G.R. Agro
Група компаній G.R. Agro заснована в 2005 р. в Онтаріо, Канада.
Історія компанії почалася з торгівлі сільськогосподарськими продуктами на міжнародних ринках.
ГК G.R. Agro надає повний спектр послуг:
- фінансування,
- закупка,
- зберігання,
- транспортування,
- продаж врожая на мирові ринки.
З грудня 2020 р. G.R. Agro є членом «Європейської Бізнес Асоціації».
Динамічний та ефективний розвиток групи компаній забезпечує її вертикально інтегрована структура:
✅ G.R. Agro — головна компанія, основним профілем якої є забезпечення національного виробника найкращим сервісом торгівлі врожаєм, та фінансуванням посівної кампанії.
✅ G.R. Cargo — логістична компанія, оператор автопарку зерновозів, а також вагонів-хоперів, максимально швидко забезпечує доставку врожаю від поля до елеватора та від елеватора до морського терміналу.
Автопарк компанії налічує 60 одиниць спеціалізованої автомобільної техніки для перевезення сільськогосподарської продукції. Обслуговування автопарку здійснюється на власній базі із сучасним обладнанням для всіх видів ремонтних та діагностичних робіт, а також місцем для стоянки всього автопарку. Вік усіх автомобілів не перевищує 7 років. На додачу до зерновозів, у 2019 році компанія поповнилася 40 вагонами-хоперами.
✅ G.R. Silos — елеваторна компанія, до структури якої входить чотири елеватори в Дніпропетровській області та один у Запорізькій, загальною потужністю одноразового зберігання близько 250 тис. т та можливістю маршрутних відправлень.
У 2016 р. компанія придбала перший свій елеватор — «Вольногорський», і вже за місяць почала приймати зернові культури.
Читати за темою: Ні року без модернізації: ГК G.R.Agro інвестувала в оновлення елеваторів $1,5 млн
✅ «Вільногірський елеватор Адверс» — потужність одночасного зберігання 29,4 тис. т.
На «Вільногірському елеваторі» у 2019 році збільшили потужність приймання до 3 000 т на добу на 3 точки прийому: збудовано ще один новий вузол приймання зерна з автотранспорту з новою завальною ямою та робочою вежею.
У травні 2020 р. на елеваторі провели модернізацію: встановили автомобілерозвантажувач та транспортне обладнання.
«Вільногірський елеватор» першим у компанії став маршрутним: може вантажити 54 вагони за 48 годин. Для цього подовжили залізничну гілку, де можна виставити 26 вагонів за одну подачу.
Склади всі механізовані, є верхні та нижні галереї. Дві лінії складів пов'язані між собою двома перехідними мостами та галереями з транспортерами. На елеваторі дві технологічні лінії сушіння та очищення зернових.
«Вільногірський елеватор» має насінневу ділянку, де є можливість підробляти насінневий матеріал.
Читати за темою: Олександр Крат: 16 років очолюю Вільногірський елеватор
Дивитись відео: Вільногірський елеватор на Дніпропетровщині: дізнавайтеся плюси від співпраці
✅ «Алкея» (елеватор «Інгулець») — потужність одночасного зберігання 52 тис. т.
Група G.R. Agro придбала його у 2016 р. У 2019 р. на елеваторі «Інгульець» провели масштабну реконструкцію із заміною всього технологічного обладнання. Встановлено два авторозвантажувачі на двох лініях приймання загальною потужністю 2,4 тис. т/добу, зерносушарка продуктивністю 96 т/год.
У 2020/21 МР на Інгулецькому елеваторі відновлювали склади підлогового зберігання. Потужність зберігання елеватора збільшилася з 40 тис. т до 52 тис. т.
Дивитись відео: Як влаштований Інгулецький елеватор?
✅ «Варварівський елеватор» — потужність одночасного зберігання 38 тис. т.
Потужності зберігання «Варварівського елеватора» представлені 9 складами. Сім із них на одній ділянці, і ще дві — на іншій. Всього на елеваторі 4 точки автоприймання, під кожним підйомником є завальна яма. За добу тут можуть прийняти від 1500 до 2500 т зерна. Доробляють зерно на «Варварівському елеваторі» за допомогою сепараторів БСГ-100, БСГ-200 та БЦС. Для сушіння продукції є 2 зерносушарки А2-ДСП-32. Вони працюють на газі.
У 2020/21 МР на «Варварівському елеваторі» відновили два склади підлогового зберігання по 3 тис. т. Потужність зберігання елеватора збільшилася до 38 тис. т.
«Варварівський елеватор» здійснює відвантаження зерна на залізничний та авто- транспорт. За добу тут можуть заповнити від 5 до 10 вагонів. Вагони вантажаться на терезах, тому проблем з перевантаженням нових хоперів тут немає.
У планах керівництва G.R. Agro — збільшити потужності залізничного відвантаження та зробити елеватор маршрутним.
На «Варварівському елеваторі» розширили відвантаження на залізницю, проектується другий залізничний під'їзд, щоб отримати можливість відвантажувати 32 вагонаи за добу.
Читати за темою: Варварівський елеватор G.R. Agro: ефективний напольник у структурі холдингу
Дивитись відео: Варварівський елеватор G.R. Agro
✅ «Раздорський елеватор» — потужність одночасного зберігання 12 тис. т.
Елеватор компанія використовує у якості пункта перевалки.
Читати за темою: Артем Ремпен: ГК G.R. Agro в этом году наметила три точки роста
✅ «Пришибський елеватор «Адверс» — розташований у смт. Пришиб Запоріжської області, має емність зберігання 120,45 тис. т в бетонних силосах nf підлогових складах.
Компанія придбала його у 2020 р. у Louis Dreyfus. «Пришибський элеватор» складається з двох ділянок. Перша ділянка — приймання зерна в склади, друга ділянка — це колишній комбікормовий завод. На сьогоднішній день використовується 2 зернові корпуси комбікормового заводу для зберігання зерна.
На «Пришибському елеваторі» є 7 точок автоприймання, 4 зерносушарки ДСП-32. Дві з них працюють на газі, а дві — на дизпаливі. Поки що задіяні лише газифіковані агрегати. Є раритетний бункер для тимчасового зберігання зерна аналог сучасних вентильованих хоперів тимчасового зберігання.
Загальна потужність із 4 точок автовідвантаження становить 1500 т/добу. На залізничний транспорт «Пришибський елеватор» може відвантажувати 2400 т/добу з 4-х точок. У елеватора 3,5 км власних залізничних колій, свій тепловоз.
З 2022 р. контроль над елеватором втрачено.
Читати за темою: Пришибський елеватор G.R. Agro: ЗОГовий везунчик
Фото за темою: Екскурсія Пришибським эелеватором G.R. Agro
Відео за темою: Як працює Пришибський елеватор
✅ «Котюжанський елеватор» — знаходиться в с. Обухів Могилів-Подільського району Вінницької обл.
«Котюжанcький елеватор» складається з 16 механізованих зерносховищ підлогового типу, загальною потужністю зберігання 49 тис. т. Є верхні та нижні галереї. Три лінії складів, пов’язані між собою двома перехідними мостами та галереями з транспортерами. «Котюжанcький елеватор» має 5 незалежних точок приймання зерна, одночасно він може вести приймання трьох різних культур. Елеватор має дві стаціонарні точки відвантаження на залізничний транспорт і відвантажує 12 вагонів за 24 години. Встановлено три зерносушарки ДСП.
Повністю оснащена всім необхідним сучасним обладнанням сертифікована лабораторія.
✅ Річковий перевантажувальний термінал
Термінал запустили в експлуатацію у липні 2020 р. на Дніпрі у Верхньодніпровському районі Дніпропетровської області. Тут встановлено ваговий комплекс, лабораторію, стаціонарну судновантажну машину та стрічковий перевантажувач продуктивністю 350 т/год. Розрахунковий час навантаження баржі — одна доба, максимальне осадження — 3,8 м.
Комплекс максимально автоматизований, починаючи від зважування зерна та закінчуючи керуванням судновантажувальною машиною.
Історія компанії:
2005 р. — перші успіхи торгівлі сільськогосподарськими продуктами на міжнародних ринках.
2010 р. — компанія розпочала підтримку приватних фермерських господарств в Україні.
2012 р. — успіхи у торгівлі на міжнародних ринках та вдале співробітництво з українськими фермерськими господарствами спонукають компанію до розширення своєї діяльності в Україні, зокрема до торгівлі на умовах EXW, FCA, CPT зерном українського походження.
2013-2014 рр. — інвестиції у придбання парку спеціалізованої автомобільної техніки для перевезення сільськогосподарської продукції.
2016 р. — придбання часток акціонерних капіталів у елеваторних комплексах Дніпропетровської області. Вільногірський та Інгулецький елеватори у Дніпропетровській області стають основою елеваторної діяльності компанії.
2017 р. — придбання часток акціонерних капіталів в елеваторних комплексах у Верховцевому, Новомиколаївці, Варварівці, Роздорах.
2018 р. — переформатування ринку логістичних послуг спонукає компанію інвестувати у придбання вагонів-хоперів.
Компанія придбала два елеватори, на них проведено модернізацію.
2019 р. — проведена реконструкція двух елеваторів. Сумма інвестицій в модернізацію перевищили $6 млн.
2020 р. — компанія планує завершити будівництво терміналу для перевантаження зернових та олійних культур на водний транспорт та розширювати свої елеваторні потужності за рахунок купівлі ще кількох елеваторів.
Группа закупила партію зерновозів для автопарка. Сума інвестицій склала €500 тис.
У травні АМКУ дозволив компанії, яка входить в Групу, придбати «Михайлівський зерносклад» у «Украинскої елеваторної компанії» (Louis Dreyfus Company), елеватор знаходиться в Запоріжській області. В червні угоду уклали.
На початку червня компанія запустила комплекс по перевалці зернових та олійних культур з автомобільного на водний транспорт, планує за 2 роки запустить ще 7 річкових терміналів для перевалки зернових та олійних культур.
ГК G.R. Agro и «Піреус Банк» підписали угоду про співпрацю, в рамках якої купили 5 зерновозів, фінансування «Піреус Банка» склало €380 тыс. Другою частиною угоди стала відновлювана кредитна лінія, відкрита для потреб бізнесу G.R. Agro. З початку сезону 2020/21 на новому автотраспорті ГК G.R.Agro перевезли первші 30 тис. т зерна нового врожая.
2021 г. — у лютому G.R. Agro розширила свій парк зерновозів, закупила 5 нових вантажівок для перевезення зерна.
До сезону 2021/22 встановлені нові электронні залізничні ваги на элеваторах «Інгулець» та «Вільногірський елеватор».
Обсяг перевезень зерна компанії G.R. Agro внутрішнім водним транспортом збільшився на 50% у порівнянні з минулим роком.
Відео по темі: Підготовка до нового сезону на елеваторах G.R.Agro
2022 р. — за кілька днів до початку війни компанія придбала шостий елеватор — на Вінниччині, «Котюжани зерно» у Групи Vioil.
Всі елеватори, які розташовані в Дніпропетровській області, працюють. Одне зерносховище, в окупації в Запорізькій області, але воно не ушкоджено.
# За данними аналітичної системи Youcontrol, основні власники Групи компаній G.R. Agro — Опришко Геннадій Миколайович та керівник елеваторного господарства — Опришко Олег Віталійович.
Профіль linkedin
Команда
Контакти
+380 (67) 185-72-72 (G.R. Cargo)