АЛМЕЙДА ГРУП

Зернотрейдинг, логістичні послуги
2269

Зернова торгова компанія«АЛМЕЙДА ГРУП» працює на зерновому ринку України з 2008 року.

«АЛМЕЙДА ГРУП» має 5 регіональних представництв з головним офісом у Києві: у Харкові, Чернігові, Сєвєродонецьку, Слов'янську та Миколаєві.

Основні напрямки діяльності:

Закупівля та оптовий продаж зернових культур

Компанія займається закупівлею таких зернових культур, як ячмінь, кукурудза, ріпак, соняшник, пшениця, горох, а також деяких нішевих культур: сорго, просо та інших.

«АЛМЕЙДА ГРУП»  співпрацює з багатьма сертифікованими елеваторами, побудувала з ними партнерські взаємовідносини, на основі яких здійснює закупівлю, перевалку, а також накопичення і зберігання купленої продукції.

Експедиторські послуги

ТОВ «АЛМЕЙДА ГРУП» надає повний комплекс логістичних послуг на ринку залізничного експедирування та автомобільних вантажоперевезень по території України.

✅ Вантажоперевезення автомобільним транспортом 

«АЛМЕЙДА ГРУП» надає міжнародні транспортно-логістичні послуги автомобільним транспортом.

Забезпечує повну інформаційну підтримку на всіх етапах магістральних перевезень — страхування, проходження митниці, оформлення сертифікатів та інших супровідних документів. Використовуючи власний парк транспортних засобів, здійснює безперешкодну і своєчасну доставку в будь-яку точку Європи, СНД та Туреччини.

Елеваторні послуги

✅ Елеватор «ПСП Левада - Алмейда груп» 

Перевантажувальний вузол-елеватор у м. Сєвєродонецьк використовувался для відвантаження зернових з автотранспорту в залізничні вагони.  Потужність одночасного зберігання елеватора  до лютого 2022 р. складала 5,05 тис. т. Елеватор «ПСП Левада - Алмейда груп» мав статус маршрутного. 

Зараз елеватор знищено пожежею, майно пошкоджено через обстріли.

«ПСП Левада - Харків»

Перевантажувальний зерновий вузол-елеватор у м. Харкові з підлоговими складами на 20 тис. т.

Історія розвитку:

Компанії «Левада» та «Алмейда груп» займалися зернотрейдингом у Луганській та Донецькій областях.

2014 р. — власники компаній об’єдналися для допомоги аграріям півночі Луганщини вивозити зерно. Орендували «Куземівський елеватор»  у Сватівському районі Луганської області. Далі партнери інвестували в елеватор на ст. Сватове — зробили його ступеневим.

2019 р. — наприкінці року компанія почала реконструкцію будівлі залізничного перевантажувального терміналу в м. Сєвєродонецьку Луганської області під елеватор.

2020 р. — побудовано власний перевантажувальний вузол-елеватор у м. Сєвєродонецьк. На той час «Алмейда Груп» працювала майже з усіма відомими в Україні мультинаціональними компаніями і відправляла на експорт 350 тис. т збіжжя в рік. 

2021 р. — компанія вирішила розширити свою присутність на сусідній регіон — Харківщину. Компанія інвестувала в будівництво складу підлогового зберігання у Харкові. А ще орендувала елеватор і забирала збіжжя в фермерів, які працювали у безпосередній близькості від зерносховища.

2022 р. — після втрати майже всіх активів, у компанії було прийняте рішення щодо будівництва власного перевантажувального комплексу на кордоні з ЄС на станції Вадул-Сірет. Перші поїзди зі збіжжям з терміналу відправилися вже 1 травня.

За даними аналітичної системи Youcontrol бенефіціарами компанії «АЛМЕЙДА ГРУП» є Кудухашвілі Михайло Георгійович (55,0%), Бокун Ігор Володимирович (20,0%) та власник компанії ПСП «Левада» — Волченко Максим Олегович (25,0%).

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Волченко Максим Олегович
Волченко Максим Олегович
Директор та співвласник компанії
Кудухашвілі Михайло Георгійович
Співвласник, комерційний директор компанії

Контакти

Київська область, м. Київ, пр-т Степана Бандери, буд. 9, корпус 3В, офіс 3-703, БК «Форум»
+38 (044) 507-03-05 (Головний офіс)
+38 (050) 185-50-50  (Офіс менеджер)
+38 (050) 822-61-05 (Директор)
+38 (050) 425-15-50 (Комерційний директор)
office@almeida-group.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториАвтоперевезенняТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання