TESSLAGROUP

Торгівля, логістика та зберігання зернових і олійних культур, транспортно-експедиційні послуги
17401

TESSLAGROUP — система торгово-логістичних хабів, яка забезпечує партнерам конкурентні ціни на зерно, послуги з його доробки та доставки.

TESSLAGROUP розпочала свою діяльність на ринку України у 2006 році на території АР Крим та Херсонської області.

Підприємство швидко сформувалося як система регіональних торгово-логістичних хабів на ринку зерна, зібрало потужну команду спеціалістів з кращими практиками виробничої культури, завдяки чому забезпечено ефективну взаємодію 19 елеваторів та логістичної компанії.

 До складу TESSLAGROUP входять 19 елеваторів, торгуюча та логістична компанії. 

Ефективний менеджмент, кращі ділові практики, злагоджена командна робота та постійні технічні інновації дозволили групі компаній TESLAGROUP розробити ефективні логістичні ланцюжки з транспортування зерна від поля до портових терміналів та переробних заводів, які включають автомобільний, залізничний та річковий транспорт та увійти в ТОП-10 найбільших компаній України по місткості одночасного зберігання зерна.

Ключовими видами діяльності ГК TESSLAGROUP є:

Оптова торгівля зерновими та олійними культурами

Група компаній TESSLAGROUP здійснює активну торговельну діяльність у сфері закупівлі зернових та олійних культур. Вона є одним з найбільших постачальників для міжнародних компаній таких як Cargill, ADM, Bunge, COFCO, LDC.

✅ Логістика зернових та олійних культур

До складу групи компаній TESSLAGROUP входить транспортно-експедиційна компанія ТОВ «Віталмар Транс», яка надає послуги з перевезення зернових та олійних культур, оперуючи власним автопарком зерновозів, а також експедиційні послуги із залізничних вантажних перевезень.

Доробка та зберігання зернових та олійних культур 

TESSLAGROUP надає послуги зберігання, доопрацювання, відвантаження зернових та олійних культур, вона створила диверсифіковану регіональну сітку елеваторних хабів на території Херсонської, Запорозької, Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської, Черкаської, Харківської областей.

Вінницька область:

«Зернолія» («Жмеринка») — м. Жмеринка, потужність одночасного зберігання 60 тис. т у бетонних силосах та підлогових складах. З 2016 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт.

«Еколінія» («Пеньківський елеватор») — с. Пеньківка, потужність одночасного зберігання 42 тис. т у підлогових складах. З 2013 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт.

«Воїнське ХПП» (Оратів) — с. Оратів, потужність одночасного зберігання 29,4 тис. т у підлогових складах. З 2010 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт. 

«ЗЕРНОКОМПЛЕКС СИВАШ» Вендичанський КХП — смт. Вендичани, потужність одночасного зберігання 82 тис. т у бетонних силосах та підлогових складах. З 2014 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт.

«ЗЕРНОКОМПЛЕКС СИВАШ» Козятинське ХПП —  м. Козятин, потужність одночасного зберігання 60 тис. т у підлогових складах. З 2010 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт.

«Аграріко» («Калинівське ХПП») — м. Калинівка, потужність одночасного зберігання 40 тис. т у підлогових складах. З 2010 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт.

«Рівненський елеватор» (Флорине)— с. Флорине, потужність одночасного зберігання 65,3 тис. т у підлогових складах. З 2010 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний транспорт.

На підприємстві розташований кукурудзо-калібрувальний цех, продуктивністю 5 тис. т на сезон. Елеватор у Флоріне приймає зернові, олійні, технічні культури та гібридну кукурудзу.

Запорізька область: 

«Благовіщенський-Зернопродукт» (Благовіщенка) — с. Благовіщенка, потужність одночасного зберігання 42 тис. т у підлогових складах. З 2009 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний транспорт та можливість перевантаження на річковий транспорт. Станом на 2023 р. діяльність не ведеться.

  «Кам'янка-Дніпровський елеватор» «Благовіщенський-Зернопродукт» — м. Кам'янка-Дніпровська, потужність одночасного зберігання 33 тис. т у підлогових складах. З 2016 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний транспорт та можливість перевантаження на річковий транспорт. Станом на 2023 р. діяльність не ведеться.

«Токмак-Зернопродукт (Токмак)» — м. Токмак, потужність одночасного зберігання 17,5 тис. т у бетонних силосах та підлогових складах. З 2016 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Станом на 2023 р. діяльність не ведеться.

Кіровоградська область:

«Зернолія» («Хащуватський елеватор») — с. Хащувате, потужність одночасного зберігання 40 тис. т у підлогових складах. З 2016 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт.

Харківська область:

«Воїнське ХПП» (Савинці) — смт. Савинці, потужність одночасного зберігання 60 тис. т у бетонних силосах та підлогових складах.  З 2016 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт.

Херсонська область:

«Рівненський елеватор» (Рівне) — с. Рівне, потужність одночасного зберігання 60 тис. т у бетонних силосах та підлогових складах. З 2009 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт. Станом на 2023 р. діяльність не ведеться.

«Рівненський елеватор» (Іванівка) — смт. Іванівка, потужність одночасного зберігання 20 тис. т у підлогових складах. З 2008 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний транспорт. Станом на 2023 р. діяльність не ведеться.

«Рівненський елеватор» (Новотроїцьке) — смт. Новотроіцьке, потужність одночасного зберігання 20 тис. т у підлогових складах. З 2008 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний транспорт. Станом на 2023 р. діяльність не ведеться.

«Рівненський ХПП» (Блакитне) — с. Блакитне, потужність одночасного зберігання 28 тис. т у підлогових складах. З 2016 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт. Станом на 2023 р. діяльність не ведеться. Елеватор у Блакитному повністю знищено.

«Рівненський ХПП» (Золота Балка) — с. Золота Балка, потужність одночасного зберігання 50 тис. т у підлогових складах. З 2008 р. є частиною ГК TESSLAGROUP.  Здійснює відвантаження на автомобільний транспорт та можливість перевантаження на річковий транспорт. Потужність автовідвантаження — 1200 т/добу. 

Станом на 2023 р. діяльність не ведеться. На елеваторі через постійні обстріли з лівого берега немає жодного складу, який би не був пошкоджений.

Читати за темою: День 1. Рівненське ХПП групи компаній TESSLAGROUP

Хмельницька область:

«Еколінія» (Балинівка)  — с. Балинівка, потужність одночасного зберігання 39 тис. т в підлогових складах. З 2016 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Здійснює відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт.

Черкаська область:

«Аграріко» (Рацеве) — с. Рацеве, потужність одночасного зберігання 32 тис. т у підлогових складах. З 2008 р. є частиною ГК TESSLAGROUP. Є можливість перевантаження зернових та олійних культур на автомобільний та річковий транспорт.

Загальна ємність одночасного зберігання на елеваторах ГК TESSLAGROUP на лютий 2022 р. становила 826,15 тис. т.  У 2022 р. в окупацію потрапило 9 елеваторів у Херсонській, Харківській та Запорізькій областях. Після деокупації компанія повернула у власність елеватор у Савинцях на Харківщині та елеватори в Золотій Балці та Блакитному на Херсонщині.

Станом на 2023 рік загальна ємність одночасного зберігання складає 550 тис. т.

 Власники групи компаній TESSLAGROUP Пластун Софія Іванівна та Шевченко Ігор Георгійович, генеральний директор Групи.

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Шевченко Ігор Георгійович
Шевченко Ігор Георгійович
Засновник, співвласник та генеральний директор Групи компаній
Пластун Софія ІванІвна
Співвласниця Групи компаній

Команда

Шаповал Сергій
Начальник елеватора «Блакитнянський ХПП» Групи компаній

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, буд.2-А, офіс 510
+38 (044) 338-13-91
+38 (067) 67-233-77 (Комерційний відділ)
info@tesslagroup.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПортові елеваториАвтоперевезенняТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання