АгроЕкспедиції

АгроЕкспедиція. Елеватори 2019

Цього року екіпаж агроекспедиторів знайомився з елеваторами Західної та Центральної України. У маршруті були елеватори компанії «Волинь-зерно-продукт», Ukrlandfarming, Vitagro, «УІФ АГРО», «Захід Агропром» та інші. Говорили про якість зернових, які приймають цього сезону на елеваторах, про технології, підбір обладнання тощо.

АгроЕкспедиція. Елеватори 2018

За шість АгроЕкспедицій елеваторами ми жодного разу не заїжджали до Харківської області. Цього разу вирішили виправити прогалину та взяли одразу кілька елеваторів із цього регіону. Ну, крім Харківської, захопили ще кілька областей. Познайомимося як з маленькими, так і серйозними елеваторами великих компаній.

АгроЕкспедиція. Елеватори 2017

Наш сайт поставив собі завдання: познайомитися з якомога більшою кількістю елеваторів України. А їх у нас на сьогодні в Карті елеваторів не мало не мало — 1087! Отже, наша подорож ніколи не буде одноманітною. У нас завжди будуть нові враження та нові маршрути.

АгроЕкспедиція. Елеватори 2016

Кожен сезон для елеваторників особливий. Здавалося б, що нового може бути в такому звичному та накатаному процесі. Але не тут те було, щоразу — це нові виклики, нові складнощі та нові сюрпризи. З чим довелося боротися та що долати цього року зерносховищам України, з'ясовує наша АгроЕкспедиція з елеваторів 2016 року.

Шаровский элеватор
Перегрузочный терминал НИБУЛОНА
Кировоградский элеватора "Кернела"

АгроЕкспедиція. Елеватори 2015

Агроекспедиція має одну характерну особливість — цей захід дуже сильно розширює межі нашої здатності захоплюватися. Здавалося б, ми побачили вже чимало зерносховищ і настав час уже до них звикнути. Але щоразу, коли наша команда приїжджає на елеватори, вони обов'язково знаходять чим нас здивувати і порадувати. Навіть одні й самі об'єкти розкриваються новими гранями.

АгроЕкспедиція. Елеватори 2014

Ми порадилися і вирішили, що не можемо цей елеваторний сезон залишити без подорожі елеваторами, без знайомства з новими об'єктами, які активно вводяться в експлуатацію цієї осені, і без спілкування з гуру елеваторної галузі.

Элеватор компании «Кусто Агро» в Жмеринке
Зернохранилище компании «Пан Курчак» в селе Чарукив
Светловодский речной терминал

АгроЕкспедиція. Елеватори 2013

Наприкінці листопада битва за врожай на полях пройшла, почалася битва за врожай на елеваторах, тому наша команда вирушила на 5 днів в АгроЕкспедицію елеваторами, щоб на власні очі побачити, яке обладнання сьогодні обирають сучасні елеватори, наскільки завантажені зерносховища, чи відрізняється цей робочий сезон від попередніх та багато іншого.

Элеватор ФХ «Оазис»
Силоса на Степановском элеваторе американские
Элеватор «РОСТОК-ХОЛДИГ»