Артем Ремпен

Екс-операційний директор G.R. Agro
26000
Вік: 39 років

Освіта:

Артем Ремпен закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури (КНУБА), санітарно-технічний факультет.

Кар'єра:

2002-2006 рр. — Артем Ремпен працював у компанії «УкрПромТехВод»;

2006-2011 рр. — керівник проєктів консалтингової компанії АМС Polska;

2011-2013 рр. — Артем Ремпен керівник проєкта «Компанія Система»;

2013-2014 рр. — керівник проєкта девелоперської компанії «Тіко Констракшен»;

2014-2015 рр. — Артем Ремпен перебував на посаді головного інженера «Перечинського лісохімічного комбинату»;

2015-2024 рр. — операційний директор G.R. Agro;

з 2016 р.  керівник та співвласник (з 2020 р.) компанії «Термінал-Д» (м.Дніпро, транспортне оброблення вантажів)

Цитати:

«В нас вже є реалізована система автоматизації логістики. Приїздить машина — їй виписують реєстраційний чек з номером. Ця вантажівка знає свій номер у черзі. Далі для цієї зареєстрованої машини відкривається лабораторний аналіз, який неможливо поміняти. Ліквідується можливість махінацій у лабораторії. Автоматизується також робота з вагами, і фермер може відслідковувати вагу свого зерна. Друге, він бачить аналізи машини, яка ще не вивантажилась, може у разі виникнення питань, зателефонувати на елеватор, та залишити вантаж для арбітражу, якщо не згоден з нашими показниками». (січень 2024 р.)

Читати за темою: Автоматизація елеваторів. Перспективи розвитку ринку програмного забезпечення елеваторної галузі для автоматизації бізнес-процесів

«Аграрії стоять перед вибором — або продавати зараз зерно за безцінь, або зачекати. Теоретично, якщо ситуація з експортом пшениці та ячменя покращиться у вересні в плані відкриття ближчих європейських ринків, то ціні піднімуться. Зараз експорт став дуже далеким, до дальніх європейських портів, це невигідно виробникам. І наразі продають зерно лише ті, кому «горить», але вони скаржаться, що за такими цінами це більше походить на грабунок, аніж на продаж. Тому зерно потихеньку їде до елеваторів на зберігання». (серпень 2023 р.)

Читати за темою: В режимі очікування — на що налаштувалися українські виробники зерна

«Ми впровадили ЕRP-систему, в рамках якої впроваджується CRM/SRM системи (управління відносинами з клієнтами і постачальниками, прим. ред), яка працює як на закупівлю, так і на продаж. При цьому ми розширили функціонал системи таким чином, щоб мати повний електронний контакт з нашими клієнтами». (червень 2021 р.)

Читати за темою: G.R.Agro усі відносини з клієнтами переводить у digital-формат

Артем Ремпен: ГК G.R. Agro цього року намітила три точки зростання

Артем Ремпен: Логістика «грає» весь український зерновий ринок 

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 4 липня 2024