Якість ранніх зернових та олійних урожаю 2022 — що кажуть на елеваторах?

За оцінками Мінекономіки, загалом врожай зернових, олійних і бобових культур в Україні у  2022 році складе близько 70 млн т. Збір ранніх культур вже почали у всіх областях. Elevatorist.com дізнався про якість зібраного зерна, що прибуває на елеватори в різних регіонах України.

Якість пшениці нового врожаю

Одними з перших озиму пшеницю почали збирати на Харківщині, попри військові дії в області. Цього року пшениця в регіоні не дотягнула до очікувань по врожайності та якості. Як зазначив керівник «АПК «Новаагро» Дмитро Доброштан, на елеватори йде, в більшості фуражна пшениця. Дощі, які пішли в період дозрівання врожаю, «вимили» клейковину із зерен, понизивши якісні характеристики культури.

«Погода вплинула на якість в першу чергу продовольчої пшениці, — клейковина низька. Йде один фураж, продовольчої пшениці практично немає», — зазначив Дмитро Доброштан.

У Кіровоградській області фуражу і продовольчої пшениці десь порівну, розповіла завідувачка виробництва ТОВ «Ємилівське ХПП» Ольга Напханюк. У регіоні теж були проблеми з дощем, тому пшениця дуже суха, в основному, з вологістю 10-11%. На підприємстві приймали пшеницю 2, 3 і 4 класу.

«Білок у другому класі середньо йшов 13%, у 3 класі — 11,8%, у 4 класі — 10,5%. По клейковині: у другому класі 23,5, 3 клас — 19. По натурі: 2 клас — 760-770 г/л, 3-й — 770-800 г/л. І 4-й теж на рівні 770-800 г/л. Загалом пшениця дуже добра, без хвороб», — розповіла Ольга Напханюк.

Відсоток продовольчої і фуражної пшениці в регіонах відрізняється. Фото ілюстративне

На Вінничині про якість нового врожаю нам розповіли на елеваторі «Агроград В». Керівниця ПТЛ Ірина Березовська зазначила, що почали прийом пшениці 27 липня, але вже можна сказати, що якість зерна перевищує показники попереднього року.

«Не так багато машин ми прийняли, але це всі машини переважно 2-3 клас. Натура в цьому році відрізняється значно від 2021, вона в межах 780-810 г/літр. Тобто, по натурі якість пішла вгору в порівнянні з попереднім роком. Пшениця прекрасної якості. Єдине, що ті господарства, де не було дощу, жаліються на врожайність», — каже Ірина Березовська.

Керівниця відзначила, що не було надмірних опадів, через те в зерні немає грибкових захворювань, — фузаріозу, сажки. 

Також цікаво: Переробка агросировини в біогаз і біометан — чи вигідно?

Про якість пшениці-2022 на Сумщині нам розповіли в фермерському господарстві «Урожай». Заступник керівника правління СФГ Володимир Шевченко зазначив, що на зерно добре вплинули дощі. За рахунок того, що з початку року на пшеницю випало близько 300 мм дощів, отримали і гарний врожай.

«Загалом урожайністю задоволені, в середньому по пшениці — більше 65 ц/га. Середні показники по пшениці: 780 г/л натура, клейковина 20,8, білок 12,4%. Вологість тиждень тому була більше 20%, а вчора (24 липня, — прим. ред.) вже змогли прийняти суху пшеницю з поля. На даний час фуражної пшениці відсотків 10 від загальної маси зібраного зерна. З хворобами поки не стикалися, якість пшениці добра», — розповів Володимир Шевченко.

На заході країни є проблеми з сажковим зерном. Фото ілюстративне

Якщо в південних, центральних і північних областях цього року немає проблем із захворюванням зерна, то на заході дощів було достатньо для того, щоб дати розвиток фузаріозу і сажці. На елеваторах компанії «Волинь-зерно-продукт», що працює у Волинській області, на час нашої розмови ще не почали приймати власну пшеницю. А от в партіях, які заходить від поклажодавців, є сажкові зерна.

«Вже бачимо, що є проблема. І виїжджали на поля по Волинській області, по Львівській частково, то є в людей уражена сажкою пшениця. На цей момент не дуже багато, як на мене, то відсотків 10-20, але в нас знову передають дощі, і як вони вже вплинуть, подивимося», — каже головний технолог компанії «Волинь-зерно-продукт» Оксана Мандрика

В іншому якісні показники пшениці, що заходить на елеватори, достатньо хороші: висока натура і білок, більша частина пшениці продовольча. 

«Натура цього року дуже радує. Можна сказати, що це 740+. Дуже багато пшенички з натурою 780-800 зараз заходить. По білку, в основному, це 3-й, частково 2-й, але вже є певний сегмент, відсотків двадцять, і четвертого класу. Отака в нас тенденція. Мені здається, що буде порівну другий, третій і четвертий клас, десь так виглядає. Але натура навіть в 4-му класі 750, тобто по натурі дуже хороша пшениця. Врожайність вище середньої, як сказали агрономи», — зазначила Оксана Мандрика.

Ячмінь нового врожаю набагато кращий, ніж рік тому

У всіх лабораторіях, з якими ми спілкувалися, одноголосно сказали, що цього року озимий ячмінь дуже гарний. Так, у Волинській області ячмінь почали збирати в перший тиждень липня. Як зазначила Оксана Мандрика, зерно йшло з хорошими показниками, як для регіону — 630-650 г/л. Порадувала аграріїв також врожайність, яка була цього року вища, ніж зазвичай.

Ячмінь нового врожаю значно перевищує минулорічні показники. Фото ілюстративне

На елеваторі «Агроград В» ячмінь теж перевищував торішні показники по натурі.

«Наприклад, минулого року натура 3-го класу складала 540-580 г/л. А 600 г/л — це вже було за щастя. То в цьому році натура коливається від 600 до 670 по третьому класу», — розповіла керівниця ПТЛ «Агроград В» Ірина Березовська.

Ячмінь, який приймали на елеваторі «Ємилівське ХПП» в Кіровоградській області минулого року, по натурі ледь дотягував до 580 г/л. А вже цього року, за словами завідувачки виробництва Ольга Напханюк, середній показник — 630-640 г/л.

«Цього року для ячменю були дійсно хороші погодні. умови  Торік ячмінь положило, причому ще в стадії дозрівання. Хоча, в принципі вся Україна минулого року з мілким ячменем була. В цьому році в нас набагато краще», — каже Ольга Напханюк. 

Ріпак врожаю 2022

На елеваторах «Волинь-зерно-продукт» крім зернових приймають і ріпак нового врожаю. Партії цього року відрізняються високою олійністю.

«У порівнянні з минулим роком олійність на 2-3 одиниці вища. 50-51% олійність ріпаку на суху речовину, — досить високий показник. На сиру, відповідно, вона буде трошки менша. Близько 43% на сиру речовину», — пояснила головний технолог компанії Оксана Мандрика.

Читайте також: Фатальні ціни та відсутність можливостей — як по олійному ринку України б'є війна

Таким є цьогорічний врожай озимих — не рівномірним, але загалом якість зерна гарна. Тепер і якість, і кількість треба зберегти і вигідно продати. В господарствах уже починаються проблеми зі зберіганням. Як розповили в СФГ «Урожай», щоб покласти власну продукцію в місткості, довелося відмовляти постійним клієнтам у послугах зберігання. А щоб продати?

«На цей час укладено достатньо контрактів з іноземними покупцями. Питання в логістиці: коли продукція зможе до них дістатись? За два місяці відвантажень доїхали лише дві перші партії зерна, за які ми змогли отримати кошти. Тому ситуація дуже складна, слідкуємо за станом перевезень залізницею і надіємося на якнайскоріше розблокування українських портів», — сподівається Володимир Шевченко, як і всі українські аграрії.

Олена Гайдук, Elevatorist.com

Матеріал по темі: Розблокування морських портів України для вивезення зерна — це перемога чи зрада?