Євген Романов

Керівник підприємства «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР»
160
Вік: 48 років

Освіта:

2000 р. — Євген Романов закінчив Харківський державний університет, факультет «Фінанси та кредит».

Кар'єра та бізнес:

2002–2006 рр. — Євген Романов працював директором підприємства «Пілот» ТПГ «Рейнфорд»;

2006–2012 рр. — Євген Романов займав посади радникапрезидента, керівника департаменту «Концерн АВЕК»;

з 2012 р. — співвласник «Компанія ВСП»;

2013–2020 рр. — керівник суспільних проектів у громадському секторі; 

з 2018 р. — засновник та співвласник громадської організації «Культура демократії»;

2021 р. — Євген Романов  працював керівником відділів маркетингу та продажу «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР»;

з 2022 р. —  керівник підприємства «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР»

Громадсько-політична діяльність:

2007-2012 рр. — Євген Романов працював на громадських засадах помічником народного депутата України Фельдмана Олександра Борисовича («Концерн АВЕК»). 

Цитати:

«Закордонне обладнання не орієнтоване на ринок України. Розробки українських виробників більше пристосовані до ефективної роботи в наших природно-кліматичних зонах, мають кращу продуктивність та більш економні». (жовтень 2023 р.)

«Це можна порівняти з автомобілями економ- та преміумсегментів. Купуючи дешево будьте готові регулярно платити ще більше в процесі роботи, компенсуючи такі фактори, як низька продуктивність, швидке зношування та поломки вузлів і агрегатів, малу енергоефективність, високу пожежонебезпеку, псування зерна тощо», — зазначив Євген Романов. (жовтень 2023 р.)

Читати за темою: Придбання зерносушильного обладнання: топ стереотипів, які можуть нашкодити

«Зерносушильні комплекси «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» не вимагають декларування та введення в експлуатацію, бо належать до мобільного пересувного обладнання за рахунок модульності. Комплекс можна демонтувати, транспортувати і встановлювати в іншому місці», — зазначив Євген Романов. (жовтень 2023 р.)

Читати за темою: Сушильні комплекси НОВОГО ЕЛЕВАТОРА не потрібно декларувати

«Компанія «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» вже 12 років надає комерційні послуги сушіння, обслуговуючи на рік до 600 фермерських господарств із загальним оборотом до 100 000 тонн зернових. Саме на підставі власного досвіду ми розробляємо та випускаємо зерносушильне обладнання». (червень 2023 р.)

Читати за темою: Як сушити кукурудзу у 2023? Уроки минулого сезону

«Продуктивність повинна вимірюватися у тонно-відсотках, рахувати в тоннах — невірно. Адже ти можеш зібрати кукурудзу з вологістю 20%, а можеш і з 30%. У сушильного комплексу «Агріі» потужність теплогенератора — 2 МВт, він виробляє 80 000 кубометрів гарячого повітря, сушарка дає 3000 тонно-відсотків на добу. Якщо волога невисока, потрібно зняти десь 6%, то сушарка висушить 500 тонн зерна на добу. Якщо ж зерно буде дуже сире, і знімати потрібно вже 16%, то за добу отримаєш відповідно вже 188 тонн сухого зерна. Коректніше рахувати в тонно-відсотках, інакше це буде обман і замовник спитає в нас, чого сушарка в нього не виробляє заявлену потужність», — розповідає Євген Романов. (травень 2023 р.)

Читати за темою: Сушка дуже вологої кукурудзи за один прохід — як працює ТАНДЕМ 1+1 зерносушарних комплексів НОВОГО ЕЛЕВАТОРА

«Ми радимо купувати обладнання із запасом продуктивності, бо росте врожайність, і вологість зерна щороку збільшується. Зерносушарка — це самостійний високорентабельний бізнес, і зайвих потужностей не буває. В період із середини літа і до середини зими завжди знайдуться сусіди, яким треба сушити зерно». (грудень 2022 р.)

«Необхідно познайомитися з місцевими фермерами на відстані до 50 км. У нас є 5 таких майданчиків, тому зазначимо, що сушити зерно приїжджають і за 100 км. Також потрібно з'ясувати, чи місцевим фермерам дійсно потрібно буде сушити зерно, чи готові вони звертатися до вас, чи є і як працюють конкуренти», — каже Євген Романов. (грудень 2022 р.)

Читати за темою: Як вибрати зерносушильний комплекс: покрокова інструкція

«Наш досвід однозначно говорить на користь деревної тріски. Це найдешевший, усюди доступний та зручний у роботі вид палива. Ви можете в цьому переконатися, вивчивши порівняння собівартості різного палива для сушіння 1 тонно-відсотка». (жовтень 2022 р.)

«Для середніх і великих господарств ми пропонуємо зерносушарний комплекс НОВИЙ ЕЛЕВАТОР «1+1». Це унікальне рішення для споживачів, яким необхідна продуктивність від 350 т до 710 т на добу. Воно являє собою дві послідовно з'єднані зерносушарки NEZ та відповідно, два теплогенератори NET-2000», — пояснює Євген Романов. (жовтень 2022 р.)

Читати за темою: Теплогенератори НОВОГО ЕЛЕВАТОРА допомагають суттєво економити на сушці зерна

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 30 липня 2024