Валерій Реуцой

Директор з роботи елеваторів Групи «НІБУЛОН»
215

Освіта:

2000 р. — Валерій Реуцой закінчив Одеську державну академію харчових технологій

Кар'єра:

липень 2000 р. — березень 2003 р. — Валерій Реуцой працював інженером «Старобільського елеватора» (Луганська обл.) компанії СП «НІБУЛОН»;

березень 2003 р. — серпень 2004 р. — головний інженер філії «Врадіївська» (Миколаївська обл.) СП «НІБУЛОН»;

серпень 2004 р. — червень 2006 р. — головний інженер Агрокомбінат «Врадіївський» СП «НІБУЛОН»;

червень 2006 р. — липень 2015 р. — Валерій Реуцой займав посаду директора філії «Решетилівська» (Полтавська обл.);

серпень 2015 р. — 2023 р. — Валерій Реуцой регіональний директор СП «НІБУЛОН» по Полтавській і Черкаській обл.;

з лютого 2023 р. — директор із роботи елеваторів компанії СП «НІБУЛОН», визначає стратегічний вектор розвитку напряму зберігання зерна.

Цитати:

«Елеваторний напрям — це серце агробізнесу, від налагодженої роботи якого залежить подальша доля зерна, яке рушає на експорт. Саме доброчесне та прозоре партнерство дає результат: обсяги зростають. Маємо інвестувати в модернізацію, прогресувати, піднімаючи рівень послуг, аби всі процеси працювали злагоджено, оптимально по часу і зусиллям», — коментує Валерій Реуцой. (травень 2024 р.)

Читати за темою: Агрохолдинг НІБУЛОН реалізує масштабну модернізацію та розширенні власних елеваторних потужностей

«В компанії «НІБУЛОН» зараз працюють 22 філії, 22 елеватора, це разом з перевантажувальним терміналом у місті Миколаїв і новою філією «Бессарабська», що в Одеській області. Від самого початку війни у нас було в тимчасовій окупації 5 елеваторів. Два в Херсонській області — це філії «Голопристанська» і «Козацька», і один, «Кам’янка-Дніпровська», в Запорізькій області. «Старобільський елеватор» — в місті Старобільськ Луганської області. А також філія «Сватове», там і елеватор, і сільськогосподарська філія», — каже Валерій Реуцой. (червень 2023 р.)

«Перевантажувальний термінал у Миколаєві був серцем компанії, в довоєнні часи він перевалював більше 5 млн тонн зерна... Якщо раніше ми на терміналі приймали зерно з вагонів та автотранспорту і відвантажували його на воду, то тепер приймаємо збіжжя з вагонів та вантажимо його на автотранспорт. Перевантажувальний термінал перейшов у режим сухого порту». (червень 2023 р.)

«Оскільки Миколаївський термінал не виконував свої основні функції, в компанії знайшли інший шлях для відкриття експортного вікна та прийняли рішення про створення філії «Бессарабська» на річці Дунай», — коментує Валерій Реуцой. (червень 2023 р.)

Читати за темою: Валерій Реуцой: У новому сезоні Миколаївський термінал НІБУЛОНу надаватиме нову послугу — зберігання зерна

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 7 серпня 2024