Buhler

Зерноочисне обладнання, транспортне обладнання, силоси, аспірація, транспортне обладнання
5949

Швейцарський концерн Bühler («Бюлер») має 150-річний досвід у технологіях переробки зерна.

Bühler — швейцарський сімейний бізнес у п'ятому поколінні.

Концерн Bühler посідає провідні позиції на світовому ринку у сфері технологій і методів переробки зерна на борошно та комбікорми, виробництва макаронних виробів і шоколаду, у сфері алюмінієвого лиття під тиском, а також у сферах подрібнення і диспергування та нанесення вакуумних покриттів. Основні технології «Бюлер» зосереджені у сфері механічної та термічної обробки.

Bühler витрачає щорічно  до 5% обороту на дослідження і розробки. У 2022 р. близько 12,7 тисяч співробітників забезпечили оборот у 3,0 мільярда швейцарських франків. Як швейцарська сімейна компанія, Bühler працює в 140 країнах світу і управляє глобальною мережею, що складається з 105 станцій сервісного обслуговування, 30 виробничих майданчиків, а також прикладних і навчальних центрів у 23 країнах.

Компанія Bühler представлена в Україні з 2006 р. Представництво в Києві обслуговує також Молдову і покриває весь спектр пропозицій групи Bühler.

Компанія «Бюлер» має два основні напрямки діяльності та підрозділи:

«Зернові та харчові рішення» (Grains & Food) — розробляє рішення для виробництва безпечних і корисних продуктів харчування та кормів.

Компанія Consumer Foods встановлює стандарти у виробництві солодощів і снеків, печива та кондитерських виробів, а також пікантних закусок.

Шоколад і кава пропонує комплексні рішення для переробки какао-бобів у високоякісну шоколадну масу та перетворює каву й горіхи на продукти. 

Компанія Grain Quality & Supply пропонує високоякісні рішення з переробки зерна, його очищення та зберігання, для солодування та пивоваріння, а також рису для підвищення ефективності, поліпшення відстежуваності та скорочення втрат харчових продуктів.

Digital Technologies пропонує сортувальні машини, промислові вимірювальні машини, датчики, системи управління та сервісну продукцію для харчової та нехарчової промисловості.

Компанія Milling Solutions (пшениця та зернові, бобові) пропонує сучасну технологію переробки сировини, такої як пшениця, жито, овес, кукурудза і бобові у високоякісне борошно та манну крупу.

Value Nutrition — глобальний партнер з рішень та технологій для виробників кормів для тварин та аквакультури, кормів для домашніх тварин, макаронів і локшини, рослинної олії, круп і снеків.

✅ «Передові матеріали» (Advanced Materials) — сприяє розвитку енергоефективного транспорту та будівель.

Die Casting є глобальним технологічним партнером для всіх потреб у литті під високим тиском і підтримує своїх клієнтів на всіх етапах їхніх інвестицій.

Компанія Grinding and Dispersing пропонує орієнтовані на майбутнє технологічні рішення для мокрого змішування, подрібнення та диспергування для різних галузей промисловості.

Leybold Optic спеціалізується на розробці та виробництві вакуумних покриттів за допомогою обладнання для фізичного осадження з парової фази.

✅ Послуги для зернової галузі «Бюлер»:

  • комплексні рішення — від силосних зерносховищ до великих зернових терміналів.

  • машини, обладнання та технологічні лінії для сушіння, охолодження, переміщення транспортерами, зберігання, чищення, сортування зерна кукурудзи та завантаження/розвантаження морських і річкових суден.

  • усе від одного постачальника — від розроблення загальної концепції проєкту до пусконалагодження обладнання.

Продукція «Бюлер»:

Зерноочисні машини Bühler: машини для попереднього очищення, барабанні сепаратори, сортувальні циліндри, каменевіддільники, трубні магніти, очищення посівного матеріалу, лабораторні очисні системи.

Машини Bühler для очищення зерна виконують очищення з максимальною селективністю завдяки відмінності фізичних властивостей зерна та домішок: розміром, магнітною реакцією, швидкістю переходу в зважений стан, щільністю, довжиною, формою, характеристикою відбиття від стінки та кольором. При цьому сортувальник за кольором Sortex компанії «Бюлер» набуває все більшого значення.

Після етапу очищення встановлюється обладнання рівномірного регулювання вологості зерна. Для цього «Бюлер» пропонує системи для автоматичного регулювання вологості, що складаються з модулів вимірювання вологості, визначення пропускної здатності, дозування води та її розподілу на поверхні зерна.

Універсальний сепаратор TAS протягом десятиліть успішно застосовувався під час приймання зерна, а також як зерноочисна машина під час попереднього очищення на млинах та інших галузях промисловості. Сепаратор TAS має високу продуктивність і якість очищення, а також може бути налаштований у широкому діапазоні типорозмірів.

Читати за темою:

Як відбувається базове очищення зерна на універсальній машині TAS компанії Бюлер?

Бюлер вивів на ринок бюджетний оптичний сортувальник

Відео за темою: Робота оптичного сортувальника SORTEX A виробництва компанії Buhler

Транспортне обладнання: норії, ланцюгові транспортери, стрічкові транспортери, шнекові транспортери.

Сушильні установки Bühler: Eco Dry, Eco CooL.

Компанія Buhler почала виробництво сушарок 1996 р., і вже понад 20 років вони працюють по всьому світу. Вони встановлені на більш ніж 60 елеваторах країни, продуктивність зерносушарок може бути різною і залежить від потреб клієнта — вона становить від 8 т/год до 500 т/год при сушінні пшениці.

Головна відмінність зерносушарок Buhler — низьке споживання енергії внаслідок конструктивних особливостей.

Зерносушарки Eco Cool повністю окупаються протягом 3-4 років. Після цього обладнання Buhler, внаслідок своєї високої енергоефективності, починає заощаджувати власнику, адже у сушарці використовується принцип сухої аерації, що дає можливість заощадити близько 20% енергії.
 

Аспірація — локальні фільтри, круглі фільтри, аспірація завальних ям.

Завдяки пиловидаленню підвищується термін служби машин і агрегатів. Нормативні вимоги до підтримання чистоти атмосфери і конструктивне виконання обладнання є важливою частиною конструктивного рішення пиловидалення і слугують для безпеки співробітників. Циліндричні, точкові лоткові фільтри, а також аспіраційні перегородки здебільшого виготовляються відповідно до специфіки проєкту.

Склади підлогового зберігання

Силоси

Автоматичні системи вимірювання контролю

Суднові навантажувачі та розвантажувачі

Історія розвитку:

1860 р. — Адольф Бюлер заснував чавуноливарний завод.

1871 р. — механічна майстерня створена як частина ливарного виробництва, виготовлення деталей машин.

1880 р. — Bühler проєктує і виробляє дедалі ширшу пропозицію фрезерних верстатів: очищувачів манної крупи, плантаторів, змішувальних машин, зерноочисних і сушильних машин тощо.

1891 р. — перша дочірня компанія Bühler заснована в Парижі, Франція.

1900 р. — создание дочерней компании Bühler в Милане, спустя два года открывается вторая итальянская дочерняя компания в Неаполе.

1912 р. — виробництво пивоварного обладнання, зокрема, млинів для кукурудзяної крупи та фільтрів для пюре.

1953 р. — «Бюлер» відкриває представництва в Сан-Паулу (Бразилія) і Торонто (Канада).

1980 р. — відкриття млина в Трінкомалі на Шрі-Ланка, на той час найбільшого млина у світі. Продуктивність переробки склала 2500 т/добу.

2000 р. — лінія Newtronic, нове покоління восьмивалкових млинів, запускається як новий флагман підприємства.

2006 р. — засновано представництво «Бюлер Україна» в Україні, яке також обслуговує Молдову і покриває весь спектр пропозицій групи Buhler.

2012 р. — компанія відкрила в Україні сервісний центр «Бюлер Сервіс» і почала допомогати переробним підприємствам.

2010 р. — придбання Bangsheng Bio-Technology Co. Ltd. у Гуанчжоу (Китай) — китайської технології та лідера ринку в галузі коректорів борошна для спеціального борошна.

У вересні 2010 р. групою Buhler було придбано німецьку компанію Schmidt-Seeger GmbH. Це придбання дало змогу «Бюлер» розширити свої компетенції в галузі транспортування, очищення, сушіння, аспірації та зберігання, особливо в галузі збирання зерна. Ці можливості об'єднані в бізнес-підрозділі Grain Logistics.

2019 р. —  в Україні працюють понад 60 зерносушарок Бюлер. Продуктивність зерносушарок може бути різною і залежить від потреб клієнта — вона становить від 8 т/год до 500 т/год при сушінні пшениці.

2020 р.  під час конференції AgroInsightex «Зерно. Переробка. Прибуток» генеральний директор компанії «Бюлер» в Україні наголосив, что с началом пандемії ринок збільшив запити на міні-млини — Buhler.

2023 р. — на українське підприємство «Волинь-зерно-продукт», де монтувалось обладнання Buhler, швейцарські фахівці не змогли приїхати через проблему безпеки, тому обладнання монтували та запускали силами інжерера «Бюлер Україна» під дистанційним наглядом head-офісу Buhler. Фізична реалізація такого об'єкта силами однієї людини —  це унікальний досвід, мабуть, ніхто у світі такого не мав.

Читати за темою: Новий млин Волинь-зерно-продукт — потужний гравець борошномельної сфери

Голова ради директорів Bühler Group — Грідер Келвін.

Генеральний директор компанії «Бюлер» в Україні — Шаран Андрій Васильович

Профіль компанії «Бюлер Україна» на Facebook

Дивитися відео:

Як полагодити обладнання для млинів і крупоцехів?

Швейцарія в Україні: Як роблять борошно на обладнанні Бюлер

Обладнання Бюлер допоможе очистити врожай від грибка на всіх етапах зернозаготівель

Менеджмент

Calvin Grieder
Грідер Келвін
Голова Ради директорів
Шаран Андрій Васильович
Генеральний директор українського представництва компанії

Команда

Очеретний Олександр
Директор департамента «Зернова логістика» компанії
Готтшальк Крістіан
Керівник відділу технологій зерносушіння компанії

Контакти

м. Київ, вул.Шумского Юрія, буд. 1а, офіс 118
+ 38 044 520 55 85
office.kiev@buhlergroup.com
Подивитись на мапі

Діяльність

ЗерносушилкиТранспортери та норіїСепараториАспіраціяЛабораторне обладнання