Володимир Чеглатонєв

Заступник гендиректора з комерційних питань «ОЛИС»
292
Вік: 43 роки

Освіта:

Володимир Чеглатонєв закінчив Одеську національну академію харчових технологій (ОНАХТ);

Аспірант кафедри «Технології зерна і комбікорму» Одеського національного технологічного університету.

Кар'єра:

2008-2009 рр. — директор та власник «Артком і К» (оптова торгiвля, Одеська обл.);

20210-2023 рр. — Володимир Чеглатонєв займав посаду комерційного директора «ОЛИС»;

з 2024 р. — заступник генерального директора з комерційних питань «ОЛИС».

Цитати:

«Роботу над даним проєктом почали ще до війни. Головним викликом було розробити технологію лінії з можливістю вписати обладнання в нестандартне приміщення. Тому нашим спеціалістам довелось змінити технологію так, щоб вмістити необхідне обладнання в наявне приміщення і при цьому відповідати всім нормам»,— розповів Володимир Чеглатонєв. (березень 2024 р.)

Читати за темою: В Канаді запрацював завод з виробництва круп та пластівців з українським обладнанням

«У зв’язку з початком бойових дій на території Одеської та інших областей України ми були вимушені призупинити роботу нашого заводу, хоча і працювали до останнього. Так як наразі ситуація в Одесі трохи стабілізувалася, було прийнято рішення поновлювати діяльність та максимально, по можливості, здійснювати постачання обладнання для очистки зерна, виробництва круп, лабораторного та іншого нашим замовникам», — зазначив Володимир Чеглатонєв. (березень 2022 р.)

Читати за темою: Компанія ОЛИС відновлює поставки зерноочисного обладнання

«Але, на жаль, такі фахівці у нас довго не працюють. Вони хочуть усе і просто зараз, але роботодавець бачить, що вони багато чого не знають і не вміють. Мають велике бажання заробляти, проте не всі готові тяжко працювати для цього. Звісно, є ті, хто залишається, але все ж таки більшість не хоче. Їм простіше піти продавати телефони в магазині», — пояснив Володимир Чеглатонєв. (березень 2021 р.)

Читати за темою: Виробники елеваторного обладнання розповіли, яких фахівців знайти найскладніше

«За 15 років роботи ми налагодили постачання обладнання на території України та в інші країни, де цінують оптимальне співвідношення ціни та якості обладнання. Споживачі більш ніж у 25 країнах світу оцінили якість, ефективність і надійність зерноочисних сепараторів, крупозаводів, лабораторного та іншого обладнання виробництва ОЛИС та дедалі частіше надають перевагу нам, а не західним аналогам», — уточнив  Володимир Чеглатонєв. (квітень 2020 р.)

Читати за темою: ОЛИС виготовляє обладнання для очищення та переробки зерна вже 15 років

«ПСО і «Горизонт» мають ідентичний принцип роботи, але різняться продуктивністю. ПСО мають продуктивність до 30 т/год, а «Горизонт» уже від 40 т/год і вище. Якщо маленькі господарства, то їм немає потреби в сепараторах великої продуктивності. Їм підходить ПСО. А вже наступні сепаратори в потоці 40-50 т/год і вище, це вже «Горизонт» і «Луч». З «Горизонтів» найбільший 120 т/год, найбільший «Луч» — 200 т/год», — розповів Володимир Чеглатонєв. (березень 2018 р.)

Читати за темою: Зернові технології 2018. Що презентували компанії? 

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 14 квітня 2025