На двох українських елеваторах запрацювали найсучасніші сепаратори ОЛИС

Плоско-решітні сепаратори ГОРИЗОНТ-К-300 виробництва ТОВ «ОЛИС»
Плоско-решітні сепаратори ГОРИЗОНТ-К-300 виробництва ТОВ «ОЛИС»
Джерело фото: Пресслужба

На двох підприємствах, що працюють у західному регіоні України, запущено плоско-решітні сепаратори ГОРИЗОНТ-К-300 виробництва ТОВ «ОЛИС».

Про це повідомила пресслужба компанії.

Як зазначили в «ОЛИС», дані проєкти є найсучаснішими рішенням компанії, адже вони реалізовані з використанням двох повітряних сепараторів замкнутого циклу роботи ВСЗ та ВСЗМ перед ситовим кузовом, та на виході з нього.

«Завдяки використанню двох сепараторів замкнутого циклу ВСЗ та ВСЗМ підприємство отримує можливість організації подвійного сепарування зерна — на вході в ситовий кузов і на виході з нього. Таке рішення в світовій практиці є новинкою, що запроваджена нашою компанію, та дозволяє підвищити ефективність очищення зерна як високонатурного (кукурудза, пшениця, соя), так і низьконатурного (ріпак, льон, соняшник, овес, просо) від легких домішок, і оптимізувати витрати замовника», — відмітив комерційний директор ТОВ «ОЛИС» Володимир Чеглатонєв.

В компанії прокоментували роботу ГОРИЗОНТ-К-300: вихідне зерно надходить у повітряний сепаратор із замкнутим циклом повітря ВСЗ-130 для виділення легких домішок, після чого — у плоскорешітний сепаратор, де відбувається очищення зерна від домішок, що відрізняються за геометричними розмірами. Отримані фракції очищеного зерна та домішок окремо виводяться з машини через випускні патрубки. Очищене зерно після плоскорешітного сепаратора додатково направляється в повітряний сепаратор замкнутого циклу ВСЗМ-130, де відбираються легкі домішки, що утворилися в процесі сепарування на решетах.

Модельний ряд сепараторів ГОРИЗОНТ-К налічує 5 типорозмірів з продуктивністю від 40 до 240 т/год.