7 товарів, що зацікавлять елеватористів на Aliexpress

Оказывается, есть много полезных вещей, которые могут улучшить работу людей на элеваторе
Оказывается, есть много полезных вещей, которые могут улучшить работу людей на элеваторе
Джерело фото: Aliexpress

Все почалося з павутини на Гелловін. Ми пішли на Aliexpress, щоб подивитися на товари китайської народної творчості до Дня всіх святих. Але серед жахіть знайшли багато корисних речей, що знадобилися б елеватористам. І тепер не розуміємо, як наші зерновики живуть без штучної сови чи без силіконової голови голуба.

Не для того, щоб залякати, але для поширення позитиву: підбірка найбільш веселих і навіть корисних товарів, що повинні прижитися на елеваторі. Публікуємо напередодні Гелловіну, щоб було не так страшно жити :)

Пластикове пугало-сова

Сова вміє повертати голову і кричить на голубів. Працює на батарейках..

На українських елеваторах є цілі арсенали відлякувачів. Так, на «Красилівському елеваторі» компанії «Астарта» нам показали і навіть продемонстрували свої методи. Голубів там розважають світловим шоу, пневматичною гарматою й аудіоконцертами хижих птахів.

А ось китайці пропонують  таку красу. Де не елеваторі краще поставити пластикову помічницю?

Відлякувач птахів — сокіл

Коли голуби почнуть сідати сові на голову, пускаємо в роботу сокола. Він також звуковий, і має дуже лякати незваних летючих гостей. У наших зерновиків є досвід утримання справжніх хижих птахів, наприклад, на заводі Групи компаній VITAGRO звели яструба-курганника. Але якщо ви не готові до таких серйозних рішень, замовляйте пластмасового хижака. Мишей йому ловити не потрібно :)

Маска голуба для вечірки

Корпоратив з таким костюмом запам’ятається надовго, а фото точно стануть незабутніми. Є і ще одна пропозиція: лякати голубів в такому маскуванні. Але розумні птахи можуть сприйняти це створіння як старшого брата. Тому тут потрібно ще подумати. Підозрюємо, що елеватористи знають психологію голуба краще, ніж журналісти :)

Скляні баночки для зразків зерна

На китайському ринку знайдеться корисне і для лаборантів. В лабораторіях деяких елеваторів зустрічаються колекції зразків зерна і навіть насіння бур’янів. Гарно! Як раз в нашому останньому пості в інстаграмі йшлося про колекції бур’янів на «Пологовському елеваторі» ГК «Прометей», подивитися можна тут. Переймайте досвід!

Фігурки для зони очікування автомобілей

Звичайно, на елеваторах намагаються скоротити час очікування автомобілів, наперед планують послідовність вивантаження і т.д. Але якщо черга уже сформувалася, можна її прикрасити такою оригінальною компанією. Трійця ідеально передає атмосферу очікування.

Горщик для кімнатної рослини у вигляді Будди — в кабінет директора

Саме в кабінеті директора потрібно поселити Будду. Щоб нагадував керівництву, що головне в елеваторній справі — зберігати спокій і не посивіти раніше, ніж треба. Навіть всупереч вологості кукурудзи, цінам на газ і лікарняним оператора зерносушарки в розпал сезону.

Будда наче нагадує директору: «Кухоль наповнюється крапля за краплею, а елеватор — з приїздом вантажівки за вантажівкою». Друга частина вислову не оригінальна, але на те він і китайський Будда :)

3D лампа у вигляді дракону в операторську

Must have в операторську, і знаєте, чому? Тому що зерносушарка — це залізний вогнедишний дракон. А оператор — не просто працівник, а справжній приборкувач драконів. Хай кожний усвідомить свою силу! :)

Як вам ця підбірка корисних і веселих товарів? Хотіли б поповнити свій елеватор такими експонатами? Адже з гумором перемагати труднощі легше. Можливо, щось подібне говорив Будда.

Фото із сайту Aliexpress.

Підбірку готувала Олена Гайдук, Elevatorist.com