Еліксир Україна

Продаж комплексних мінеральних добрив
39

«Еліксир Україна» — це компанія, яка займється торгівлею хімічними продуктами та мінеральними добривами. 

ТОВ «Еліксир Україна» засновано у грудні 2016 року. Входить до групи компаній «ВІМЕКСІМ».

Elixir Ukraine є офіційним представником Elixir Zorka — сербського виробника комплексних мінеральних добрив, яка яка є частиною групи компаній Elixir Group. 

Elixir Zorka — власне сучасне виробництво найактуальніших формул комплексних мінеральних добрив. Це два модернізованих заводів із виробництва добрив, побудовані в результаті інвестицій у розмірі понад 80 млн євро.

Перший завод «Еліксир Зорка» в м. Шабац (Республіка Сербія). Завод почав работу ще у 1938 році.

Друге дихання Elixir Zorka отримав після приватизації «Elixir Group» — компанія побудівала абсолютно нову фабрику на місці існуючих спустошених об'єктів, інвестувавши €50 млн. Будівництво розпочалось у 2011 р., виробничі потужності фабрики оснастили за сучасними технологіями та європейськими стандартами. Перше виробництво мінеральних добрив відбулося у 2013 році. Річна потужність виробництва складних мінеральних добрив (N, NP, NPK, PK) становить 400 тис. т, а виробнича потужність фосфорних добрив — SSP і TSP — 350 тис. т.

Другий завод «Еліксир Зорка» у м. Прахово — компанія купила у 2012 р. за €4 млн. Завдяки значним інвестиціям у відродження колишнього гіганта, Elixir збільшує загальну виробничу потужність NPK добрив на 1 000 000 т/рік.

Продукція компанії «Еліксир Україна» складається з лінійки добрив Elixir Zorka. Збалансований вміст поживних речовин у комплексних добривах Elixir Zorka дає змогу застосовувати їх на всіх ґрунтах України, під усі сільськогосподарські культури.

Продукція:

  • Лінійка Elixir Premium
  • Лінійка Elixir Basic
  • Лінійка Elixir Supreme
  • Лінійка Super Start
  • Азотні добрива

«Еліксир Україна» має власну розвинену логістичну систему зі своїм автотранспортом та складами.

Основні точки збуту — це морський порт Ізмаїл та склади у Вінницькій області, але компанія також постачає продукцію залізничим та автомобільним транспортом до господарств.

У 221 р. виникла потреба у збільшенні об’єму продажів добрив. Було досягнуто домовленості з сербськими партнерами про будівництво в Україні заводу потужністю до 200 тисяч тон добрив на рік, але у 2022 р. плани змінилися.

✅ Морський торговельний порт «Усть-Дунайськ»

17 січня 2023 р. «Еліксир Україна» придбала на аукціоні морський торговельний порт «Усть-Дунайськ» за за 241 млн грн з ПДВ. До лоту входив сам порт у Вилковому Одеської області, портопункт «Кілія» за 54 км від Дунаю та база обслуговування спеціальних суден ліхтеровозів на острові Шабаш.

«Еліксир Україна» планує модернізацію порту «Усть-Дунайськ» найближчим часом. В пріоритеті нарощування об'єму перевантаження, розширення логістичної інфраструктури:  з портом немає залізничного сполучення, тому планується розширення під'їздів і розв'язки на території порту. 

Основним вантажем порту Усть-Дунайськ будуть мінеральні добрива у біг-бегах. У короткострокових планах Elixir Ukraine — будівництво складських приміщень у портопункті «Кілія». Це буде хаб для накопичення добрив з подальшим перевезенням по Україні.

З липня 2023 р. «Еліксир Україна» розпочнє перевалювати вантажі через кілійський портопункт. До кінця війни логістику буде забезпечувати автотранспорт, а потім — транзит водним шляхом у центр України.

#  За даними аналітичної системи YouControl, засновник та власник компанії — Віхренко Валерій Якович

Директор ТОВ «Еліксир Україна» — Віхренко Олександр Валерійович.

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Віхренко Валерій Якович
Віхренко Валерій Якович
Засновник і власник Групи компаній

Контакти

Одеська область, м. Одеса, вул. Генуезька, 1/2 та м.Київ, вул. Жиляньска 50Б
+8 (098) 164-88-88
0 800 300 230
office@elixir-ukraine.com
info@elixir-ukraine.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Трейдинг