В Україні продадуть два морських порти

Білгород-Дністровський та Усть-Дунайський морські порти виставлять на продаж на онлайн-аукціонах, які відбудуться в жовтні-листопаді цього року. Також в оренду здадуть три крупні об'єкти в Одеському та Чорноморському портах.

Про це заявив керівник регіонального відділення Фонду державного майна України (ФДМУ) Олександр Славський на VI Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі Odesa 5T Investment Promotion Forum, пише «Укрінформ».

«Слідом за продажем з відкритих торгів майнового комплексу заводу «Одесавинпром» ми готуємося провести в жовтні-листопаді аукціон з приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів, а також передати в оренду великі об'єкти в двох інших морських гаванях», — зазначив Олександр Славський.

Крім того, до приватизації готують порт Скадовськ. Також в Чорноморському порту здадуть в оренду портовий об'єкт площею понад 100 тис. м2 і два менших за площею об'єкта в Одеському порту.

Нагадаємо, що в Міністерстві інфраструктури України планують протягом 4 років передати в концесію або приватну власність всі порти країни.