Володимир Шевченко

Заступник Голови Правління «Урожай СФГ»
126
Вік: 41 рік

Освіта:

Володимир Шевченко має вищу освіту, за фахом — фінансист.

Кар'єра та бізнес:

Володимир Шевченко є заступником Голови Правління групи компаній СФГ «Урожай».

з 2020 р. — директор компанії Агрофірма «Руслан» (Сумська обл, с. Лучка);

з 2021 р. — Володимир Шевченко співласник СФГ «Урожай».

Сім'я:

Батько — Шевченко Михайло Іванович, засновник та співвласник сімейного бізнесу, групи СФГ «Урожай».

Цитати:

«Коли звертаються поклажодавці, щоб ми надали послуги з обмолоту і сушіння, то кукурудза прораховується нижче собівартості. Тому аграрії не готові зараз молотити, дуже багато лишають в полях на весну, чекають ціни». (листопад 2023 р.)

Читати за темою: Проблеми кукурудзи-2023: коли збирати і продавати?

«Основна і найбільша з проблем — відсутність нормальної логістики залізничним транспортом. При потужності нашого елеватора завантажувати 54 вагони за добу ми відвантажили за останні два місяці трохи більше, ніж по 100 вагонів. Навіть порахувати важко, коли ми зможемо відвантажити кукурудзу минулого урожаю такими темпами. Я вже не кажу про цьогорічну продукцію». (вересень 2022 р.)

«Возимо свою продукцію у вітчизняні порти і власним автотранспортом. Витрати складають близько 1700 грн/т. Наймані машини готові везти 2600-2800 грн за тону. Я вважаю, що такі ціни теж спричинені складною ситуацією у сфері перевезень, і цим користуються власники вантажівок. Ми не можемо дозволити собі возити найнятим автотранспортом, бо ціна реалізації виходить нижче собівартості вирощеної продукції. При таких умовах фермер просто не виживе». (вересень 2022 р.)

«Сьогодні закупівлю у фермерів ми не робимо. Для того, щоб займатися закупівлею сільгосппродукції у товаровиробників потрібні дві речі: наявність  оборотних грошових коштів та вільне місце на елеваторі. Зараз цього всього бракує», — розповів Володимир Шевченко. (вересень 2022 р.)

Читати за темою: Робота елеваторів у зоні ризику: що кажуть учасники ринку?

«Якщо брати до уваги токи, то загалом ми можемо зберегти десь 150 тис. т зерна. Актуальності будівництва додала війна, адже зараз як ніколи гостро стоїть питання у збереженні зерна майбутнього врожаю. Тому що значний об‘єм зерна кукурудзи минулого сезону ще знаходиться у господарстві, і темпи його відвантаження більш ніж скромні», — прокоментував Володимир Шевченко. (серпень 2022 р.)

«Під'їзні пандуси автоприймачів елеватора оснащені підігрівом, для того щоб взимку не допустити обмерзання. Також на автоприйомах встановлені підйомні механізми з бічним вивантаженням, тому обмежень щодо автотранспорту на підприємстві немає», — розповів Володимир Шевченко. (червень 2019 р.

Читати за темою: Елеватор СФГ Урожай — фермерський за приналежністю, але не за розмахом

Дивитися за темою: Елеватор для фермера — з чого починалося зерносховище ФГ Урожай?

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 6 листопада 2023