Агросем

Дистрибуція насіння, добрив, засобів захисту рослин, сільгосптехніки, агровиробництво, зернотрейдинг, логістика, перевалка
82

«Агросем» — група компаній, яка працює на українському ринку з 2007 р.

Структура групи:

✅ Компанія «Агросем» — це один із дистриб'юторів на аграрному ринку України, який запроваджує передовий світовий досвід у галузі агротехнологій, мінеральних добрив, насіння, ЗЗР, с/г техніки, запчастин, сервісного обслуговування та інноваційних технологій.

Компанія представлена в усіх регіонах України, має регіональні представництва у Києві, Хмельницькому, Луцьку, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Чернівцях та Мукачевому.

Дистрибуція для агрокультур:

  • насіння: насіння сільськогосподарських культур від провідних насіннєвих брендів: KWS, MAS Seeds, BREVANT Seeds, STRUBE и SAATEN-UNION:
  • добрива: мінеральні добрива компаній Yara, Alventa і Grupa Azoty, інокулянти від аргентинської компанії Rizobacter;
  • засоби захисту рослин (ЗЗР): від провідних виробників — Corteva Agriscience, ALFA Smart Agro, Sammit Agro, Arysta, Bayer та BASF;
  • біологічні пестициди

Дистрибуція сільськогосподарської техніки

«Агросем» є офіційним дистриб'ютором сільськогосподарської техніки виробників John Deere, Väderstad, Sulky, Geringhoff, Nardi, Lindsay, Monosem, Zurn, FAST, Grégoire Besson та Kramer на всій території Західної України. Компанія забезпечує якісним сервісом, оригінальними запчастинами до техніки та інноваційними рішеннями та технологіями.

Точне землеробство та зрошення

Агросем надає повний комплекс послуг в напрямку точного землеробства (розумну техніку, системи автоматизації, ефективні добрива та якісний посівний матеріал), а також програмне забезпечення та технічну підтримку.

✅ «Ель Гаучо» — Науково-виробниче агропромислове підприємство, до складу якої входить декілька сільськогосподарских компаній.

Знаходиться на Тернопільщині, головна база — в смт Товсте Заліщицького району. Взагалі «Ель Гаучо» обробляє близько 8 тис. га

Основні напрямки «Ель Гаучо»:

Рослинництво — ріпак, горох, соя, соняшник, пшениця, кукурудза та цукровий буряк. 

Тваринництво: вівчарство. Для розведення на господарстві обрали вівців породи Мериноландшаф, яких привезли з Австрії. На фермах вирощують біля 900 голів.

Зберігання: елеватор ПП «Діоніс». Знаходиться в смт. Скала-Подільська Тернопільської області.

Обсяг зберігання — 12 тис. т в підлогових складах.

✅ Зернотрейдинг

З 2022 р. група «Агросем» розвиває окремий департамент трейдингу, займається трейдингом як власного зерна, так і сторонніх компаній через свій логістичний термінал Most Logistic Terminal.

✅ MOST Logistic Terminal — це «сухий порт», мультимодальний логістичний термінал.

Most Logistic Terminal  знаходиться на кордоні з Польщею, надає послуги з перевалки експортно-імпортних, транзитних вантажів. Потужність терміналу — 5 тис. кв.м закритих складів і 12,6 тис. відкритих майданчиків для зберігання. Контейнерний склад на 200 TEU.

Логістичний термінал надає комплексні послуги:

  • перевалки з широкої на вузьку європейську колію для зернових, олійних та інших культур: від приймання, розвантаження, контролю якості та відвантаження (по прямому варіанту за схемою: вагон — вагон, вагон — авто, авто — вагон. З використанням наявних складських потужностей за схемою: вагон/авто — склад/майданчик — вагон/авто);
  • складського зберігання;
  • митного оформлення імпортних, експортних, транзитних вантажів, що надходять залізничним та автомобільним транспортом;
  • організації залізничних перевезень територіями України та Європи;
  • пов’язані із прийманням, зберіганням та відвантаженням на європейські або українські залізничні платформи стандартних морських контейнерів, так само як і послуги зі стафіровки, переливу олії з дотриманням усіх вимог контейнерних ліній.

Зерновий термінал МОСТ ЛОГІСТІК (Most Logistic Terminal) збудовано у  2022 р. на кордоні з Польщею біля станції Мостиська-II Львівської залізниці.

Термінал надає комплексні послуги перевалки з широкої на вузьку європейську колію для зернових, олійних та інших культур: від приймання, розвантаження, контролю якості та відвантаження.

Одночасне накопичення в силосах до 2 500 т. Приймання з будь-якого транспорту та відвантаження до 200 т/год. На терміналі продовжується будівництво зерносховища на 10 тис. т одночасного зберігання.

Історія розвитку:

2007 р. — заснована компанія «Агросем», назва виникла з поєднання слів агро та семена. Початок співпраці із SES VanderHave, продаж насіння буряка.

2008 р. — офіційне дилерство Strube-Dieckmann (насіння) та Yara (добрива).

2009-2010 рр. — початок формування дилерської мережі з продажу сільськогосподарської техніки. Початок співпраці з Maschio-Gaspardo (техніка).

2009 р. — заснування Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо» (Тернопільська область, рослинництво).

2011 р. — відкриття нового напряму бізнесу «Агросем» — ЗЗР. Старт дилерства Makhteshim Agan, ADAMA з 2014 р. (захист рослин).

2013 р. — розвиток клієнтської підтримки та післяпродажного сервісу «Агросем». Початок співпраці з Saatbau (насіння).

2014-2015 рр. — «Агросем» стає офіційним дилером John Deere. Укладено дилерські контракти з Dow Seeds, Stoller, Prograin, MAS Seeds і KWS.

2017 р. — початок співпраці з Väderstad. Відкриття нових дилерських центрів та регіональних представництв «Агросем».

2018 р. — перевідкриття «Агросем» напрямку бізнесу ЗЗР з такими компаніями в портфоліо: ALFA Smart Agro, Arysta LifeScience та Summit Agro. Компанія «Ель Гаучо» почала активно займатися тваринництвом.

2019 р. — «Агросем» розпочала співпрацю з BASF, Bayer (захист рослин) та Sulky, Geringhoff (техніка), Kramer (техніка).

Початок розвитку напряму логістики: засновано компанію MOST Logistic Terminal, щоб збудувати власний термінал на кордоні з Польщею.

2022 р. — будівництво під'їзних залізничних колій та елеваторного комплексу на MOST Logistic Terminal.

З лютого група почала працювати у напрямку зернотрейдингу, у травні на постійній основі запрацював потяг, який доставляє українське зерно до Австрії. 

#  Основні власники групи компаній «Евросем» — Вайнер Олександр Бенціонович, Звягінцев Олег Валерійович, Звягінцев Ігор Валерійович, Кулик Олексій Юрійович.

Профіль Фейсбук «Агросем»

Профіль Фейсбук Most Logistic Terminal

 

Менеджмент

Вайнер Олександр
Вайнер Олександр Бенціонович
Співвласник групи компаній

Команда

Крупко Валерій Валерійович
Директор MOST Logistic Terminal групи компаній

Контакти

Київська область, м. Київ, проспект Степана Бандери, буд. 9В
+38 (067) 471-11-09 (Насіння, добрива та ЗЗР)
0 800-50-17-17 (Гаряча лінія)
info@agrosem.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання