GRECO group

Виробництво автоматичних твердопаливних теплогенераторів
1430

Компанія GRECO group — виробник автоматичних теплогенераторів для зерносушарок.

Компанія заснована у 2016 році та постійно збільшує свої продуктивні потужності. У грудні 2021 р. розпочато будівництво нових власних виробничих потужностей на заводі, будівництво закінчено у  2022 році. Потужності збільшили у 2 рази, добудували склад і приміщення для персоналу.

GRECO group займається виготовленням, встановленням та сервісним обслуговуванням автоматичних твердопаливних теплогенераторів під торговою маркою GRECO, для зернових сушарок різного типу потужністю від 1,5 до 20 мВт.

Теплогенератор компанії GRECO group використовується в агросфері для зменшення собівартості сушіння зернових, соняшника, сої, кукурудзи. Як паливо для теплогенераторів використовуються пелетти або технологічна тріска.

У теплогенераторі від компанії «Греко Груп» за рахунок піролізного двофазного горіння досягається максимальне ККД. Конструкція сушарки при підключенні системи не порушується, відключення штатних пальників та паливної апаратури не проводиться, перехід на штатне паливо (газ, дизель, пічне) відбувається протягом 20-40 хв. Завдяки двофазному горінню будь-який побічний вплив на зерно відсутній (підтверджено у лабораторних умовах).

Для теплогенератора GRECO немає потреби у будівництві специфікованих фундаментів та розробки проектної документації.

GRECO group встановлює автоматичні твердопаливні системи на зерносушарки наступних відомих брендів: ARAJ, BONFANTI, PEDROTTI, STELA та ін. потужністю від 1,5 до 20 мВт.

Теплогенератор компанії GRECO group використовується в агросфері для зменшення собівартості сушіння зернових, соняшника, сої, кукурудзи. Як паливо для теплогенераторів використовуються пелетти або технологічна тріска.

У теплогенераторі від компанії GRECO group за рахунок піролізного двофазного горіння досягається максимальне ККД. Конструкція сушарки при підключенні системи не порушується, відключення штатних пальників та паливної апаратури не проводиться, перехід на штатне паливо (газ, дизель, пічне) відбувається протягом 20-40 хв. Завдяки двофазному горінню будь-який побічний вплив на зерно відсутній (підтверджено у лабораторних умовах).

Для теплогенератора GRECO group немає потреби у будівництві специфікованих фундаментів та розробки проектної документації.

Читати за темою: Теплогенератори для зерносушарок GREСO group — як невеликий завод задовольняє потреби аграріїв цілої країни

Потужність і місце на елеваторі: що потрібно знати про встановлення котлів для альтернативного палива

Утричі дешевше: як теплогенератори дають змогу елеваторам економити

Станом на кінець 2020 р. GRECO group налічує 182 об'єкти, що успішно працюють, у різних регіонах України. У 2022 році реалізувано 104 проєкти по Україні. Також у 2022 році компанія вперше відвантажила замовлення до Молдови.

Генеральний директор та власник компанії GRECO group — Корженко Іван Іванович.

Читати за темою: Іван Корженко: Теплогенератори GREСO GROUP — не лише енергобезпека, а й спосіб уникнути надмірної бюрократії в роботі

Профіль Facebook

Менеджмент

Корженко Іван Іванович
Корженко Іван Іванович
Директор та власник компанії

Команда

Малка Сергій Миколайович
Регіональний представник по роботі з ключовими клієнтами компанії

Контакти

Вінницька область, м. Вінниця, вул. Гонты, б. 35
+38 (096) 243-47-41
grecodir@gmail.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Теплогенератори