GRECO group

Виробництво автоматичних твердопаливних теплогенераторів
936

Компанія GRECO group — виробник автоматичних теплогенераторів для зерносушарок.

GRECO group займається виготовленням, встановленням та сервісним обслуговуванням автоматичних твердопаливних теплогенераторів під торговою маркою GRECO, для зернових сушарок різного типу потужністю від 1,5 до 20 мВт.

Теплогенератор компанії GRECO group використовується в агросфері для зменшення собівартості сушіння зернових, соняшника, сої, кукурудзи. Як паливо для теплогенераторів використовуються пелетти або технологічна тріска.

У теплогенераторі від компанії «Греко Груп» за рахунок піролізного двофазного горіння досягається максимальне ККД. Конструкція сушарки при підключенні системи не порушується, відключення штатних пальників та паливної апаратури не проводиться, перехід на штатне паливо (газ, дизель, пічне) відбувається протягом 20-40 хв. Завдяки двофазному горінню будь-який побічний вплив на зерно відсутній (підтверджено у лабораторних умовах).

Для теплогенератора GRECO немає потреби у будівництві специфікованих фундаментів та розробки проектної документації.

GRECO group встановлює автоматичні твердопаливні системи на зерносушарки наступних відомих брендів: ARAJ, BONFANTI, PEDROTTI, STELA та ін. потужністю від 1,5 до 20 мВт.

Теплогенератор компанії GRECO group використовується в агросфері для зменшення собівартості сушіння зернових, соняшника, сої, кукурудзи. Як паливо для теплогенераторів використовуються пелетти або технологічна тріска.

У теплогенераторі від компанії GRECO group за рахунок піролізного двофазного горіння досягається максимальне ККД. Конструкція сушарки при підключенні системи не порушується, відключення штатних пальників та паливної апаратури не проводиться, перехід на штатне паливо (газ, дизель, пічне) відбувається протягом 20-40 хв. Завдяки двофазному горінню будь-який побічний вплив на зерно відсутній (підтверджено у лабораторних умовах).

Для теплогенератора GRECO group немає потреби у будівництві специфікованих фундаментів та розробки проектної документації.

GRECO group встановлює автоматичні твердопаливні системи на зерносушарки наступних відомих брендів: ARAJ, BONFANTI, PEDROTTI, STELA та ін.

Читати на тему: Мощность и место на элеваторе: что нужно знать об установке котлов для альтернативного топлива

В три раза дешевле: как теплогенераторы позволяют элеваторам экономить

Станом на кінець 2020 р. GRECO group налічує 182 об'єкти, що успішно працюють, у різних регіонах України.

Компанія заснована у 2016 році та постійно збільшує свої продуктивні потужності.

Генеральний директор та власник компанії GRECO group — Корженко Іван Іванович.

Профіль на Facebook

Менеджмент

Корженко Иван Иванович
Корженко Іван Іванович
Директор та власник компанії

Команда

Малка Сергій Миколайович
Регіональний представник по роботі з ключовими клієнтами компанії

Контакти

Вінницька область, м. Вінниця, вул. Гонты, б. 35
+38 (096) 243-47-41
grecodir@gmail.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Теплогенератори