Креді Агріколь Банк

Фінансові продукти та банківські послуги
2728

«Креді Агріколь Банк» — універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі— Credit Agricole Group (Франція).

Crédit Agricole — французький фінансовий конгломерат, який разом із BNP Paribas, Société Générale і Groupe BPCE становить «велику четвірку» банківського ринку країни. Згідно з рейтингом The Banker 2023 входить у ТОП-10 найбільших банків у світі за активами. 

Група CREDIT AGRICOLE — це одна з найбільших банківських груп у Європі, що має найбільший портфель активів в управлінні, є першою в галузі банківського страхування та третьою у сфері проєктного фінансування в Європі.

Побудована на міцних кооперативних засадах, має 140 тис. співробітників у місцевих і регіональних банках, обслуговує 50 млн клієнтів.

Завдяки універсальній клієнтоорієнтованій моделі роздрібного банку, спираючись на співпрацю між роздрібним бізнесом і пов'язаними бізнес-лініями, група «Креді Агріколь» підтримує проєкти своїх клієнтів у Франції та по всьому світу.

Головні напрямки діяльності:

  • Роздрібний банкінг у Франції та за кордоном;

  • Спеціалізовані бізнес-лінії: управління активами, страхування, приватний банкінг, споживче кредитування, лізинг, факторинг;

  • Корпоративний та інвестиційний банкінг.

Роздрібний банкінг за кордоном:

Credit Agricole має значний роздрібний банківський бізнес в Італії, Польщі, Сербії, Україні, Марокко, Єгипті, в яких обслуговується понад 6 млн клієнтів у 2174 відділеннях.

✅ «Креді Агріколь Банк» працює на фінансовому ринку України з 1993 р. і надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включно з преміум-клієнтами.

Банк має головний офіс у Києві та за даними 2023 р. — 140 відділень, обслуговує 415 000 клієнтів. Загальні активи становлять $2,8 млрд станом на грудень 2023 р.

«Креді Агріколь Банк», відомий своєю агроспеціалізацією у Франції, сформував найбільший портфель агрокредитів і на українському ринку. Банк приділяє особливу увагу співпраці з компаніями агропромислового комплексу. 

Від початку своєї діяльності в Україні група Crédit Agricole високо оцінила потенціал українських агрокомпаній та стала стратегічним партнером для них. Клієнтами банку, в першу чергу, були міжнародні компанії, які обслуговувалися в банках Групи по всьому світу.

«Креди Агріколь Банк» від початку війни 2022 р. видав кредитів на суму 2,7 млрд грн для компаній аграрного сектору в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». «Креди Агріколь Банк» бере участь у Програмі державних урядових гарантій, за якою видав 1,3 млрд грн.

У 2023 р. «Креди Агріколь Банк» уклав важливі угоди з ЄБРР та МФК щодо розподілу ризиків на суму €50 млн та €40 млн відповідно, задля підтримки критично важливих галузей бізнесу України, зокрема сільського господарства.

Нагороди та досягнення:

У 2012 р. «Креді Агріколь Банк» був переможцем у номінації «Кращий Аграрний Банк» у рейтингу UKRAINIAN BANKER AWARDS 2012 за версією фінансово-аналітичного тижневика «ІнвестГазета».

У 2019 р. «Креді Агріколь Банк» відзначений у ТОП-3 в номінації «Аграрний банк» за результатами рейтингу «Фінансовий Оскар» журнала «Бізнес». «Креді Агріколь» нагородили за досягнення на ринку кредитування та обслуговування аграріїв. Індекс рекомендацій клієнтів в агросекторі (CRI) становить 68%, що є найбільшим показником на ринку (за даними GFK-Україна 2018).

У 2023 р. «Креді Агріколь Банк» визнаний найкращим з кеш-менеджменту в Україні згідно з рейтингом Еuromoney. Standard-Rating підтвердив найвищі рейтинги банку.

Історія розвитку Credit Agricole UKRAINE:

1993 р. — група Credit Lyonnais заснувала Credit Lyonnais Bank Ukraine в Києві.

2004 р. — Credit Lyonnais стала частиною групи Crédit Agricole. 

2006 р. — група Credit Agricole придбала Index-Bank. Таким чином «Креді Агріколь Банк» став універсальним банком на кожен день як для фізичних осіб, так і для бізнесу.

2023 р. — «Креді Агріколь Банк» увійшов до списку системно важливих банків для української економіки. 

Директор «Креді Агріколь Банк» — Де Корду Карлос Станіслас Марі Фернанд.

Команда

Бондар Олександр
Експерт департаменту підтримки агробізнесу

Контакти

м. Київ, вул. Чикаленка Євгена, будинок 42/4
+38 (044) 393-76-37 (Центральний офіс (Київ))
0 800 30 5555  (Довідковий центр)
Подивитись на мапі

Діяльність

Банки