Іван Цимбалов

Співвласник групи компаній КВФ «Рома» та засновник «Лихачовський елеватор»
1021
Вік: 62 роки

Кар'єра і бізнес:

з серпня 1992 р. — Іван Цимбалов співзасновник і заступник директора з комерційних питань групи компаній КВФ «Рома» (Харківська обл.), яка спеціалізується на виготовленні борошна, хлібобулочних і кондитерських виробів;

з 2000 р. — Іван Цимбалов співзасновник «Телерадіокомпанії «Надія» (м. Первомайський, Харківська обл.);

з 2002 р. — співвласник «Лихачовський комбінат хлібопродуктів»;

з 2010 р. — співвласник «Первомайськ-Агро» (Харківська обл.);

з 2017 р. — Іван Цимбалов засновник та основний власник «Лихачовський елеватор» (м. Первомайський, Харківська обл.);

Громадсько-політична діяльність:

2010-2015 рр. — Іван Цимбалов депутат Первомайської міської ради Харківської обл. VI скликання від партії «Сильна Україна»;

2015-2020 рр. — Первомайської міської ради Харківської обл. VI скликання від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».  

Сім'я:

Іван Цимбалов одружений, дружина — Цимбалова Ніна Миколаївна, діти: Роман та Ольга, співвласники «Лихачовський елеватор».

Брат — Цимбалов Сергій Олексійович, співзасновник бізнесу групи КВФ «Рома».

Цитати:

«Якщо трейдер купує зерно і забирає його на зберігання — то в ціні це зберігання віднімається, плюс втрати, і так далі — і виходить на виході вже інша сума. А якщо ми купуємо зерно, зберігаємо у себе, потім продаємо в порту за максимальною ціною — це інша економіка. Звичайно, контракти бувають різні, це один із варіантів», — пояснює Іван Цимбалов. (січень 2021 р.)

«Якщо ми й прийняли 100 тисяч тонн кукурудзи, то до нас її вже везли просушену. Аграрії сушать самі. Вони навчилися рахувати гроші, і майже у всіх, хто багатший, є зерносушарки», — каже Іван Цимбалов. (січень 2021 р.)

«Це кропітка праця. До будівництва цього елеватора в нашій компанії «Рома» я 25 років займався закупівлями зерна. Тому я добре знаю ці процеси. У мене був паперовий телефонний довідник. Я приходив на роботу о 6-й ранку й обдзвонював усі господарства. Зараз ми продовжуємо в тому ж ключі. Усе залежить від контакту з людьми. Коли ми побудували новий елеватор, я проаналізував господарства в нашому регіоні, подивився, хто з нами не працює, і поїхав з ними спілкуватися. Це дало свій результат. З кимось я спілкуюся особисто, хтось нас рекомендує, постійно триває напрацювання нових господарств і відносин», — розповідає Іван Цимбалов. (січень 2021 р.)

«З листопада по грудень минулого року ми перевезли своїми вагонами близько 60 тис. тонн зерна. На січень заплановано близько 35 тис. тонн, будуть залишки і на лютий. Якщо в міжсезоння перестане заробляти елеватор, то зароблятиме транспорт, вагони — якась позиція буде в дії. Питання тільки в розмірі маржі. В одному місці вона буде однією, в іншому може бути більшою-меншою, але право на життя мають будь-які варіанти», — упевнений Іван Цимбалов.  (січень 2021 р.)

Читати за темою: Лихачовський елеватор — сильний зерновий хаб Харківщини

«Рішення про будівництво елеваторного комплексу ми ухвалили 2 роки тому. Земля тут уже була куплена, 6 га. Але до остаточного вибору обладнання та проєктного рішення прийшли минулого літа. До самого будівництва приступили 3 жовтня 2017 р. і 5 липня 2018 р. ми вже почали приймання зерна», — розповідає Іван Цимбалов. (грудень 2018 р.)

«Я навіть зробив було передоплату за тепловоз, збирався купувати. Але потім з'ясувалося, що в цьому немає необхідності. З урахуванням зупинки роботи трьох елеваторів в окрузі, і наявністю маневрової лебідки, станційний тепловоз просто живе у нас», — пояснює Іван Цимбалов. (грудень 2018 р.)

Читати за темою: АгроЕкспедиція Елеватори 2018. Лихачовський елеватор

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 9 листопада 2024