Лихачовський елеватор
«Лихачовський елеватор» — компанія у Харківській обл., що займається складським господарством та транспортним обробленням вантажів.
Компанія «Лихачовський елеватор» створена в серпні 2017 р.
Основні напрямки діяльності:
✅ Зберігання
«Лихачовський елеватор» розташований у м. Златопіль (колишн. Первомайський) Харківської обл. біля залізничної станції Лихачове.
Перша черга елеватора була побудована в короткі терміни, всього за 9 місяців. Обсяг одночасного зберігання «Лихачовського елеватора» становил 36 000 тонн у 5-и силосах турецької компанії ВВСА. «Лихачовський елеватор» практично все обладнання придбав у турецьких виробників.
У 2019 р. «Лихачовський елеватор» збільшив потужності до 60 тисяч тонн. Паралельно посилювали залізничне відвантаження, поставили додаткові бункери. Процес відвантаження повністю автоматизований. За годину-півтори елеватор може завантажити 13 вагонів місткістю 71 т.
У 2020 р. «Лихачовський елеватор» знову почав розширюватися, до кінця року потужності елеватора збільшено до 117,6 тис. т у металевих силосах.
На елеваторі 3 лінії автоприймання. Транспортне обладнання продуктивністю 250 т/год дає змогу переміщати зерно з нової завальної ями до силосів і робочої вежі першої лінії силосів, і, навпаки. «Лихачовський елеватор» має 1 точку авторозвантаження, ця точка використовується для відправки сировини на переробку.
Одна точка залізничного відвантаження, але дуже потужна — завантаження здійснюється одночасно в 4 залізничні вагони. Добове максимальне відвантаження становить 72 вагони, таким чином «Лихачовський елеватор» — маршрутний.
Зерносушарки на елеваторному комплексі на 2021 р. немає, планується її встановлення. У структурі є сертифікаційна лабораторія з контролю якості сировини.
Елеватор повністю автоматизований.
Читати за темою: Лихачівський елеватор — сильний зерновий хаб Харківщини
Дивитися відео: Лихачевський елеватор. Як із 36 тисяч тонн зберігання вирости до 120
✅ Логістика
У складі компанії «Лихачовський елеватор» — автопарк із 40 зерновозів: це МАНи та Scania. Для обслуговування автопарку на території елеватора побудовано великий ангар з ямами для ремонту автомобілів і побутовими приміщеннями для механіків і водіїв.
«Лихачовський елеватор» має власний парк звагонів-зерновозів для приймання та відвантаження зернових, в управлінні — 108 вагонів-зерновозів виробництва «Крюківського вагоноремонтного заводу», об'ємом 124 м3 кожен.
✅ Зернотрейдинг
Історія розвитку:
2017-2018 рр. — ухвалено рішення про будівництво елеваторного комплексу, вибір обладнання та проекту. Будівництво розпочато 3 жовтня 2017 р. і в липні 2018 р. було перше приймання зерна. За сезон 2018/19 планували прийняти близько 80 тис. т зерна, а було прийнято — 160 тис. т.
Читати за темою: АгроЕкспедиція Елеватори 2018. Лихачівський елеватор
2019 р. — «Лихачовський елеватор» розширив потужності зберігання до 60 тис. т. Посилено залізничне сполучення: змонтовано 4 надвагонних бункера в ряд, ємністю по 400 м³ кожен, що дає змогу здійснювати завантаження одночасно 4 залізничних вагонів.
За сезон 2019/20 на «Лихачовському елеваторі» перевалили 400 тис. т. зернових.
2020 р. — «Лихачовський елеватор» збільшив місткість зберігання на 60 тис. т, в експлуатацію введено ще 5 металевих силосів по 12 000 тонн.
У листопаді компанія придбала 108 вагонів-зерновозів у «Крюківського вагоноремонтного заводу».
Читати за темою: Лихачівський елеватор придбав власний парк вагонів-зерновозів
# За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефіціари компанії «Лихачовський елеватор» — Цимбалов Іван Олексійович (90,0%), Цимбалова Ніна Миколаївна (5,0%) та Цимбалов Роман Іванович (5,0%).
Профіль Фейсбук
Менеджмент
Контакти
+38 (095) 188-18-88