Юрій Плескач

Директор «Лубнимаш»
566
Вік: 66 років

Юрій Плескач народився в Полтавській обл.

Освіта:

Юрій Плескач закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю   «Автоматизація та комплексна механізація хіміко-технологічних процесів», кваліфікація — «Інженер-електротехнік з автоматизації».

Кар'єра:

2002-2010 рр. Юрій Плескач працює Головою правління «Машзавод «Комсомолець» (Полтавська обл., м.Лубни);

2010-2011 рр. директор ПП «Машзавод «Комсомолець»;

2011–2015 рр. директор ПП «Завод «Комсомолець» (Полтавськая обл.);

з 2015 р. Юрій Плескач директор завода «ЛУБНИМАШ», що випускає обладнання для зберігання та переробки зерна і зернопродуктів.

Сім'я:

Юрій Плескач одружений. Син — Олександр Плескач, заступник директора з комерційних питань «ЛУБНИМАШ».

Цитати:

«Минулого та на початку поточного року ми розвивали два основні напрямки нашого виробництва — це силоси та зерносушарки. У силосах змінювали конструктив даху та додали кілька нових видів ємностей до наявної лінійки. Розширили також лінійку зерносушарок... Раніше були більш популярні сушарки продуктивністю 40-50 тонн на годину, зараз затребувані вже більш потужні агрегати — з продуктивністю 65, 80 і 100 тонн», — розповів Юрій Плескач. (червень 2019 р.)

«Ми почали виготовляти дахи зі спеціального матеріалу — це оцинкована сталь із полімерним покриттям. Таке покриття дає змогу надійніше захищати дах від корозії. З тією ж метою — для боротьби з опадами та корозією — ми поміняли повітропровід даху». (червень 2019 р.)

«У нас майже немає замовників, які працювали б із нами тільки один раз. Наші клієнти розвивають свої елеватори, і ми беремо участь у їхньому розвитку — постачаємо нове обладнання, тому постійно на зв'язку. Щодо обслуговування — на свою продукцію ми даємо гарантію, і намагаємося при конструюванні та виготовленні врахувати всі нюанси, щоб наше обладнання служило довго і надійно». (червень 2019 р.)

Читати за темою: Юрій Плескач: ЛУБНИМАШ працює над транспортним обладнанням четвертого покоління

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 2 лютого 2024