Петро Лабазюк

Генеральний директор, голова Ради директорів Групи компаній «Vitagro»
1758
Вік: 50 років

Петро Лабазюк народився в с. Богданівка Волочиського р-ну Хмельницької обл. Дитинство та юність пройшли в м. Волочиськ.

Освіта

1988 р. — Петро Лабазюк закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МВС України, спеціальність — «Організація і техніка протипожежного захисту», отримав кваліфікацію «Молодший спеціаліст протипожежного захисту».

Кар'єра та бізнес:

1992-1994 рр. — Петро Лабазюк проходив службу у Збройних силах України;

1994 р. — електромонтер Волочиського машинобудівного заводу «Мотор-Січ»;

1995-2004 рр. — Петро Лабазюк проходив службу в органах внутрішніх справ та МВС (УДПО УМВС України в Хмельницькій обл.), звільнився у званні капітана;

2004-2012 рр. — заступник директора з виробництва «Агропром», директор «Аграрна компанія 2004»;

з 2012 р. — Петро Лабазюк є генеральним директором та співвласником Група компаний VITAGRO,  директор «Аграрна компанія 2004».

Політична та громадська діяльність:

2015-2020 рр.  депутат Волочиської районної ради VIІ скликання, член президії районної ради, член постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку , бюджету, фінансів та управління комунальною власністю;

з 2020 р. — Петро Лабазюк депутат Хмельницької обласної ради VIII скликання від партії «За майбутнє» та депутат Хмельницької районної ради.

Член громадської організації «Завжди поруч! За Хмельниччину».

Сім'я

Петро Лабазюк одружений, має троє дітей. Брат — співвласник Групи компаній VITAGRO Лабазюк Сергій Петрович.

Цитати:

«Думав, що вже елеватора нам не бачити. Але з часом зібрав підрядників і попросив дати гарантії, що якщо поставлять обладнання, ми відновлюємо проект. Так і сталося. Ми не мали права опускати руки. Ну, і це була вимога часу, бо врожай не було куди дівати»,— говорить Петро Лабазюк. (грудень 2022 р.)

Читати за темою: VITAGRO готується запустити у роботу новий елеватор на 50 тисяч тонн зберігання

«Ми з братом поклали собі за мету відродження села, і тому в нас у кожному селі є зерноток. Це економічно невигідно компанії, нам доцільніше було б мати один елеватор, вигідніше було б тримати одну механізовану бригаду... Але ми не йдемо на скорочення робочих місць за рахунок продуктивної техніки».

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 26 лютого 2024