Зернова Столиця

Виробництво елеваторного обладнання, будівництво, проєктування, аспірація та автоматизація, монтаж та обслуговування елеваторів
14713

Група компаній «Зернова Столиця» здійснює будівництво зернових терміналів, елеваторних комплексів (заготівельних, лінійних, виробничих), у т. ч. міні-елеваторних комплексів «під ключ», модернізацію та реконструкцію існуючих елеваторних потужностей.

«Зернова Столиця» — це потужний високопрофесійний альянс, який об’єднує провідні підприємства України: «Завод Елеваторного Обладнання» та «Зернова Столиця – Інжиніринг». Він впроваджує інноваційні технології та є сучасним українським виробником та постачальником послуг в галузі зберігання та переробки зерна.

✅ «Завод Елеваторного Обладнання»

Завод заснований в 1956 році в м. Одеса, як одне із структурних підрозділів об’єднання «Спецелеватормельмонтаж». Підприємство розробляло та впроваджувало у виробництво нові види обладнання для елеваторної промисловості.

Після здобуття незалежності України, робота підприємства була реорганізована під маркою «Завод Елеваторного Обладнання». У 2008 році компанією було отримано міжнародний стандарт якості — ISO: 9001.

На сьогоднішній день завод працює на сучасній верстатній базі і виробляє широкий спектр обладнання для елеваторної промисловості:

 • транспортне обладнання, у т.ч. стрічкові конвеєри закритого типу;
 • аспіраційне обладнання;
 • вагове обладнання;
 • обладнання для первинного очищення зерна;
 • обладнання для прийому та відвантаження зерна;
 • обладнання для зберігання зерна;
 • самопливне обладнання.

ГК «Зернова Столиця» є офіційним дилером з постачання силосних ємностей компанії Symaga (Іспанія) і зерносушильних установок Bonfanti (Італія).

«Зернова Столиця - Інжиніринг»

Компанія «Зернова Столиця – Інжиніринг» (раніше «Євробуд сервіс») заснована на базі монтажного підрозділу «Елеватормельмонтаж» на початку 90-х, має багаторічний досвід роботи. На сьогодні — це провідна компанія в Україні, що надає послуги з будівництва елеваторних комплексів, а також в повному обсязі гарантує будівництво елеваторів «під ключ».

Управління проектування, автоматизації, будівельно-монтажне управління, управління екологічної безпеки, сервісна служба, виробництво і комерційний департамент працюють як один злагоджений механізм.

Послуги:

 • генеральний підряд та інжиніринг;
 • проектування та будівництво;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи;
 • автоматизація виробництв;
 • аспірація (знепилення);
 • сервісне обслуговування;
 • навчання персоналу.

Впровадження нових видів продукції, розробок в області проектування сучасних енергозберігаючих та високоефективних зернових терміналів та елеваторів, екологічної безпеки, а також технологій зі збереження якості зерна підчас його транспортування, здійснюється у співпраці з науковими школами Одеського національного технічного університету (ОНТУ).

У 2020 р. ГК «Зернова Столиця» визнана Регістром судноплавства України, як компанія, яка виконує проектні роботи з будівництва, реконструкції і капітального ремонту гідротехнічних споруд відповідно до вимог Регістру судноплавства України.

В 2019 ро. науково-дослідним відділом ГК «Зернова Столиця» було розроблено ряд високотехнологічних рішень, що дозволили створити контролер для програмно-апаратного комплексу «SMART-Individual», а також розроблена сама система дистанційного керування «SMART-Individual», яка містить даний контролер, і вже впроваджена в таке елеваторне обладнання як фільтр, норія, скребковий та стрічковий конвеєри. На це обладнання компанія отримала патенти.

ГК «Зернова Столиця» розроблено транспортну систему спеціально для портових терміналів

# Основними бенефіціарами ГК «Зернова Столиця» є директор ГК «Зернова Столиця» Гапонюк Олег Іванович та директор «Завод Елеваторного Обладнання» — Гапонюк Ліліана Михайлівна.

Профіль на Фейсбук

Профіль на Youtube

Профіль LinkedIn

За темою: Зернова Столиця працює задля нашої перемоги!

Менеджмент

Гапонюк Ліліана Михайлівна
Гапонюк Ліліана Михайлівна
Директор «Завод елеваторного обладнання» Групи компаній
Олег Іванович Гапонюк
Гапонюк Олег Іванович
Генеральний директор Групи компаній

Команда

Джулинський Дмитро Петрович
Виконавчий директор Групи компаній
Глівінський Олександр Петрович
Технічний директор Групи компаній
Галич Віталій Валентинович
Комерційний директор Групи компаній

Контакти

Одеська область, м. Одеса,
info@zeo.ua
+38 (097) 280-45-87 (Комерційний департамент)
+38 (048) 786-83-33 (Комерційний департамент)
+38 (048) 786-83-00 (Секретар)
+38 (048) 786-83-44 (Керівник відділу постачання)
+38 (067) 558-57-70 (Сервісний відділ)
Подивитись на мапі

Діяльність

ЗерносушилкиТранспортери та норіїСепараториАспіраціяБудівництвоМонтаж обладнанняПроектуванняАвтоматизація