Галс Агро

Рослинництво, виробництво цукру, тваринництво, птахівництво, виробництво електроенергії, зберігання
1338

«Галс Агро» (Gals Agro) — група сільськогосподарських компаній, яка займається вирощуванням зернових культур, цукрового буряку, виробництвом цукру, вирощуванням індиків та тваринництвом, має власні яблуневі сади танайбільшу кількість біогазових заводів в Україні.

Група розпочала діяльність в аграрному секторі у 1997 році. До складу агрохолдингу «Галс Агро» входять два цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, комбікормовий завод, ферми з вирощування індиків, горіхові та яблуневі сади, свиноферма, 4 біогазових заводи, два елеватори загальною потужністю 70 тис. т.

У агрохолдингу «Галс Агро» існують власні торгові марки на індичатину, свинину, яблука, м’ясопродукти.

Основні напрямки діяльності:

✅ Рослинництво — ключовий напрямок у роботі агрохолдингу. Gals Agro підтримує сівозміну, засновану на вирощуванні цукрового буряку.

Земельні активи: «Галс Агро» обробляє до 40 тис. га землі у Київській, Чернігівській, Вінницькій та Полтавській областях.

Профільні культури: буряк, зернові (пшениця, ячмінь), кукурудза, сонях, соя.

Частина зернових культур переробляється на комбікормовому заводі та постачається на власні відгодівельні майданчики.Відходи від переробки рослинництва є сировиною для біогазових заводів.

✅ Виробництво цукру — агрохолдингу Gals Agro належить 2 цукрових заводи: «Городище-Пустоварівський цукровий завод» (Київська область) та «Линовицький цукровий завод «Красний» (Чернигівська область).

Наявність власної сировинної бази дозволяє контролювати якість цукру. Добова потужність з переробки цукрового буряку складає 6 тис. т. За сезон переробляється більше 400 тисяч тонн буряка. Це більше 50 тис. т цукру.

Міляс і буряковий жом використовуються як сировина для наших біогазових заводів.

✅ Тваринництво — агрохолдинг вирощує індиків та свиней на кількох відгодівельних майданчиках, є молочне тваринництво. Кількість молочного поголів’я налічує 2 тис.

У Київській області розташована ферма з вирощування індиків. Gals Agro входить у трійку найбільших виробників м’яса індички в Україні. У Чернігівській області знаходиться свиноферма.

✅ Багаторічні насадження — є стратегічним напрямком Gals Agro.

Яблуневі сади агрохолдингу — одні з найбільш високоінтенсивних й технологічних садів у Європі. Весь урожай реалізується за кордон.

Яблуневі сади знаходяться у Вінницькій області. Загальний розмір насаджень становить 200 га. Основні сорти яблук: Fuji Fubrax, Fuji Aztec, Granny Smith, Red Velox, Golden Reinders.

У 2018-2022 рр. агрохолдинг започаткував новий проект по створенню фундукового саду на півдні Київської області. На початок 2023 р. фундуковий сад має площу в 385 гектарів.

✅ Виробництво біоелектроенергії — вироблення електроенергії по «зеленому тарифу» на власних біогазових заводах («Городище-Пустоварівської аграрної компанії»).

Особлива увага приділяється використанню відходів сільськогосподарського виробництва для отримання електроенергії з поновлюваних джерел. Заводи розташовані поблизу цукрових заводів, ферми з вирощування індиків і свиноферми – для переробки відходів тваринництва і залишків рослинних культур.

Станом на 2022 р. в структурі агрохолдингу чотири біогазових комплекси:

  1. Чернігівська обл, с. Линовиця, 2.4МВт – введено в експлуатацію у 2018 р.
  2. Чернігівська обл, с. Журавка, 1.2МВт – введено в експлуатацію у 2019 р.
  3. Київська обл, с. Городище-Пустоварівське, 2.4МВт – введено в експлуатацію у 2019 р.
  4. Київська обл, с. Пищики, 1.5МВт – введено в експлуатацію  у 2020 р.
  5. Чернігівська обл, с. Богданівка – дозвіл на будівництво у 2021 р.

У майбутньому частина біогазу буде очищуватись до біометану та закачуватись до газорозподільних мереж Чернігівщини.  

Читати за темою: Сергій Кравчук: Побудувати біометановой завод не важче і не довше, ніж елеватор

Вигідне сусідство: Чим можуть бути корисні одне одному елеватор та біометановий завод

З січня 2024 р. «Галс Агро‎» зупинив виробництво біометану через економічну недоцільність. Зараз на заводі зупинено когенераційну установку, що очищає вироблений там біогаз до рівня біометану. Попри те, що завод підключили до газорозподільних мереж України, компанія досі не постачає біометан, оскільки влада гальмує надання дозволу.

Читати за темою: Через економічну недоцільність Галс Агро зупинив виробництво біометану

✅ Виробництво комбікорму — агрохолдинг має власні потужності для виробництва комбікормів. Цим повністю забезпечує потреби своїх господарств.

До складу «Галс Агро» також входить підприємство з переробки сої, яке виробляє протеїн для комбікормового заводу. Агрохолдинг здійснює продаж соєвої олії власного виробництва.

✅ Переробка сільскогосподарської продукції

Для переробки м’яса є власний м’ясопереробний завод. Gals Agro має мукомельне виробництво і хлібопекарню, яка виробляє продукцію для регіональних споживачів.

# За даними аналітичної системи YouControl, засновники та власники групи компаній — Кравчук Сергій  Дмитрович (15%) та компанія «ГАЛС-К ЛТД» (85%). 

Менеджмент

Кравчук Сергій Дмитрович
Кравчук Сергій Дмитрович
Засновник, генеральний директор

Контакти

Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Линовиця, вул. Заводська, буд. 4
+38 (098) 818-89-20
+38(044) 522-84-71
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториЗаготівля, обробка та зберігання