ЦТС Ліски Укрзалізниця

Транспортно-логістичний центр перевезення та експедирування вантажів
4476

Філія Центр транспортного сервіса «Ліски» Акціонерного товариства «Українська залізниця» (ЦТС «Ліски» АТ «Укрзалізниця») створено у 1995 році для розвитку контейнерної системи, розширення сфери діяльності залізничного транспорту на внутрішньому та зовнішньому ринках, надання транспортних, експедиційних та інших послуг, регулювання парком контейнерів та фітингових платформ.

ЦТС «Ліски» є структурним підрозділом Державної адміністрації залізничного транспорту України.  Це унікальний актив, в рамках якого надаються одночасно чотири ключові послуги: національна мережа терміналів, фітингові платформи і контейнери, послуги експедирування та ремонту контейнерів.

Центр «Ліски» здійснює комплексне транспортно-експедиційне обслуговування вантажів клієнтів з доставкою вантажу за схемою «від дверей до дверей» на території країн СНД, Балтії та Європи.

Основні напрямки діяльності:

✅ Експедирування та страхування

Експедирування будь-яких вантажів залізничним та іншими видами транспорту, послуги зі страхування перевезень та номенклатури вантажів.

✅ Термінальні послуги

Філія ЦТС «Ліски» АТ «Укрзалізниця» має мережу відділень та терміналів, розташованих в різних регіонах України. Відділення утворені на Південній, Придніпровській, Донецькій та Одеській залізницях для комплексного обслуговування вантажів, що перевозяться залізничним, морським та автомобільним транспортом.

Відділення Філії ЦТС «Ліски»:

  • Харківське відділення

  • Одеське відділення 

  • Дніпровське відділення

  • Виробнича ділянка на Львівській залізниці (м. Чоп)

  • Філія ЦТС «Ліски» АТ «Укрзалізниця» (ст. Київ-Ліски)

На території терміналів здійснюється митне оформлення вантажів. Всі термінали обладнані найсучаснішими засобами зв'язку та комунікацій.

✅ Послуги транспортної та складської логістики

Центр надає послуги з розміщення та тимчасового зберігання вантажів у критих складах і на відкритих площах.

У сферу діяльності Центру «Ліски» входить розробка маршрутів та умов перевезення негабаритних, понаднегабаритних та великовагових вантажів в 20 і 40-футових контейнерах, танк-контейнерах, рефрижераторних контейнерах, а також розрахунок вартості від пунктів відправлення до пунктів призначення.

✅ Надання рухомого складу в користування

Філія ЦТС «Ліски» має у своєму розпорядженні парк фітингових платформ, парк 20-ти і 40-футових контейнерів, парк нових 80-футових фітингових платформ, які дозволяють перевезення двох стандартних 40-футових контейнерів. Також клієнти мають можливість скористатися вагонами-автомобілевозами.

Компанія оперує понад 3,5 тис. фітингових платформ і більше 4 тис. контейнерів, стандартизованих ISO для морських перевезень. Річний обсяг перевезень в середньому складає 200 тис. TEU.

✅ Надання контейнерів в користування

Центр має у своєму розпорядженні парк 20-ти і 40-ка футових універсальних контейнерів, які відповідають міжнародним стандартам системи якості ISO. До складу контейнерної інфраструктури Центру також входить рухомий склад для організації контейнерних перевезень.

В розпорядженні ЦТС «Ліски» існує база по ремонту універсальних контейнерів, на якій проводяться поточний і капітальний ремонт контейнерів. База з ремонту контейнерів визнана національним класифікаційним товариством «Регістр судноплавства України» і виконує ремонт контейнерів під технічним наглядом інспекторів Регістра судноплавства України.

✅ Надання спеціалізованих 20-ти футових контейнерів для перевезення зернових вантажів

Конструкція контейнера дозволяє навантажувати зернові вантажі через два завантажувальних люки, що знаходяться у верхній частині контейнера. У торцевій частині розташований спеціальний люк, через який можна проводити вивантаження без використання додаткових розвантажувальних механізмів. Наявність повноцінних дверей дає можливість при необхідності завантажувати будь-які види штучних вантажів і вантажі на палетах.

✅ Одеське відділення ЦТС Ліски - зерновий термінал

Будівництво зернового терміналу потужністью 1000 т/добу Одеського відділення філії ЦТС «Ліски» було передбачено виконати в дві черги.

У серпні 2019 року на Одеському відділенні ЦТС «Ліски» відкрито першу чергу нового Зернового терміналу, який був збудован власними силами компанії.

До складу терміналу входить 12 силосів-хоперів, які вміщують 14,4 тис. т одночасного зберігання зерна. Навантаження та вивантаження проводять на авто- та залізничний транспорт на станції розвантаження вагонів та автомобілів з інтенсивністю 100 т/годину. Крім цього, на терміналі можливе стафірування контейнерів на станції завантаження контейнерів інтенсивністю 100 т/годину.

Зерновий термінал Одеського відділення ЦТС «Ліски» обладнано лабораторією, що дозволяє визначати якісні характеристики продукції.

При будівництві другої черги передбачено встановлення сепаратору та зерносушарки для здійснення повного циклу послуг.

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Довбуша, буд.22 (ст. Київ-Ліски)
+38 (044) 568-76-90 (Приймальня)
+38 (044) 465-31-00
+38 (044) 465-27-81 (Сектор логістики та маркетингу)
marketing@liski.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториЗ-д перевезенняЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання