Андрій Вадатурський

Генеральний директор, власник, голова Наглядової ради «НІБУЛОН»
156
Вік: 51 рік

Андрій Вадатурський народився в с. Трикратне Вознесенського району Миколаївської області у родині Раїси Михайлівни та Олексія Миколайовича Вадатурських. Батько — засновник компанії «Сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН». 

Освіта:

1990-1996 рр. — Український Державний морський технічний університет, спеціальність — інженер-електрик;

1997-2000 рр. — Економічний факультет Лондонської школи економіки і політики, магістр наук з економіки.

Кар’єра та бізнес:

1997-2000 рр. — Андрій Вадатурський менеджер комерційного відділу компанії СП «НІБУЛОН» (поєднував роботу з навчанням у британській школі);

2001-2003 рр. — начальник торгового відділу СП «НІБУЛОН»»;

з 2003 р. — заступник генерального директора з торгівлі СП «НІБУЛОН»;

з 2019 р.— Андрій Вадатурський є головою Наглядової ради компанії «СП «НІБУЛОН»;

з серпня 2022 р. — генеральний директор та власник СП «НІБУЛОН».

Громадська та політична діяльність:

з 25 вересня 2014 р. — Андрій Вадатурський очолив Миколаївську територіальну організацію партії «Блок Петра Порошенка» (БПП).

2014-2019 рр. — народний депутат Верховної Ради України VIII скликання від політичної партії «БПП». Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

червнь 2016 р. — Андрій Вадатурський вийшов із партії «БПП» за власним бажанням.

Родина:

Андрій Вадатурський одружений, дружина — Світлана Валеріївна Дьяченко, діти: син Микола та дочки Катерина і Ольга.

Нагороди:

2009 р. — Андрій Вадатурський отримав почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

 

Андрій Вадатурський про себе:

«Моя місія полягає в тому, щоб протягом наступних років компанія «НІБУЛОН» залишалася сильною, прибутковою та ефективною компанією на благо українського суспільства, наших співробітників і аграріїв, яким ми служимо». (жовтень 2022 р.)

Цитати:

«Щодо млина. Ми розуміли перспективи для Чорного моря, що з Росією неможливо домовлятися і Росія буде робити все для того, щоб великі порти не працювали. Я, чесно кажучи, був здивований, що зерновий коридор хоч якось працював. Звичайно, я не думав, що росіяни наважаться бомбити вже і Дунайські порти. Я не готовий морально і фінансово зробити інвестиції в будівництво в такі складні часи і потім мати прильот», — розповів Андрій Вадатурський. (грудень 2023 р.)

Читати за темою: НІБУЛОН поставив на паузу будівництво млина в Ізмаїлі

«На черзі — модернізація елеваторного напряму на загальну суму до $12 млн. В її межах ми переглянули модель управління мережею та запровадили кластери для підвищення ефективності врядування. Основний обсяг інвестицій буде спрямовано на будівництво нового елеватора на філії «Хмільник», реконструкцію АК «Врадіївський» та «Колосівський елеватор» (грудень 2023 р.)

«Економіка України не може будуватися винятково на міжнародній допомозі. Основа її відновлення та майбутнього успіху — бізнес. Ми маємо виконати свою роботу. Партнери не можуть зробити цього за нас. Тільки допомогти» (червень 2023 р.)

Читати за темою: НІБУЛОН зараз використовує лише 32% своїх потужностей — Вадатурський

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 20 лютого 2024