Володимир Сущенко

Заступник генерального директора з питань елеваторного та комбікормового виробництва «UkrLandFarming»
1661

Кар'єра:

Володимир Сущенко з 2000-х рр. працює в агрохолдингу UkrLandFarming.

Володимир Сущенко брав участь у будівництві Степанівського та Червонозаводського елеваторів агрохолдингу;

2010-2016 рр. — керівник Степанівської філії «Компанія «Райз»; 

2014 р. — директор Департаменту цукровиробництва та зернозберігання «Райз-Максимко»;

2014-2015 рр. — Володимир Сущенко займав посаду директора департаменту зернозберігання, переробки та комбікормового виробництва UkrLandFarming;

з 2016 р. — Володимир Сущенко заступник генерального директора з питань елеваторного та комбікормового виробництва агрохолдинга Ukrlandfarming.

Цитати:

про будівництво когенераційних установок по 1,5 МВт: «Собівартість такої електрики за існуючих умов нижче ринкової. Ми думаємо цю тенденцію поширити на всі наші елеватори. Чому саме на елеватори? Бо вони вже мають необхідні мережі, не потрібно додаткових витрат та інвестицій саме в інженерію»,— пояснює Володимир Сущенко. (червень 2024 р.)

«На початку війни ми втратили новий 100-тисячний елеватор, який став до роботи в 2015 році, це Житомирська область, Овруч. Елеватор був повністю заповнений зерном. Ще один елеватор у нас залишився під Волновахою, також з зерном, на сьогодні втрачений будь-який зв'язок з підприємством. Не так давно, 2 місяці тому, після чергової ракетної атаки, зруйновано наш елеватор на 55 тис. тонн у Дніпропетровській області», — перелічує Володимир Сущенко. (червень 2024 р.)

Читати за темою: Виклики нового сезону — що найбільше турбує елеваторний ринок України на старті 2024/25 МР

«Дивимося майданчики, розраховуємо. Зважаючи на ситуацію з електроенергією в Україні, напевне це треба робити. На жаль, структури, які мають допомагати, ті ж обленерго, які сьогодні приватні, не сприяють цьому. Тому багато зусиль доводиться докладати, щоб впроваджувати ці проєкти»,— сказав Володимир Сущенко. (травень 2024 р.)

Читати за темою: UkrLandFarming на своїх елеваторах встановлює когенераційні установки

«Поточного року ми встановлюємо систему пневмосепарування зерна від пилу та плівки квіткової продуктивністю 200 т/год по зерну кукурудзи за допомогою комплексної установки ВМЗ-200 на елеваторі СП "Нива" в місті Дубно вартістю близько 400 тис. грн. Підприємство володіє всіма дозвільними документами на викиди, регулярно проходить перевірки державними органами контролю. Дослідження проб повітря з прилеглих до комплексу територій не показують наявності жодних шкідливих домішок, вміст зернового пилу значно менший за гранично допустимі норми. Підприємство продовжує модернізувати та вдосконалювати системи очищення», — розповів Володимир Сущенко. (серпень 2019 р.)

Читати за темою: Ukrlandfarming інвестував $1 млн у системи екологічного очищення елеваторів

«Мені випала честь будувати два найпотужніші елеватори в Україні — Степанівський і Червонозаводський. Перша черга Степанівського потужністю 42 тис. т. була запущена в 2004 р. А в 2007 р. мене перевели на інший об'єкт — Червонозаводський елеватор. Після того, як тут були готові дві черги, у 2010 р. довелося повернутися до Степанівки, щоб закінчити третю чергу. На Червонозаводському завершення будівництва йшло вже без моєї участі», — розповів Володимир Сущенко. (грудень 2015 р.)

«На таких елеваторах, як Степанівський і Червонозаводський, перехід на альтернативні джерела палива неможливий. Але ми можемо економити газ завдяки сушінню GSI. Вона має систему рекуперації, що дає змогу використовувати для сушіння повітря з теплого зерна», — поділився Володимир Сущенко. (грудень 2015 р.)

«Найбільший елеватор, який ми запустили минулого року, — елеватор у Дубно. До вже наявних там 90 тис. т одночасного зберігання ми додали 200 тис. т. У проєкті закладено можливість розширити цей елеватор ще на 60 тис. т». (грудень 2015 р.)

Читати за темою: Володимир Сущенко: UkrLandFarming побудував два найпотужніші елеватори в Україні

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 21 липня 2024