Олександр Шпитько

Коммерційний директор «Eskeeper»
584

Освіта:

2009-2014 рр. — — закінчив Національний гірничий університет (м. Дніпро) за спеціальністю «Інженер-технолог гірничого машинобудування».


Кар'єра:

2013-2015 рр. — менеджер з продажу «Тріапром».

з 2015 р. — Олександр Шпитько займає посаду комерційного директора виробника елеваторного обладнання Eskeeper.

Цитати:

«Обладнання продавалося те ж саме — транспортне та ємності. Але змінився тип клієнтів. Якщо до цього це були, в основному, фермери, а переробники себе почували десь, на межі, то зараз все стало абсолютно навпаки. Вартість м'яса потроху зростає, або тримається на рівні, а сировина дуже подешевшала: комбікорми, зерно. Тому зараз 90% клієнтів — комбікормові заводи, але які входять до якоїсь структур, де є птахівництво або тваринництво. Або переробники соняшника», — поділився Олександр Шпитько. (січень 2024 р.)

«Ще також будується багато біоетанольних заводів: була приватизація спиртзаводів, і на їхній базі будують нові потужності. Зараз беремо участь в деяких реконструкціях по збільшенню продуктивності, дехто взагалі з нуля будується — у Львівській, Хмельницькій області. Багато проєктів, які ще знаходяться на стадії планування, вони будуть реалізовуватися через 1-3 роки. Багато хто з фермерів замислився про власну переробку. Звісно, коли на повну запрацюють порти, стане дешевшим фрахт, — легше і вигідніше буде експортувати зерно, і менш ефективні переробники відпадуть та закриються. Але ефект з акценту на переробку буде на довгі роки». (січень 2024 р.)

Читати за темою: Елеваторне обладнання, яке стало топом продажів у 2023 році — що говорять виробники

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 2 лютого 2024