Ваговимірювальні системи

Ваговимірювальні комплекси, обладнання для розвантаження та перевантаження зерна
98

«Ваговимірювальні системи» — група компаній, що розробляє, виготовляє, впроваджує та обслуговує ваги, вагове обладнання, а також обладнання для розвантаження та перевантаження зерна (перевалочні комплекси).

«Ваговимірювальні системи» засновано у 2006 р.

Група компаній «Ваговимірювальні системи» має у своєму розпорядженні завод ваговимірювального устаткування у м. Дніпрі. Виробництво займає 2 000 м2, на ньому зібрано сучасне обладнання, що дозволяє швидко і точно створювати продукцію.

Основні напрямки діяльності групи «Ваговимірювальні системи»:

«Компанія «Ваговимірювальні системи»

«Компанія «Ваговимірювальні системи» спеціалізується на великих вагах:

  • автомобільні ваги;
  • вагонні;
  • бункерні;
  • конвеєрні;
  • автомобілерозвантажувачі.

Продукція:

Автомобільні ваги — програмне забезпечення, що надається безкоштовно при купівлі ваг, зробить процес обліку на ваговому комплексі автоматизованим, виключить можливість помилок чи шахрайства. Італійська електроніка підвищеної точності — похибка зважування вдвічі менша за стандартну точність. Встановлення «під ключ»  за 5 днів. Існують також рішення автомобільних ваг з функцією повісьового зважування.

Вагонні ваги — пристрій для визначення ваги вагона, або усього потяга. «Ваговимірювальні системи» пропонують вагонні ваги статичного зважування, динамічного та статико-динамічного зважування, межа зважування від 100 до 250 тонн.

Автомобілерозвантажувачі — довжиною від 6 до 24 м з розвантаженням через задній або боковий борт авто, а також універсальні.

Ваги та автомобілерозвантажувачі групи «Ваговимірювальні системи» виготовляються в Україні, електрокомпоненти, елементи гідравліки — італійського виробництва. Електроніка для вагового обладнання — частково імпортна, частково — власного виробництва.

Бункер-перевантажувач, який і здійснює цю перевалку — в приймальний бункер надходить продукція, на дні бункера розташований жолоб з ланцюговим конвеєром, по якому відбувається транспортування зернових.

Використовувати перевантажувач можна на будь-якій рівній площадці. Модельний ряд бункерів-перевантажувачів можна поділити за такими показниками:

  • Продуктивність — від 100 до 500 тон/годину перевалки продукції;
  • Висота/довжина транспортування продукту — від 1 м до 4,5 м;
  • Кількість жолобів для перевантаження — 1 або 2.

«Компанія «Ваговимірювальні системи-пром» («ВВС-ПРОМ»)

«Компанія «ВВС-ПРОМ» виготовляє промислові ваги та ваги для складу і торговлі (лабораторні, настільні, торгові, товарні, платформні, палетні, кранові, та ін.).

Ваги промислові, нестандартного виготовлення:

  • ваги рольганг із приводом на 150 кг;
  • рольгангові ваги із рольганговим пандусом на 300 кг;
  • ваги платформні на 300 кг зі смарт клавіатурою та принтером;
  • платформні ваги 2000 кг з регульованими обмежувачами;
  • ваги- візок.

«Ваговимірювальні системи — Сервіс»

«Ваговимірювальні системи — Сервіс» надає послуги з ремонту та обслуговуванню ваг всіх виробників по всій території України:

  • установка ваг будь-яких виробників;
  • автоматизація вагового обладнання;
  • сервісне обслуговування 24/7;
  • технічне обслуговування;
  • ремонт та модернізація;
  • калібрування;
  • повірка.

Група має власні сервісни центри по території України.

«Ваговимірювальні системи» є членом Європейської Бізнес асоціації (EBA) підприємств в м. Дніпро.

Компанія веде діяльність за Системою менеджменту якості ДСТУ ISO 9001:2015. Продукція Компанії «Ваговимірювальні системи» представлена на сайті Європейської мережі підприємництва, що підтверджує якість продукції та відповідає європейським вимогам стандартів якості.

Історія розвитку:

2006 р. — заснування приватного підприємства «Ваговимірювальні системи». Продано перші автомобільні ваги з металевою платформою, а також перші автомобільні ваги із залізобетонною платформою. 

2007 р. — запущено серійне виробництво конвеєрних ваг. 

2008 р. — «Ваговимірювальні системи» відкривають відділ продажу та технічний відділ.

2009 р. — «Ваговимірювальні системи» відкривають конструкторський відділ та відділ програмного забезпечення. Впроваджено перше програмне забезпечення для керування автоматизованим комплексом із 7 ваг. Розроблено та впроваджено перші автомобільні ваги на збірному фундаменті.

2010 р. — запущено серійне виробництво автомобільних ваг із першим програмним комплексом, який дозволяє працювати без вагаря.

2011 р. — створено підприємство «ВВС-сервіс». Впроваджено перші вагонні ваги в русі та вагонні ваги на збірному фундаменті.

2012 р. — цех виробництва металоконструкцій переходить на двозмінний графік роботи (16 годин на день) та збільшує випуск готових металоконструкцій. Розробляється принципово новий проєкт з ортотропною конструкцією платформи автомобільних ваг, аналогів якої немає в Україні. «Ваговимірювальні системи» відкривають відділи приладобудування та продажу промислових ваг.

Проєктний відділ групи починає роботу з аналізу автомобільних розвантажувачів існуючих українських і зарубіжних підприємств (Туреччини, Бразилії, Франції, Чехії).

2013 р. — розробляється перший прилад ВП-11 під цифрові датчики. Виготовляється перший вагоповірочний візок. Для покращення якості закуповується обладнання з ЧПУ для плазмового різання металу.

«Ваговимірювальні системи» набуває торгової марки VIS і стає власником сайту vis.ua.

2014 р. — розроблено та впроваджено перший трап-візок для зважування тварин. Потужність виробництва зростає до 4 разів: цех працює у 3 зміни (24 години на добу).

2015 р. — гурпа «Ваговимірювальні системи» відкриває відділ маркетингу та відділ з управління персоналом. Встановлено перші безфундаментні модульні металеві вагонні ваги та вагонні ваги в русі із системою розпізнавання номерів та системою відеоспостереження із записом номера вагона на зображенні.

Групою «Ваговимірювальні системи» впроваджено перший автомобілерозвантажувач власного виробництва.

2016 р. — встановлено перший вертикальний авторозвантажувач, розроблено та впроваджено підкладні ваги власного виробництва.

2017 р. — встановлені автоматизовані системи управління на 5 підприємствах. Створено нові відділи: фінансовий, IT, інтернет маркетингу, договірний відділ.

2018 р. — група «Ваговимірювальні системи» уклала ексклюзивний контракт з італійською компанією Dini Argeo. Отримано сертифікат відповідності на систему управління якістю ISO 9001:2015 та дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.

2019 р. — розробка проєктного офісу («Офіс інновацій»), реалізовано 34 проєкти з групою компаній «Ваговимірювальні системи».

Група «Ваговимірювальні системи» отримала сертифікати на електроніку Dini Argeo підвищеної точності, а також сертифікат відповідності Модулю D для автомобільних, вагонних і платформних ваг. Сертифіковано продукцію для конвеєрних та кранових ваг. Створено автоматизовані системи керування для: бункерних, конвеєрних, кранових ваг та ваг для фронтального навантажувача. 

2020 р. — підрозділ «Сервіс» виділився в окрему компанію, що увійшла до складу групи «Ваговимірювальні системи». Сервісних центрів по всій України — 11. Отримано сертифікат вибухозахищеності для всіх вагонних ваг.

Впровадження автомобільних та вагонних ваг підвищеної точності на електроніці Dini Argeo, більшість відділів працюють в системі CRM. 

2021 р. — група «Ваговимірювальні системи» стала представником на території України німецької компанії KERN & SOHN GmbH. Поставлено 29 комплектів підкладних ваг Dini Argeo для Укртрансбезпеки. Впроваджено нестандартні вагонні ваги на 250 для зважування рідкого чавуну. 

2022 р. — впровадження фундаментного автомобілерозвантажувача нового зразка, розробка проєктів для безфундаментного та мобільного (колесного) автомобілерозвантажувача.

Створено систему бортового зважування автомобілів. Виходить повністю оновлена версія програмного забезпечення для автомобільних ваг. 

2023 р. — створено відділ контролю якості. На підприємство придбали верстат лазерної різки. «Ваговимірювальні системи» почали випуск безфундаментного автомобілерозвантажувача. 

Впроваджені тензометричні вагон-ваги. Такого обладнання в Україні надзвичайно мало, більшість з них ще з радянських часів — механічні.  Перше замовлення кількох перевантажувальних комплексів для порту.

За даними аналітичної системи Youcontrol, основний бенефіціар та генеральний директор групи компаній «Ваговимірювальні системи» — Полуектов Дмитро Володимирович.

Профіль Фейсбук

Профіль Instagram

Профіль YouTube

Менеджмент

Дмитро Полуектов
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор та власник компанії
Олександр Німчик
Німчик Олександр Володимирович
Операційний директор

Контакти

Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Слобожанський, 29
0 800 331 793
+38 (096) 789-12-17 (Терміновий ремонт)
+38 (098) 202-79-08 (Сервіс)
sales@vis.ua
direktor@vis.ua (Директор)

Діяльність

Вагове обладнання