Західнадрасервіс

Видобуток нафти і газу, альтернативна енергетіка, вирощування та зберігання зерна
11

Група компаній «Західнадрасервіс» об'єднує сервісні та видобувні компанії, а також підприємства у сфері альтернативної енергетики.

Група компаній «Західнадрасервіс» заснована у 2008 році. Це найбільша в Західній Україні приватна компанія, яка видобуває природній газ та нафту.

Групою компаній відкрито 10 газових і 1 нафтове родовище, пробурено 56 свердловини, з яких облаштовано і введено в експлуатацію 44 продуктивні свердловини, побудовано 5 установок підготовки газу та 1 пункт збору та підготовки нафти, прокладено більше 110 км газопроводів, зроблено 16 успішних капітальних ремонтів свердловин.

На 2023 р. Група «Західнадрасервіс» посідає сьоме місце в Україні з видобутку газу і сьоме — з виробництва електроенергії з відновлювальних джерел.

Основні напрямки діяльності та компанії Групи:

Розвідка, видобування нафти і газу

ТзОВ «Західнадрасервіс» — займається розвідкою, бурінням та видобутком нафти і природнього газу на теренах Західної України.

ПП «Нордік» — займається  розвідкою, бурінням та видобутком газу з 2007 р. 

ПП «Проект-Буд», ТзОВ «Укрспецзамовлення», «Гео-надра-інвест» — проводить повний спектр робіт з розвідки, дослідно-промислової розробки газових родовищ та постачання нафти кінцевим споживачам. Володіє правом на дослідно-промислову розробку родовищ нафти на ліцензійній ділянці у Львівській області

ТОВ «Велл Ко» — займається видобутком природного газу. 

Компанії, які входять до групи, володіють правом на дослідно-промислову розробку родовищ нафти і природнього газу на ліцензійних ділянках у Львівській, Іванофранківській та Полтавській областях України.

У партнерстві з групою MND (Чехія) усього група має 12 спецдозволів.

Сервіс у нафтогазодобувній промисловості та енергетиці

ТОВ «Бурова компанія Горизонти» — це сервісна компанія, що надає послуги буріння та капітального ремонту свердловин.

ТОВ «Георозвідка» — здійснює проведення широкого спектру геофізичних робіт, що застосовуються при пошуках родовищ нафти і газу.

ТОВ «Нордік-Буд» — створене у 2005 році для реалізації проектних та будівельно-монтажних робіт в нафтогазодобувній, нафтохімічній промисловості та енергетиці. Займається будівництвом трубопроводів, доріг, споруд електростанцій тощо.

Видобуток корисник копалин

«Нордік-Буд» у 2022 р. придбало право на видобуток бурштину на чотирьох ділянках у Рівненській області.

Альтернативна енергетика

ТзОВ «Еко-Оптіма» — найбільша компанія Західної України, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії.

ТзОВ «Карпатський вітер», ТОВ «Самбірська сонячна станція», ТзОВ «Самбірська сонячна станція-2», ТОВ «Сонячна електростанція «Богородчанська-1»

Рослинництво та зберігання

До Групи входить підприємство «Агро-Оптіма», яке спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур у Львівській області.

Земельний банк: 1500 га на Львівщині. Група планує докупити ще 3,5 тисячі гектарів.

«Самбірський елеватор» (Нордік) знаходиться у м. Самбір Львівської області.

У 2018 р. компанія ПП «Нордік» побудівала  першу чергу комплексу по прийманню, очищенню, сушінню та відвантаження зерна на території колишнього паливного складу. Загальна місткість елеватора була 15 тис. т. Перша черга «Самбірського елеватору» обладнана зерносушаркою виробництва Feerum (Польща). Повноцінний сезон цей елеватор відпрацював у 2021-2022 рр. 

У 2022 р. за 4 місяці «Самбірський елеватор» завершив будівництво другої черги ще на  5 тис. т. Потужностей сушарки не вистачило, тому було вирішено замінити сушильне обладнання на німецьке Stela.

У 2023 році «Самбірський елеватор» планує відкриття об’єкту з переробки борошна потужністю 50 т/добу, ввиробництво рослинної палети та впровадження виробництва кормів.

За даними аналітичної системи Youcontrol засновник та основний бенефіціар Групи Козицький Зіновій Ярославович

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Козицький Зіновій Ярославович
Козицький Зіновій Ярославович
Власник Групи компаній

Контакти

Львівська область, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 12/9
+380 (32) 261-04-9
+380 (32) 261-06-50 (Факс)
info@zns.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториЗаготівля, обробка та зберігання