Західнадрасервіс

Видобуток нафти і газу, альтернативна енергетіка, вирощування, зберігання та переробка зерна
266

Група компаній «Західнадрасервіс» об'єднує сервісні та видобувні компанії, а також підприємства у сфері альтернативної енергетики.

Група компаній «Західнадрасервіс» заснована у 2008 році. Це найбільша в Західній Україні приватна компанія, яка видобуває природній газ та нафту.

Групою компаній відкрито 10 газових і 1 нафтове родовище, пробурено 56 свердловини, з яких облаштовано і введено в експлуатацію 44 продуктивні свердловини, побудовано 5 установок підготовки газу та 1 пункт збору та підготовки нафти, прокладено більше 110 км газопроводів, зроблено 16 успішних капітальних ремонтів свердловин.

На 2023 р. Група «Західнадрасервіс» посідає сьоме місце в Україні з видобутку газу і сьоме — з виробництва електроенергії з відновлювальних джерел.

Основні напрямки діяльності та компанії Групи:

Розвідка, видобування нафти і газу

ТзОВ «Західнадрасервіс» — займається розвідкою, бурінням та видобутком нафти і природнього газу на теренах Західної України.

ПП «Нордік» — займається  розвідкою, бурінням та видобутком газу з 2007 р. 

ПП «Проект-Буд», ТзОВ «Укрспецзамовлення», «Гео-надра-інвест» — проводить повний спектр робіт з розвідки, дослідно-промислової розробки газових родовищ та постачання нафти кінцевим споживачам. Володіє правом на дослідно-промислову розробку родовищ нафти на ліцензійній ділянці у Львівській області

ТОВ «Велл Ко» — займається видобутком природного газу. 

Компанії, які входять до групи, володіють правом на дослідно-промислову розробку родовищ нафти і природнього газу на ліцензійних ділянках у Львівській, Іванофранківській та Полтавській областях України.

У партнерстві з групою MND (Чехія) усього група має 12 спецдозволів.

Сервіс у нафтогазодобувній промисловості та енергетиці

ТОВ «Бурова компанія Горизонти» — це сервісна компанія, що надає послуги буріння та капітального ремонту свердловин.

ТОВ «Георозвідка» — здійснює проведення широкого спектру геофізичних робіт, що застосовуються при пошуках родовищ нафти і газу.

ТОВ «Нордік-Буд» — створене у 2005 році для реалізації проектних та будівельно-монтажних робіт в нафтогазодобувній, нафтохімічній промисловості та енергетиці. Займається будівництвом трубопроводів, доріг, споруд електростанцій тощо.

Видобуток корисник копалин

«Нордік-Буд» у 2022 р. придбало право на видобуток бурштину на чотирьох ділянках у Рівненській області.

Альтернативна енергетика

ТзОВ «Еко-Оптіма» — найбільша компанія Західної України, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії.

ТзОВ «Карпатський вітер», ТОВ «Самбірська сонячна станція», ТзОВ «Самбірська сонячна станція-2», ТОВ «Сонячна електростанція «Богородчанська-1»

Рослинництво, зберігання та переробка зерна

До Групи входить підприємство «Агро-Оптіма», яке спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур у Львівській обл.

Земельний банк: 1500 га на Львівщині. Група планує докупити ще 3500 гектарів.

«Самбірський елеватор» знаходиться у м. Самбір.

Будівництво елеватора компанією ПП «Нордік» на території колишнього паливного складу почалось у січні 2017 р, а у 2018 р. перша черга комплексу по прийманню, очищенню, сушінню та відвантаження зерна почала роботу. «Самбірський елеватор» мав змогу одночасно вмістити біля 15 тис. т зернових культур. Перша черга елеватора обладнана зерносушаркою та силосами виробництва Feerum (Польща). 

Повноцінний сезон «Самбірський елеватор» відпрацював у 2021-2022 рр. 

У 2022 р. за 4 місяці «Самбірський елеватор» завершив будівництво другої черги — ще 2 плоскодонні силоси на 5 тис. т від KMZ Industries.  Потужностей сушарки не вистачало, тому було вирішено замінити сушильне обладнання на німецьке Stela. Також додано транспортне обладнання — ланцюгові транспортери, вхідні хопери. 

«Самбірський елеватор» для очистки зерна має 2 лінії очисних машин. Загальна потужність зберігання — 20,4 тис. ту металевих силосах.

«Самбірський елеватор» відвантажує збіжжя як автівками, так і залізницею, за дві доби — біля 40 вагонів.

У вересні 2023 р. на підприємстві відкрито борошномельний цех «Самбір Млин». Потужність з переробки млина — 60-65 тонн пшениці щодоби.

«Самбір Млин» вироблятиме 50 тонн борошна різних сортів. Також тут виготовлятимуть висівки, які можна буде споживати, або ж використовувати у кормах для тварин.

Для будівництва другої черги елеватора та млина «Самбірський елеватор» залучив власні кошти та гроші з держаних програм. Борошно виходитиме на внутрішній ринок під торговою маркою «Самбір Млин». 

Читати за темою: На Львівщині відкрили новий млин та другу чергу Самбірського елеватора

Також «Самбірський елеватор» планує найближчим часом відкриття об’єкту з виготовлення паливної гранули обсягом 22 тони/добу. До 10% виробленої пелети планують використовувати у власному виробництві.

За даними аналітичної системи Youcontrol засновник та основний бенефіціар Групи Козицький Зіновій Ярославович

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Козицький Зіновій Ярославович
Козицький Зіновій Ярославович
Власник Групи компаній

Команда

Панахид Тарас Петрович
Директор «Самбірського елеватора» Групи

Контакти

Львівська область, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 12/9
+380 (32) 261-04-9
+380 (32) 261-06-50 (Факс)
info@zns.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториЗаготівля, обробка та зберігання