Ханзе Агрі Україна (Технологія)

Виробництво пакувальних матеріалів, рослинництво, дистрибуція добрив, тваринництво, зернотрейдинг, зберігання
3326

Група компаній «Технологія» об'єднує кілька великих  промислових, сільськогосподарських і торгових підприємств.

Група починала працювати в Сумській обл., поступово розширивши сферу діяльності й на інші області України.

Основні компанії, що входять до групи «Технологія»:

  • «Гуала Кложерс Україна»;
  • «Гуалапак Україна»;
  • «Технологія»;
  • «Сіейті»;
  • «Вітчизна»;
  • «Ханзе Агрі Украіна»;
  • ПП «Балки»;
  • «Агрофірма «Велес А».

Основні напрямки діяльності Групи «Технологія»:

Виробництво пакувальних матеріалів

«Гуала Кложерс Україна» та «Гуалапак Україна» — українські представники світових лідерів з виробництва пакувальних матеріалів, які спільно входять до міжнародних груп Guala Closures Group та Guala Pack Group.

Глобальні офіси Technologia Group знаходяться у Великій Британії (TEO UK Packaging Limited), Польщі (Muzel LTD), Італії (TEO ITALY SRL).

Guala Pack Group — налічує 15 заводів в Італії, Китаї, Японії, Україні, Румунії, США, Коста-Ріці, Мексиці, Бразилії, Чилі. Штаб-квартира знаходиться в Італії. 

Випускає 7 видів продуктів для пакування товару, а також різні допоміжні матеріали (багатошарові комбіновані плівки, кришки тощо).

Guala Closures (Нідерланди) — один із найбільших у світі виробників закупівельних виробів (ковпачків).

Завод «Гуалапак Україна» знаходиться в м. Суми. Виробляє упаковку для дитячого харчування, харчової промисловості, кормів для тварин, обладнання для упаковки дитячого харчування та гнучких пакувальних матеріалів.

Основні клієнти «Гуалапак Україна» знаходяться в Україні (68%) та Європи (32%, переважно Польща).

АТ «Технологія» — спільне українсько-польське підприємство, є виробником і постачальником упаковки для харчових продуктів і напоїв, фармацевтичної та технічної промисловості.

Завод «Технологія» знаходиться в м. Суми, спеціалізується на виробництві упаковки для тихого та ігристого вина, для міцного алкоголю, упаковки для харчових продуктів і напоїв, упаковці для фармацевтичної галузі та для технічної галузі, виробництві матеріалів для виробництва упаковки.

Рослинництво

Загальний земельний банк групи «Технологія» на 2021 р. — понад 30 000 га у Сумській обл.

У 2023-2024 рр. група «Технологія» розширила оброблювані площі сільськогосподарських земель, придбавши активи на Заході України.

Аграрний бізнес-напрямок діяльності представляють компанії «Вітчизна», «Агрофірма «Велес А», «Ханзе Агрі Україна», «Агрофірма «Тур'янська» тощо.

«Вітчизна» — один із найбільших сільськогосподарських виробників Сумської обл.

Компанія вирощує основні зернові та олійні культури як для внутрішнього споживання, так і на експорт. Співпрацюють із понад 100 аграрними підприємствами регіону та постачають продукцію 25-ти компаніям.

Також компанією відкрито в Сумській обл. Центр сучасних досліджень ґрунту SAT-LAB, де надають послуги проведення аналізу ґрунту, мінеральних добрив, листової діагностики, а в майбутньому — і води.

«Ханзе Агрі Україна» здійснює виробництво сільськогосподарської продукції, її доробку, зберігання та продаж в Україні та за її межами. 

«Ханзе Агрі Україна» вирощує зернові, олійні та нішеві культури переважно у Львівській, а також Тернопільській та Сумскій обл. 

Профільні культури: пшениця, соя, соняшник, кукурудза, просо, ріпак, гречка та інші.

Зернотрейдинг

«СІЕЙТІ» (SAT) — один із лідерів серед зернотрейдерів у Сумській обл.

«СІЕЙТІ» є першим посередником із закупівлі зернових, олійних, бобових культур для реалізації в Україні та на експорт, а саме: соняшник, гірчиця біла, ячмінь, кукурудза, соя.

Компанія SAT реалізує великі партії зернових, олійних і бобових культур з елеваторів Сумської обл. на умовах EXW, FCA, DAP, CPT, FOB.

Тваринництво

Група компанії є акціонером тваринницького комплексу компанії «Вітчизна».

Молочний напрямок у компанії «Вітчизна» розвивалося з 2005 р. У 2018 р. молоко вивели в окрему структуру тваринництва і утворилася компанія «Молоко Вітчизни». 

«Молоко Вітчизни» об'єднує в собі 3 господарства європейського рівня з сучасними доїльними залами DeLaval, що знаходяться в межах Сумської обл. Загальна кількість поголів'я становить на 2023 р. більше 7 800 голів (с. Шпотівка на 3 500 голів, с. Тернівка на 1 800 голів, с. Мар'ївка, Сумський р-н — на 2 500 голів).

«Молоко Вітчизни» виробляє молоко «Екстра» ґатунку — 100 тонн на день, бички на продаж на м’ясо — близько 1000 голів на рік, племінні нетелі голштинської породи для молочного господарства, а також органічні добрива — до 25 000 тонн на рік, що отримується шляхом переробки побічних продуктів життєдіяльності тварин.

Авансування

Група «Технологія» здійснює авансування сільгоспвиробників товарами під розрахунки з майбутнього врожаю.

Дистрибуція добрив та ЗЗР

«Ханзе Агрі Україна» здійснює поставки мінеральних добрив, ЗЗР, насіння для для фермерських господарств та сільськогосподарських товаровиробників. Компанія займає значну частку ринку продажу зерна та мінеральних добрив у Сумській, Чернігівській та Полтавській областях. 

«Ханзе Агрі Україна» оперує власним складом зберігання мінеральних добрив у смт. Степанівка Сумської обл. Загальна площа складу —  4 000 м², що дає змогу зберігати понад 10 000 тонн мінеральних добрив. Відвантаження сухих сипучих добрив становить 1000 т/добу.

Компанія є постачальником мінерального добрива AgroSupra S (сульфат кальцію), країна виробник — Польща. Комплексні мінеральні добрива — бренду Luvena, одного з найкращих виробників комплексних мінеральних добрив у Європі, серед яких високоякісні лінійки комплексних (NPK) добрив: Любофоси, Любофоски, Любоплони, Суперфосфати та Калійні добрива.

Елеваторні послуги

Компанія «Вітчизна», має власний елеватор на 2 майданчиках.

«Вітчизна» (Заводи)

Елеватор підлогового типу зберігання в с. Шевченківське (колишня назва — Заводи) Конотопського р-ну Сумської обл. Мпотужність зберігання 12 тис. т зернових. На елеваторі «Вітчизна» в Заводах встановлено польську сушарку М-819 на біопаливі, потужність — 4 т/год.

«Вітчизна» (Питомник)

Елеватор «Вітчизна» знаходиться в с. Питомник Конотопського р-ну Сумської обл. Перша черга елеватора «Питомник» було введено в експлуатацію 2013 р. Зараз загальна потужність одночасного зберігання елеваторного комлексу становить 73 тис. т, з них 60 тис. т — у металевих силосах.

Три незалежні лінії автоприйому дають можливість приймати одночасно 3 культури. Сучасні сушильні та очисні комплекси дають змогу сушити від 2 000 до 3000 тонн зерна на добу залежно від зернових, очищати 3 000 тонн зерна на добу.

Елеватор «Вітчизна» (Питомник) має свою залізничну колію та власний локомотив. Відвантаження зерна на автомобільний транспорт — 2 000 т/добу, на залізничний транспорт— 3 500 т/добу, маршрут.

Читати за темою: Позитивний приклад: компанія «Вітчизна»

✅ Елеватор «Ханзе Агрі Україна»

Елеватор «Ханзе Агрі Україна» з повним комплексом послуг по доробці і зберіганні зерна розташований у с. Степанівка Сумської обл. Будівництво елеватора завершено в листопаді 2021 р. 

На елеваторі «Ханзе Агрі Україна» встановлено обладнання провідних світових виробників, транспортні та аспіраційні системи, обсяги одночасного зберігання зерна складають 100 тисяч тонн  у металевих силосах від компанії  Simeza (Petkus).

Сушка зерна здійснюється традиційним та інноваційними способами: зерносушарка STELA потужністю 2,5 тис. т/добу на газовому опаленні та зерносушарка на альтернативному виді палива.

Елеватор «Ханзе Агрі Україна» має можливість приймання та відвантаження зерна на автотранспорт та в залізничні вагони. Приймання 3,5 тис. т/добу, відвантаження залізничним транспортом — 3,5 тис. т/добу, автотранспортом — 1,5 тис. т/добу.

Можливість відвантаження зерна у біг-бегах та мішках. Елеватор «Ханзе Агрі Україна» має в своєму розпорядженні власний тепловоз та залізничну колію,

Лабораторія елеватора сертифікована на ISO, GMP+.

Історія розвитку групи «Технологія»:

1990 р. — заснування заводу «Технологія» і випуск медичного ковпачка «К2» для різних медичних ємностей.

1992 р. — початок виробництва роз'ємів для інтегральних мікросхем ЕОМ.

1995-1997 рр. — розширення виробництва шляхом випуску алюмінієвих гвинтових ковпачків для напоїв і виробництво капсули для ігристих вин і винного ковпачка.

2000 р. — «Технологія» почала виробництво самоклеючої етикетки. Утворення аграрної компанії «Вітчизна» (Конотоп, Сумська обл.).

2004 р. — приплив іноземних інвестицій (Польща) до групи «Технологія». Створення спільного україно-польського підприємства на базі АТ «Технологія».

«Вітчизна» придбала першу молочну ферму в с. Тернівка (Конотопський р-н, Сумська обл.) із загальним поголів'ям ВРХ — 100 голов, з них 60 — дійні корови.

2005 р. — система менеджменту якості АТ «Технологія» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001.

2007 р. — встановлення лінії виробництва ламінаційних матеріалів. Будівництво вузла автоприйому і першого металевого силосу, ємністю 1 000 т на елеваторі «Вітчизна» в с. Питомник.

2008-2010 грр. — будівництво нового заводу групи «Технологія» — «Гуала Кложерс Технологія Україна», початок виробництва багатошарових ПЕ плівок для ламінації.

2011 р. — встановлення нової зерносушарки «Веста» і двох оперативних силосів на елеваторі «Вітчизна» («Питомник»).

2012 р. — група «Технологія» почала виробництво мюзле для ігристих вин і БЕГІВ для пакування в «Bag-in-Box». Будівництво 3-х силосів, загальною ємністю 15 тис. т у с. Питомник.

2013 р. — строительство силосу ємністю 5 000 т на елеваторі в с. Питомник. Заснування «Гуалапак Україна» компанією СП АТ «Технологія» (Україна-Польща).

2014 р. — у лютому до складу учасників «Гуалапак Україна» увійшла компанія Guala Pack S.p.A. (Італія). Відкриття першого виробничого цеху. Заснування компанії «СІЕЙТІ».

2015 р. — будівництво 4-х металевих силосів загальною ємністю 20 тис. т і двох оперативних силосів на елеваторі «Вітчизна» .

2016 р. — до групи «Технологія» приєдналась компанія «Вітчизна» та «Агрофірма «Тур'янська».

Будівництво 4-х металевих силосів загальною ємністю 20 тис. т і встановлення нової зерносушарки Buhler.

Група «Технологія» за два роки планувала збільшити потужність елеватора «Питомник» з 69 до 125 тисяч тонн.

2017 р. — будівництво нового заводу в Сумах і відкриття в липні заводу «Гуалапак Украина», площею 13 700 м².  Заснування компанії «Ханзе Агрі Україна». АТ «Технологія» успішно пройшла ресертифікаційний аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам нової версії стандарту ISO 9001:2015.

До сільгоспактивів групи приєдналась «Агрофірма «Велес А». Засновано компанію «Ханзе Агрі Україна».

2019 р. — у квітні відбулося відкриття Центру сучасних досліджень ґрунту SAT-LAB компанії «СІЕЙТІ» у Сумській обл.

До групи увійшло УНП «Глобал Харвест» (Сумська обл.). «Молоко Вітчизни» отримало статус племінного заводу з розведення ВРХ голштинської породи.

2020 р. —  до групи приєдналось «Зерне» (Сумська обл.).

2021 р. — урочисте відкриття елеватора «Ханзе Агрі Україна» групою «Технологія».  

2024 р. — до складу групи увійшли сільскогосподарські підприємства «Балки», «Рудники» у Рівненській обл.

# Основний бенефіціар Групи «Технологія» — Заєць Володимир Володимирович, також співвласниками компаній, що входять до Групи, з великими частками є Чижик Сергій Вячеславович і Гжондзель Кшиштоф (Grzаdzіеl Krzysztof, Польща).

Сайт компанії SAT («СІЕЙТІ»)

Менеджмент

Володимир Заєць
Заєць Володимир Володимирович
Голова Наглядової ради та співвласник Групи компаній
Сергій Чижик
Чижик Сергій Вячеславович
Генеральний директор компанії «Вітчизна», співвласник групи компаній
Лукашенко Роман Вікторович
Директор елеватора «Ханзе Агрі Україна» компанії

Контакти

Сумська область, Сумський район, смт. Степанівка, вул. Заводська, буд. 2 В
+38 (067) 57-59-477
+38 (050) 441-84-93 (Директор елеватора)
+38 (067) 540-44-00 (Ген. директор)
roman.lukashenko@hanseagri.com.ua (Директор елеватора)
info@hanseagri.com.ua (Ген. директор)
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЗаготівля, обробка та зберігання