Агродім СП

Рослинництво, тваринництво, птахівництво, торгівля, переробка, зберігання
1070

Сільськогосподарське підприємство «Агродім» займається вирощуванням, переробкою та збутом сільськогосподарської продукції, здійснює експортно-імпортні операції, маркетингову та торгівельну діяльность.

Група «СП «Агродім» з 2003 року веде свою діяльність на території Чернігівської області. До складу групи входить кілька підприємств.

Основні види діяльності

Рослинництво

Компанія вирощує зернові, бобові та олійнв культури, а також інші однорічні і дворічні культури.

Земельний банк: біля 15 тис. га

Тваринництво

«СП «Агродім» розводить на власних фермах велику рогату худобу молочних порід та іншу худобу, включаючи буйволів, має ферми з розведення свиней, овець і кіз, коней а також розводить свійськуптицю.

Власний комбікормовий цех задовольняє потреби компанії у відповідних кормах. Кормоцех обладнано технологічним устаткуванням провідного німецького виробника, продуктивність становить 5 т/год.

Виробництво м'ясної продукції

До складу «СП «Агродім» входить невеликий переробний цех, що розташований у м. Парафіївка, Чернігівської області, орієнтований на виробництво ковбасних виробів. Готову продукцію реалізують на місцевому рівні.

Зберігання

«СП «Агродім» веде післяурожайну діяльність на власних зерносховищах. 

«Агродім» (Бахмач) — елеваторний комплекс у с. Бахмач-2 Ніжинського району Чернігівської області спеціалізується на прийманні зерна, його доробці, сушінні та зберіганні в сертифікованих складах.

Загальна потужність одночасного зберігання елеватору у Бахмачі — 63 тис. т.

Елеватор «Агродім» (Бахмач) має власну залізничну гілку і свій тепловоз, що дає змогу відвантажувати зерно не тільки на автотранспорт, а й робити маршрутне відвантаження на залізничний транспорт.

На території елеватора працює комбікормовий цех. Працюють дві зерносушарки Stella (Німеччина). Елеватор приймає зернові від інших виробників району та області.

У 2019 р. на елеваторі «Агродім» (Бахмач) до потужностей у 63 тис. т було додано 14 тис. т шляхом розміщення зерна в мішках-рукавах.

«Агродім» (Тиница) — елеватор підлогового типу зберігання, потужністю 4 тис. т для зберігання власного зерна.

# За даними аналітичної системи YouControl засновниками ТОВ «СП «Агродім» є  Хомайко Ірина  Олександрівна (63,1%), Давиденко Валентина  Миколаївна (12%), «Компанія з управління активами «Прогресивні інвестиційні стратегії» (24,9%).

Основний бенефіціар «СП «Агродім» — Хомайко Ірина Олександрівна, співробітниця і довірена особа Групи компаній «Кернел».

Історія:

Засновник та генеральний директор СП «Агродім» (до 2020 р.) народний депутат України 8 і 9 скликань Давиденко Валерій Миколайович. Загинув у травні 2020 р. від вогнепального поранення.

На кінець травня 2020 р. засновниками ТОВ «СП «Агродім» були Ірина Хомайко (51,1%), Валентина Давиденко (12%), Олександр Бедриківський (12%), «Компанія з управління активами «Прогресивні інвестиційні стратегії» (24,9%).

У липні 2020 р. стало відомо, що «Компанія з управління активами «Прогресивні інвестиційні стратегії» Андрія Веревського, чия частка в «Агродомы» становить 24,9%, подала заявку на купівлю СП «Агродым».

У травні 2021 р. дружина загиблого Валерія Давиденка Людмила заявила, що після смерті чоловіка з'ясувалося, що його мати Валентина Миколаївна не є стовідсотковим акціонером компанії «Агродым» — унаслідок угоди з її 100% до компанії «Кернел» і пов'язаних із нею осіб відійшло 76%. «Кернел» в «Агродім» замінив керівництво, забрав операційний контроль і управління. Це стало можливим завдяки заплутаним і непрозорим умовам договору позики, який був підготовлений юридичною компанією, що непублічно працює на «Кернел».

У жовтні 2021 р. Антимонопольний комітет України дозволив компанії Namsen Limited, яка контролюється головою ради директорів «Кернел» Андрієм Веревським, придбати ТОВ «СП «Агродом».

Профіль Фейсбук.

Контакти

Чернігівська область, Ніжинський район, м. Бахмач, вул. Даньківський шлях, 82
+38 (04629) 4-20-60
info@agrodim.in.ua
bahmach@agrodim.in.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПереробкаЗаготівля, обробка та зберігання