Sunolta

Трейдинг, виробництво рослинної олії, логістика
2062

Sunolta — торгівельно-виробнича група компаній, заснована у 1996 р.

Основні напрямки діяльності:

Торгівля та експорт

Група компаній Sunolta займається оптовою та дрібнооптовою торгівлею соняшником, пшеницею, борошном, олією, горохом, паливними пелетами, альтернативними видами палива.

Логістика

Транспортування вантажів — одна з переваг групи Sunolta.

Послуги з перевезення продукції надаються по всій території України, залежно від агрегатного стану вантажу, компанія пропонує два види перевезень: перевезення сипучих вантажів і перевезення наливних вантажів.

В автопарку є сучасні автоцистерни 32 м³ і зерновози 62 м³, транспорт обладнаний GPS навігацією.

Переробка зернових та олійних культур

Група компаній «Санолта» здійснює виробництво пшеничного та пшенично-житнього борошна, виробництво соняшникової та ріпакової олій, макухи, паливних пелет із лушпиння соняшника.

Виробництво було засновано на базі комбікормового заводу «Відродження» у жовтні 2001 р., як маленьке олійне підприємство з продуктивністю 30 т/добу по схемі двократного пресування зі складами підлогового зберігання на 5 тис. т.

У 2020-2023 р. проведено модернізацію підприємства «Відродження» з встановленням: другої екстракційної лінії, парових котлів, нового відділення підготовки насіння ріпаку або сої до екстракції, розширення складів підлогового зберігання – отримана можливість одночасної переробки двох культур та загальною продуктивністю – 2000 т/добу насіння ріпаку та/або соняшнику.  Початок випуску сертифікованої по ISCC EU та GMP+ FC scheme 2020 продукції

✅ Елеватор «Відродження» (Голованівськ) — знаходиться в Кіровоградській обл. в с. Голованівськ.

Потужність одночасного зберігання елеватора «Відродження» розрахована на 50 тис. т насіння соняшнику.

Компанія підготувала фахівців з місцевих жителів на базі Одеського масложиркомбінату.

У листопаді 2017 року на території «Відродження» запущено нове виробництво — цех екстракції рослинної олії. Потужності підприємства дають змогу за добу переробити до 700 т сировини.

Майже вся вироблена продукція експортується до країн Азії та Африки. На заводі встановлено гранулятор із брикетування та гранулювання відходів із лушпиння соняшника для їх подальшої реалізації споживачам.

Історія розвитку:

1996 р. — у Одесі засновано компанію «КЛК» (комбікормова промисловість), з якої почалось створення групи Sunolta. Засновниками стали Любинецький Олександр Анатолійович, Коваленко Олег Віталійович, Капець Андрій Васильович.

2001 р. — будівництво цеху з виробництва соняшникової олії на території «Відродження».

2006 р. — до складу групи Sunolta приєдналась компанія «Відродження» (Кіровоградська обл.), яка працювала в галузі масло-жирової промисловості. 

2013 р. — засновано «Санолта Груп Україна», що займається оптовою торгівлею молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами.

2008 р. — Sunolta побудовала нову котельню та відділення первинного пресування, продуктивністю до 160 т соняшнику на добу у с. Голованівськ.

2013 р. — початок будівництва елеватору компанії «Відродження» у м. Голованівськ.

2014 р. — у січні цей об'єкт було введено в експлуатацію.

2017 р. — на території «Відродження» запущено цех з екстракції рослинної олії.

2018 р. — проведено модернізацію екстракційного цеху та оліє-пресового цеху з забезпеченням загальної продуктивності підприємства — 1100 т/добу соняшнику, або ріпаку.

2023 р. — заснована компанія «Аттолло Гранум», що війшла до складу групи Sunolta.

Група компаній Sunolta придбала активи в Одеському порту: частину портових об’єктів та обладнання, що належали компанії GNT Group —  зерновий термінал «Олімпекс Купе Інтернейшнл» та знаходилися у заставі українських банків за борговими зобов’язаннями.

2024 р. — в ході інвентаризації арбітражний керуючий встановив, що більша частина активів «Олімпекс Купе» була передана в користування компаніям, які так чи інакше перебувають під впливом колишніх власників терміналу. Серед цих компаній — «Аттолло Гранум».

«Аттолло Гранум» не володіє іншим майном, крім половини зернового терміналу «Олімпекс Купе» (IV черга будівництва). Набуття цього майна наразі є предметом розслідування правоохоронних органів та оскарження в суд

Читати за темою: БЕБ викрило нові факти експорту сірого зерна з терміналу Олімпекс Купе Інтернешнл

Більшість активів Олімпекса передані компаніям, які знаходяться під впливом колишніх власників терміналу — юристи кредиторів

Sunolta оскаржить в суді скасування Мінʼюстом реєстрації прав власності на зерновий термінал в Одеському порту

За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефіціаром компанії «Санолта Груп Україна» через офшорну компанію «Санолта Груп Лтд» (Велика Британія) є Коваленко Тетяна Володимирівна.

Контакти

Кіровоградська область, Кропивницький район, м. Голованівськ, вул. Матросова, буд. 40
+38 (052) 522-17-33 (Приймальня)
+38 (0482) 37-20-38
+38 (050) 332-9-111 (Відділ закупівлі )
+38 (067) 519-30-04  (Логістика)
office@sunolta.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПереробкаТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання