UGTC TRADE

Зернотрейдинг, зберігання та перевалка
4200

UGTC TRADE («УЗТК ТРЕЙД») —група компаній, яка займається оптовим продажем сільськогосподарської продукції.

Підприємство «Українська зерноторгова компанія» (UGTC) засновано 2008 року. У 2019 році компанія UGTC об'єднала навколо себе кілька компаній у групу, відому на зерновому ринку як «UGTC TRADE».

Основні напрямки діяльності:

Зернотрейдинг

UGTC TRADE займається трейдингом зерновими та зернобобовими культурами на внутрішньому ринку та експортом українського зерна до 25 країн світу.

Постачання зернових та олійних культур партнерам здійснюється на умовах DAP, CPT, FOB, CIF, CFR.

Компанія здійснює автомобільні перевезення зернових вантажів власним автотранспортом.

Основні культури: гірчиця, горох, гречка, жито, квасоля, кукурудза, нут, овес, просо, пшениця, ячмінь, пшениця тверда, фураж, соняшник, сорго, соя, спельта, тритикале, шрот соєвий і шрот соняшниковий.

Географія експорту:

Компанія UGTC поставляє продукцію в такі країни: Німеччина, Індія, Судан, Італія, Кенія, Шрі-Ланка, Португалія, Туреччина, Кувейт, Катар, Єгипет, Бразилія, Ганна, Узбекистан, Австралія тощо.

Послуги зернової лабораторії

Аналіз зерна та його якість впливає на цінову пропозицію на зерно як для трейдера, так і для фермера щодо його оперативного продажу. Лабораторний аналіз зерна в м. Полтаві можна зробити в лабораторії UGTC.laboratory, яка пропонує комплексні послуги дослідження якості зернових, бобових та олійних культур.

Зернова лабораторія UGTC LAB має широкий спектр досліджень якості зерна та сучасне обладнання, що забезпечує точність результатів.

✅ Термінали

Група UGTC TRADE розпочала будівництво елеваторної мережі міні-терміналів з перевалки зернових у ключових областях України починаючи з 2021 року. Це дає змогу агровиробнику вигідно реалізувати свою продукцію, оперативно вивезти та перевалити зерно, зберегти його якість до моменту продажу.

З початку будівництва «УЗТК ТРЕЙД» має 5 побудованих та введених в експлуатацію об’єктів.

✅  «УЗТК Трейд» (Гадяч)

Перший елеватор «УЗТК Трейд» розпочав роботу 2020 року. Розташований у м. Гадячі Полтавської області, недалеко від залізничної станції Гадяч. Обсяг зберігання 3,5 тис. т.

Елеватор використовується як перевалочний термінал, потужністю перевалки до 200 т/годину. На терміналі є своя залізнична під'їзна колія, дві зерносушарки.

✅  «УЗТК Трейд» (Славута)

Елеватор розташований у м. Славута Хмельницької області, наприкінці липня 2021 року він прийняв перше зерно.

Обсяг зберігання елеватора 3,5 тис. т, його використовують як перевалочну базу для приймання зернових та олійних культур з автотранспорту та відвантаження в залізничні вагони.

«УЗТК Трейд» («Абазівський елеватор»)

Навесні 2021 р розпочато будівництво ще одного зернового мінітерміналу в с. Абазівка Полтавської області, яке було завершено восени.

«Абазівський елеватор» — це термінал для перевалки зерна, який має власну під'їзну залізничну колію, має потужність перевалки - 1000 т/добу, зерносушарку, зерноочисне обладнання, сертифіковану лабораторію. Обсяг зберігання 3,5 тис. т. 

«УЗТК Трейд» (Дружба)

Знаходиться в смт. Дружба  Тернопільській області. Термінал-елеватор №4 запустили вже під час війни у березні 2022 р. Він також має обсяг зберігання 3,5 тис. т, лінію відвантаження зерна залізничними нормами на 2 точки.

«УЗТК Трейд» (Мостиський термінал)

Побудовано у 2022 р. у с. Мостиська 2 на Львівщині, поблизу кордону з Польщею. Обсяг зберігання 3,5 тис. т. 

Зерновий термін має 2 типи колій: звичайну та вузькоколійну. А завдяки наявності системи перевантаження зерна з вагона на вагон, є можливість працювати напряму з європейськими партнерами без додаткових посередників. Мостиський термінал має можливість розвантаження зерна з залізничних вагонів на зерновоз.

Швидкість завантаження 1 вагону на терміналі — 6,5 хвилин.

«УЗТК Трейд» (Чернігів) — будівництво планується.

Історія розвитку:

2008 р. — засновано Приватне підприємство «Українська зерноторгова компанія» у м. Полтаві. Відвантаження перших зерновозів з соняшником на внутрішній ринок.

2009 р. — налагодження співпраці з агровиробниками.

2010 р. — налагодження партнерських відносин з країнами Азії, перший експортний контракт з Узбекистаном.

2011 р. — вихід на рикни Латвії, Литви та Естонії. Нарощення експорту кукурудзи вагонними партіями.

2014 р. — заснування компанії ТОВ «Українська зерноторгова компанія». У м. Гадяч Полтавської облатсі з'явилася власна база перевалювання зерна. Розширення оварної лінійки на нішеві культури.

2016-2018 рр. — реберендинг компанії. Відкриття власної зернової лабораторії у м. Полтава.

2019 р. — засновано компанії  «УЗТК Ленд», «УЗТК Термінал» та «УЗТК Трейд», що об'єдналися в групу  UGTC TRADE. Експорт зернових до 20 країн світу: Азії, Африки та Європи.

2020 р. — будівництво першого міні-терміналу, елеватора в м. Гадяч Полтавської області.

2021 р. — у квітні розпочато будівництво елеватору-терміналу в м. Славута Хмельницької області. Наприкінці липня він прийняв перший урожай зернових для перевалки.

У березні компанія UGTC придбала нову базу для перевалки та відвантаження зерна на станції Абазівка (Полтавська область). Розпочато будівництво ще одного міні-елеватора.

У серпні розпочато будівництво нового елеватора в смт. Дружба Тернопільської області.

2022 р. — у березні відбувся запуск нового зернового термінала № 4 в смт. Дружба Тернопільської області.

У серпні с. Мостиська 2 у Львівській області почали монтаж силосів для зберігання зерна продуктивністю 100 тис.т в місяць. А вже на початку вересня термінал відвантажив перші вагони.

2023 р. — компанія має термінал на кордоні з Польщею, активно працює на Дунаї та відправила 3 судна по зерновому коридору.

# Засновником і генеральним директором компанії «Українська зерноторгова компанія» є Веренкіотов Сергій Валерійович.

За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефіціари компанії «УЗТК Трейд» — Бундур Сергій Борисович (40,0%) та Веревський Андрій Михайлович (60,0%).

Генеральний директор UGTC TRADE — Вовченко Ігор Володимирович.

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Веренкіотов Сергій Валерійович
Генеральний директор «Українська зерноторгова компанія», входить в групу
Вовченко Ігор Володимирович
Генеральний директор компаниії

Контакти

Полтавська область, м. Полтава, вул. Котляревського 22б, офіс 302
+38 (0532) 64-80-31
+ 38 (050) 468-55-57  (Головний офіс)
+38 (066) 409-57-55 (Комерційний директор)
+38 (050) 381-10-56  (Керівник відділу закупівель)
office@ugtc.com.ua
u.shevchenko@ugtc.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

ТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання