UGTC TRADE
UGTC TRADE («УЗТК ТРЕЙД») — група компаній, яка займається оптовим продажем сільськогосподарської продукції.
Підприємство «Українська зерноторгова компанія» (UGTC) засновано 2008 року. У 2019 р. компанія UGTC об'єднала навколо себе кілька компаній у групу, відому на зерновому ринку як UGTC TRADE.
Основні напрямки діяльності:
✅ Зернотрейдинг
UGTC TRADE займається трейдингом зерновими та зернобобовими культурами на внутрішньому ринку та експортом українського зерна до 25 країн світу.
Постачання зернових та олійних культур партнерам здійснюється на умовах DAP, CPT, FOB, CIF, CFR.
Компанія здійснює автомобільні перевезення зернових вантажів власним автотранспортом.
Основні культури:
- пшениця, пшениця тверда, фураж,
- ячмінь,
- соняшник,
- гірчиця,
- горох,
- гречка,
- жито,
- квасоля,
- кукурудза,
- нут,
- овес,
- просо,
- сорго,
- соя,
- спельта,
- тритикале,
- шрот соєвий і шрот соняшниковий.
Географія експорту:
Компанія UGTC TRADE поставляє продукцію в такі країни: Німеччина, Індія, Судан, Італія, Кенія, Шрі-Ланка, Португалія, Туреччина, Кувейт, Катар, Єгипет, Бразилія, Ганна, Узбекистан, Австралія тощо.
✅ Послуги зернової лабораторії
Аналіз зерна та його якість впливає на цінову пропозицію на зерно як для трейдера, так і для фермера щодо його оперативного продажу. Лабораторний аналіз зерна в м. Полтаві можна зробити в лабораторії UGTC.laboratory, яка пропонує комплексні послуги дослідження якості зернових, бобових та олійних культур.
Зернова лабораторія UGTC LAB має широкий спектр досліджень якості зерна та сучасне обладнання, що забезпечує точність результатів.
✅ Логістика
UGTC TRADE з 2024 р. для власної діяльності має 15 вагонів-зерновозів.
✅ Перевалка зернових
З 2021 р. група UGTC TRADE розпочала будівництво елеваторної мережі міні-терміналів з перевалки зернових у ключових областях України. Це дає змогу агровиробнику вигідно реалізувати свою продукцію, оперативно вивезти та перевалити зерно, зберегти його якість до моменту продажу.
З початку будівництва «УЗТК ТРЕЙД» має 6 побудованих та введених в експлуатацію об’єктів, з яких один — портовий перевантажувальний термінал.
Перший елеватор «УЗТК Трейд» розпочав роботу 2020 р. Розташований у м. Гадячі Полтавської обл., недалеко від залізничної станції Гадяч. Обсяг зберігання 3 500 т.
Елеватор використовується як перевалочний термінал, потужністю перевалки до 200 т/годину. На терміналі є своя залізнична під'їзна колія, зерносушарки.
Елеватор розташований у м. Славута Хмельницької області, наприкінці липня 2021 р. він прийняв перше зерно.
Обсяг зберігання елеватора 3 500 т, його використовують як перевалочну базу для приймання зернових та олійних культур з автотранспорту та відвантаження в залізничні вагони.
✅ «УЗТК Трейд» («Абазівський елеватор»)
Навесні 2021 р. розпочато будівництво ще одного зернового мінітерміналу в с. Абазівка Полтавської обл., яке було завершено восени. Обсяг зберігання 3 500 т.
«Абазівський елеватор» — це термінал для перевалки зерна, який має власну під'їзну залізничну колію, потужність перевалки — 1000 т/добу, зерносушарку, зерноочисне обладнання, сертифіковану лабораторію.
Знаходиться у с. Дружба Тернопільській обл. Термінал-елеватор «Дружба» запустили вже під час війни у березні 2022 р. Елеватор має обсяг зберігання 3 500 т, лінію відвантаження зерна залізничними нормами на 2 точки, потужністю 200 т/годину.
Елеватор знаходиться у с. Мостиська Другі на Львівщині, поблизу кордону з Польщею. Обсяг зберігання 3 500 т.
Зерновий термін має 2 типи колій: звичайну та вузькоколійну (євроколія). Завдяки наявності системи перевантаження зерна з вагона на вагон, є можливість працювати напряму з європейськими партнерами без додаткових посередників. «Мостиський термінал» має можливість розвантаження зерна з залізничних вагонів на зерновоз.
Швидкість завантаження 1 вагону на терміналі — 6,5 хвилин.
Перевантажувальний термінал «УЗТК порт» в порту Чорноморськ побудовано у 2024 р.
Термінал має потужність 33 тис. т зберігання в підлогових складах, добова норма навантаження — 8 000 тонн.
«УЗТК порт» має змогу вантажити судна дедвейтом до 30 тисяч тонн. Мобільний навантажувач, вивантажувальну техніку, ваги придбано за допомогою USAID.
UGTC TRADE також в порту Ізмаіл, Одеська обл., надає послуги з перевалки, зберігання та завантаження зерна на корабель.
Історія розвитку:
2008 р. — засновано Приватне підприємство «Українська зерноторгова компанія» у м. Полтаві. Відвантаження перших зерновозів з соняшником на внутрішній ринок.
2009 р. — налагодження співпраці з агровиробниками.
2010 р. — налагодження партнерських відносин з країнами Азії, перший експортний контракт з Узбекистаном.
2011 р. — вихід на рикни Латвії, Литви та Естонії. Нарощення експорту кукурудзи вагонними партіями.
2014 р. — заснування компанії ТОВ «Українська зерноторгова компанія». У м. Гадяч Полтавської облатсі з'явилася власна база перевалювання зерна. Розширення оварної лінійки на нішеві культури.
2016-2018 рр. — реберендинг компанії. Відкриття власної зернової лабораторії у м. Полтава.
2019 р. — засновано компанії «УЗТК Ленд», «УЗТК Термінал» та «УЗТК Трейд», що об'єдналися в групу UGTC TRADE. Експорт зернових до 20 країн світу: Азії, Африки та Європи.
2020 р. — будівництво першого міні-терміналу, елеватора в м. Гадяч Полтавської області.
2021 р. — у квітні розпочато будівництво елеватору-терміналу в м. Славута Хмельницької області. Наприкінці липня він прийняв перший урожай зернових для перевалки.
У березні компанія UGTC придбала нову базу для перевалки та відвантаження зерна на станції Абазівка (Полтавська область). Розпочато будівництво ще одного міні-елеватора.
У серпні розпочато будівництво нового елеватора в смт. Дружба Тернопільської області.
2022 р. — у березні відбувся запуск нового зернового термінала № 4 в смт. Дружба Тернопільської області.
У серпні UGTC TRADE разом з партнером, компанією «Мостиська Драй порт» у с. Мостиська-2 у Львівській обл. почали монтаж силосів для зберігання зерна, а вже на початку вересня термінал відвантажив перші вагони.
2023 р. — компанія працює на Дунаї та відправила 3 судна по зерновому коридору.
2024 р. — UGTC TRADE за програмою USAID «Економічна підтримка України» отримав 15 вагонів-зерновозів.
UGTC TRADE за 4 місяці побудував морський термінал для перевалки зернових в порту Чорноморськ.
Читати за темою: В порту Чорноморськ збудували новий термінал
# За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефіціари компанії «УЗТК Трейд» — Веренкіотов Сергій Валерійович (40,0%) та Веревський Андрій Михайлович (60,0%).
Генеральний директор UGTC TRADE — Вовченко Ігор Володимирович.
Профіль Фейсбук
Менеджмент
Контакти
+ 38 (050) 468-55-57 (Головний офіс)
+38 (066) 409-57-55 (Комерційний директор)
+38 (050) 381-10-56 (Керівник відділу закупівель)
u.shevchenko@ugtc.com.ua