Аскет Шиппінг

Портовий оператор, транспортно-експедиторська діяльність, фумігація
20824

«Аскет Шипінг» — група компаній, портовий оператор на ринку експедирування зернових культур України.

Ascet Shipping мав філії у п'яти регіонах України та працював у Бердянському, Маріупольському, Миколаївському, Одеському та Херсонському морських портах, співпрацюючи з найбільшими зернотрейдерами України.

Після вторгення російський військ «Аскет Шипінг» перемістив виробничі потужності на захід України та організовує експортну логістику зернових з України через порти Дунаю та країн ЄС.

«Ми прийняли рішення про релокацію бізнесу на Захід України і вже завершуємо процеси переміщення виробничої бази та працівників. Плануємо співпрацювати з елеваторами Західної України, Європи, та відправляти вантажі залізничним та автомобільним транспортом у порти країн Європи»,— зазначала у квітні 2022 року власниця компанії Катерина Русіна.

До 24 лютого 2022 року Група була найбільшим портовим оператором Бердянського порту. Спочатку Бердянський порт не був пристосований до прийому та відправлення зернових вантажів. «Аскет Шиппінг» з нуля створив інфраструктуру, яка забезпечувала зерновиробників комплексною послугою «відправник - судно». Починаючи з 2017 року, компанія впроваджувала у Бердянському порту найсучасніші розробки та технології, які допомагали зробити процес обробки вантажу швидким та економічно вигідним для клієнтів.

Напрямки діяльності

✅ Передача в оренду вантажного автотранспорта

✅ Таможений брокер

✅ Агентування

✅ Транспортно-експедиторська діяльність

Фумігація

 ✅  Миколаївська філія «Аскет Шиппінг» надає повний комплекс послуг з експедиції морських вантажів: забезпечує приймання на припортові склади, зберігання, відвантаження та транспортування вантажу в порт, забезпечує сертифікацію вантажів та оформлення митних та інших документів, необхідних для експортного відправлення вантажу.

Потужності філії з відвантаження зернових становлять до 10 тис. т на добу на одне судно, до 13 тис. т на добу на два судна одночасно.

Вузол авторозвантаження автомобілів — на 2 проїзди, дві автомобільні ваги на 80 т і дві вагонні залізничні ваги на 150 т. З придбанням власного тепловоза, Миколаївська філія «Аскет-Шиппінг» збільшила пропускну спроможність приймати зернові вантажі залізничним транспортом з 36 до 90 вагонів.

Філія здійснює накопичення та відвантаження суднових партій зернових вантажів із власного терміналу, а партій соняшникового шроту — зі спеціалізованого порту «Ніка-Тера». Протягом сезону 2018/19 Миколаївська філія перевалила близько 0,9 млн т вантажів через власний склад та близько 300 тис. т через термінали партнерів — «Ніка-Тери» та «Єврівнішторгу».

У сезоні 2019/20 МР Миколаївська філія «Аскет Шипінг» перевалила 1,4 млн т зернових та харчових вантажів, у тому числі 0,2 млн т соняшникового шроту. Вантажооборот через власний склад у Миколаєві становив 1,1 млн т, основним вантажем була пшениця. Партії соняшникового шроту компанія накопичувала на складських потужностях портового оператора МСП «Ніка Тера».

Клієнти «Аскет Шипінг» у Миколаєві — міжнародні агропромислові корпорації ADM та Cargill, Millcorp.

Історія розвитку

«Аскет Шиппінг» у 2007 році розпочав роботу у Бердянському морському порту як експедитор та судновий агент, автоперевізник та фумігатор.

2008 р. — початок роботи Ascet Shipping у Маріупольському торговому порту.

2009 р. — створення ТОВ «Перша фумігаційна компанія» (Донецька обл, м. Маріуполь).

2012 р. — компанія почала працювати у Херсонському порту як експедитор та стивідор.

2014 р. — Ascet Shipping почала працювати в Миколаївському порту.

2016 р. — у липні компанія отримала статус портового оператора та почала інвестувати у створення припортових зернових складів, автоколони, сертифіковані лабораторії, засоби механізації та перевантажувальну техніку.

2017 р. — Ascet Shipping відкрила філію в Одесі, завершив будівництво зернового складу «Тавр» у Херсоні, завантажив 283 теплоходи в портах Миколаєва, Бердянська, Херсона, Маріуполя, Одеси та переробив за 11 місяців 2 млн 260 тис. т зернових.

2019 р. — «Аскет Шипінг» за 2019 рік збільшила вантажообіг у Бердянську на 75,7%, переваливши рекордний обсяг вантажів — 1,23 млн т.

За результатами роботи у 2019 р. «Аскет Шиппінг» вперше у своїй історії перемогла одразу у двох номінаціях у Національному морському рейтингу України: «Темпи зростання» та «Золота тонна».

2020 р. — Компанія запланувала побудувати та ввести в експлуатацію склад зернових на річковому терміналі у Дніпрі у березні 2020 року.

«Аскет Шиппінг» на Бердянській філії посилив парк техніки, встановивши нові стрічкові конвеєри та мобільні пересувні бункери.

За 2019/20 МР Херсонська філія «Аскет Шипінг» проекспедувала 198,5 тис. т продуктів переробки зернових та олійних культур, шротів та висівок, що можна порівняти з показниками за 2018/19 МР. Вантажооборот Херсонської філії "Аскет Шиппінг" з початку роботи перевищив 2 млн т.

Стивідорна компанія «Аскет Шипінг» вийшла на проектну потужність перевалки зернових вантажів.

2021 р. — у жовтні «Аскет Шиппінг» уклала угоду про 8-річний лізинг двох барж компанії «НІБУЛОН». Судна завдовжки 102 м можуть перевозити 4,5 тис. т вантажу кожна.

# Після трагічної смерті у лютому 2019 р. засновника і керівника компанії «Аскет Шиппінг» Дениса Русіна, керівником і основним беніфіціаром (60,0%) компанії стала його вдова — Русіна Катерина — Валеріївна. Інші власники з долями по 10%: Марія, Яків, Філіпп, Прохор Русіны.

Профіль на Фейсбук.

Менеджмент

Редька Дмитро Леонідович
Редька Дмитро Леонідович
Керівник філії південного регіону ТОВ «Аскет Шиппінг»
Русина Екатерина Валерьевна
Русина Екатерина Валерьевна
Директор и бенефициар компании
Гапеев Николай Сергеевич
Гапеев Николай Сергеевич
Исполнительный директор (СЕО)
Харченко Андрей Борисович
Заместитель директора по региональному развитию

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Жилянська, 68
+38 (050)449 07 85
contact@ascetship.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Портові елеваториТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання