Агротехніка

Виробництво і реалізація комбікормів, елеваторні послуги, зернотрейдинг, логістика
2579

Компанія «Агротехніка» — частина Агропромислової групи «Пан Курчак», найбільш потужніше підприємство Групи.

ТзОВ «Агротехніка» створено 31 січня 1997 року у м. Луцьку Волинської області. «Агротехніка» — компанія, яка динамічно розвивається та вдосконалюється, постійно нарощує власні виробничі потужності, розширює асортимент товарів.

Основні напрямки діяльності:

Виробництво комбікормів

ТзОВ «Агротехніка» виготовляє збалансовані корми та концентрати під торговою маркою «Агрокорм».  У виробництві використовується сировина, виключно рослинного походження без антибіотиків, без стимуляторів росту та без ГМО. У процесі виробництва комбікорму використовуються продукти власної переробки (олія, соєвий екструдат, макухи). Пропозиція компанії включає комбікорми для бройлерів, несучок, свиней, перепілок, індиків, гусей, качок, кроликів, риб та равликів. 

Продукція:

  • готовий корм повнораційний для сільськогосподарських тварин, птиці та риби (розсипний, гранульований);
  • концентрати;
  • фасовані зернові та білкові суміші.

Асортимент комбікормів та концентратів ТМ «Агрокорм» на сьогодні представлений двома лініями: лінія «Оптимум» та Універсальні кормові суміші для невеликих господарств та населення, фасується у паперові та поліпропіленові мішки по 2, 10, 25 та 40 кг.

Виробничі потужності ТзОВ «Агротехніка» — це 2 сучасні комбікормові заводи, які виготовляють 150 тис. т кормів в рік. Усі комбікормові заводи (смт. Локачі, смт. Турійськ) компанії «Агротехніка» оснащені високотехнологічними лініями європейського виробництва. Для виробництва використовуються премікси компанії DSM — світового лідера з виробництва вітамінів та преміксів.

Логістика

Перевезення зернових вантажів ТзОВ «Агротехніка» здійснює по Україні та закордон автомобільним та залізничним транспортом.

«Агротехніка» використовує власний автотранспорт та логістичну систему для здійснення усіх видів автомобільних перевезень, пов’язаних з діяльністю підприємства, а також надає послуги для сільгоспвиробників та аграрних компаній.

Автотранспортний відділ 6 має комбікормовозів, для перевезення 16-24 т продукції та сировини, 1 цистерну, вантажопідйомністю 24 т для перевезення олії, 14 зерновозів, вантажопідйомністю 25-35 т 

Залізницею підприємство транспортує зернові культури. Зокрема, пшеницю, ячмінь, овес, жито, кукурудзу, сою. Один вагон транспортує до 70,5 т продукції. Перевезення здійснюються Україною та за кордон, включаючи Польщу, Білорусь і Литву.

Підприємство пропонує послуги власного залізничного парку. Нині у парку підприємства є 11 вагонів, якими перевозиться як власна сировина, так і товар під  замовлення. Вагони також надаються в оренду. Компанія розширює власний парк залізничних вагонів. У планах «Агротехнікі» довести парк власних вагонів до 56 штук. 

Переробка

Компанія має завод з переробки олійних культур (ріпак, соя, соняшник) розташований у смт. Турійськ. Олійний напрямок компанії «Агротехніка» експортноорієнтований. 

Зернотрейдинг

Агропромислова група «Пан Курчак» постійно закуповує оптові партії зернових та олійних культур як для кормовиробництва, так і для експорту. Серед яких: пшениця фуражна та продовольча, кукурудза, ячмінь фуражний, жито, тритикале, гречка, насіння льону, гірчиця, ріпак, соняшник, соя, шрот та макуха соняшника і сої, овес, висівки тощо.

Елеваторні послуги

Елеваторне господарство «Агротехніка» включає 3 елеваторні комплекси загальною потужністю одночасного зберігання понад 100 тис. т зерна, що покриває потреби агровиробників Волинської, Львівської та Рівненської областей. Елеватори «Турійськ» та  «Несвіч» мають власну залізничну колію, що дає можливість завантаження та відправки вагонів з можливістю відвантаження залізничним транспортом 2 800 тонн за добу.

Майже все обладнання елеваторів у комплексі придбано у турецької компанії Mysilo. Послуги власної акредитованої лабораторії, яка функціонує на базі Турійського комбікормового заводу, Локачинського комбікормового заводу та на базі елеваторів смт. Турійськ, смт. Локачі та ст. Несвіч.

«Агротехніка» вдосконалює та автоматизовує всі виробничі процеси. Для полегшення контролю і оперативності отримання інформації на елеваторах запроваджено систему оперативного інформування власників зерна про кількісні та якісні показники по кожному транспортному засобу.

✅ Елеватор «Агротехніка» («Несвіч»)

Елеватор «Несвіч» знаходиться у с. Чаруків Луцького району Волинської області. «Несвіч» — найновіший і найтехнологічніший з усіх комплексів, що належать компанії «Агротехніка».

Продуктивність транспортного обладнання — 150 т/год. Першу чергу елеватора, потужністю зберігання 25 тис. т запущено у 2014 році.  Друга черга введена в експлуатацію у 2015 році.

Загальна потужність одночасного зберігання елеватора «Несвіч» — 45 тис. т у металевих силосах. На елеваторі «Несвіч» працюють дві польські зерносушарки, обладнані твердопаливними котлами на солому, та зерносушарка Bonfanti (Італія) з теплогенератором потужністю 6 МВт, що працює як на пелетах, так і на щепі. Подачу матеріалу в теплогенератор автоматизує рухома підлога в причепах автомобілів.

Відмінною особливістю елеватора є: власна під’їзна колія, залізничні ваги, парк залізничних вагонів з можливістю маршрутного відвантаження. Завантаження на залізничний транспорт відбувається одночасно на два вагони. 

Елеватор в с. Чаруків Луцького району реалізовує маршрутне відвантаження зерна залізничними вагонами.

На елеваторі в с. Чаруків впроваджена система автоматизації руху транспорту з поля, що передбачає формування електронної черги, оперативне інформування клієнта про час очікування автотранспорту в черзі, а також кількісні та якісні показники зернових та олійних культур по кожному автомобілю.

За темою: День 2. Волынь: Волынь-зерно-продукт и Пан Курчак

Відео за темою: АгроЭкспедиция. Элеваторы 2014. День 2. Волынь-зерно-продукт и Пан Курчак

✅ Елеватор «Агротехніка» («Турійськ»)

Елеватор знаходиться у смт. Турійськ Ковельського району Волинської області. Загальна потужність одночасного зберігання зерносховища — 24 тис. т у металевих силосах та підлогових складах.

На елеваторі «Турійськ» збудовано новий пункт для завантаження і розвантаження зерна з власним парком залізничних вагонів та під’їзними шляхами.

✅ Елеватор «Агротехніка» («Локачі»)

Елеватор знаходиться у смт. Локачі Володимир-Волинського району. Підприємство засновано в 2007 році. 

Перша черга елеватора «Локачі» введена в експлуатацію у 2012 році, а друга — у 2014 р. Загальна потужність одночасного зберігання зерносховища — 22 тис. т у металевих силосах.

Комплекс виділяється серед конкурентів сучасними зерносушарками американського і турецького виробництва, добова пропускна можливість яких становить 600 т зерна кожна. Потужність елеваторного відвантаження на авто — 1000 т/добу

Історія розвитку:

31 січня 1996 р. — створення підприємства ТОВ «Агротехніка»;

2002 р. — запуск у виробництво «Локачинського комбікормового заводу»;

2007 р. — введення в експлуатацію зерносушильного комплексу смт. Локачі;

2008 р. — введення в експлуатацію хлібоприймального підприємства смт. Турійськ;

2010 р. — запрацював «Турійський комбікормовий завод»;

2011 р. — розпочав роботу завод по переробці олійних культур у смт. Турійськ;

2012 р. — введення в експлуатацію елеватора у смт. Локачі із зерносушильним комплексом. Запуск екструдерного заводу по переробці сої у смт. Турійськ;

2013 р. — введення в експлуатацію елеватора у смт. Мар'янівка із зерносушильним комплексом;

2014 р. — введення в експлуатацію першої черги елеватора у с. Чаруків із зерносушильним комплексом;

2015 р. — запуск цеху із гідратації олії у смт. Турійськ. Відкрито другу чергу елеватора у с. Чаруків. Сушарка Елеватор «Несвіч» у с. Чаруків Луцького району Волинської області працює на соломі, бо газова траса знаходиться далеко від елеватора.

2019 р. — придбання власних вагонів-хоперів для перевезення зернових.

На елеваторі «Несвіч» встановили нову зерносушарку Bonfanti (Італія) з теплогенератором потужністю 6 МВт. 

2021 р. — «Агротехніка» побудує новий комбікормовий завод потужністю 30 т/годину в районному центрі Локачі, на місці діючого.

Компанія має намір збільшити вагонний парк на 45 нових вагонів-зерновозів.

Два елеватори: у смт. Турійськ та у с. Чаруків доукомплектовано автоматичними пробовідбірниками, що значно скорочує час необхідний для відбору проб.

2022 р. — на елеваторі «Несвіч» автоматизували подачу щепи у теплогенератор.

# За даними аналітичної системи Youcontrol, власники компанії ТзОВ «Агротехніка» — Мартиняк Сергій Васильович та Горлач Сергій Олександрович.

Профіль на Фейсбук

Менеджмент

Мартыняк Сергей Васильевич
Мартыняк Сергей Васильевич
Соучредитель и собственник Агропромышленной группы
Горлач Сергій Олександрович
Горлач Сергій Олександрович
Співвласник агропромгрупи «Пан Курчак» та компанії

Контакти

Волинська область, м. Луцьк, вул. Єршова, буд.11 / Поштова адреса: 43026, м. Луцьк, а/с 64
+38 (067) 333-73-00
+38 (067) 333-71-89
+38 (067) 333-73-58  (Нач. елеваторного господарства)
agrotechnika@pankurchak.com.ua
hlubitskyi@pankurchak.com.ua (Нач. елеваторного господарства)
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПереробкаЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання