Освіта:
Володимир Поперечний має вищу освіту.
Кар'єра та бізнес:
з 2009 р. — Володимир Поперечний співзасновник, власник і директор компанії «РМ2В», яка веде діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах;
з 2012 р. — Володимир Поперечний є співзасновником та директором проєктно-будівельного підприємства зі зберігання та переробки зерна «АктивПроект»;
з 2013 р. — співзасновник і директор «Будівельна компанія «Агробудмонтаж»;
з 2017 р. — співзасновник «Проектний Інститут «АктивПроект».
Сім'я:
Брат — Поперечний Богдан Вікторович співзасновник бізнесу.
Цитати:
«Як розробити проєкт фундаментів елеватора за тиждень.
Постійно стикаємося з ситуацією, коли за, здавалося б, чималої бази напрацювань у проєктуванні елеваторів для нового об'єкту щоразу доводиться витрачати час на розробку або, приховувати нічого, доопрацювання креслень. І загалом це креслення однакових об'єктів — завальна яма, бункер відвантаження, сушарка, силос, хопер... (січень 2017 р.)
Читати за темою: Елеватор, фундаменти і лютий...
«Для елеватора — це один з основних документів і одне з перших креслень у проєкті будівництва. Технологічну схему аналізують усі — замовник, постачальник обладнання, експерт, будівельник. Побудувавши елеватор без розуміння всіх можливих потоків, можна зіткнутися з нездатністю виконати певну операцію. Або навпаки, без розуміння можливості зміни маршрутів на випадок поломки, елеватор взагалі може зупинитися в сезон», — пише Володимир Поперечний. (листопад 2016 р.)
Читати за темою: Технологічна схема елеватора — показати все що приховано
«Як правило, рішення приймається на користь норійної вишки. Але зустрічаються елеватори і без неї. Хотілося б підійти до розуміння норійної вишки в аспекті технологічних рішень», — розглядає питання Володимир Поперечний. (жовтень 2016 р.)
Читати за темою: Норійна вишка елеватора — логіка застосування