Укрзалізниця запроваджує перевезення контейнерів інтермодальними поїздами до Польщі

До польського морського порту Гданськ з чотирьох українських міст — Києва, Одеси, Дніпра та Вінниці «Укрзалізниця» запускає контейнерні перевезення інтермодальними маршрутними поїздами. 

Про це повідомила пресслужба УЗ.

Оператором вказаних перевезень виступить філія «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця», яка готова запропонувати повний комплекс послуг з організації перевезення контейнерів: надати контейнери, спеціалізований рухомий склад, забезпечити виконання навантажувально-розвантажувальних операцій, складування, зберігання вантажів, оформлення транспортних і митних документів, сертифікацію та ін.

« У підсумку контейнерні маршрутні поїзди покращать морське та внутрішнє сполучення й інтермодальні логістичні ланцюги між Україною та країн ЄС», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Контейнерні маршрутні поїзди можуть формуватися на чотирьох прикордонних переходах на коліях 1435-1520 мм: Ягодин, Ізов, Мостиська та Чоп.

Таким чином, Ягодин може бути з'єднаний з Балтійсько-Адріатичною та Північноморсько-Балтійською основною залізничною мережею, Мостиська — з Балтійсько-Адріатичною та Рейнсько-Дунайською магістральними залізничними мережами, Чоп — з основною залізничною мережею Рейн — Дунай та Середземномор'я, Вадул-Сірет — з основною залізничною мережею Рейн — Дунай.

Партнерами в роботі нового сервісу виступили новостворена філія UZ Cargo Poland, компанія Laude Smart Intermodal S.A., PKP Cargo Connect та інші.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» в рамках реалізації програми діджиталізації вантажних перевезень та поліпшення клієнтського сервісу запроваджує нову електронну послугу переадресації вантажу.