Украгротест

Виробник Сертифікованих матеріалів (CRM) зерна, насіння та кормів для зернових лабораторій
71

«Украгротест» — компанія, яка є виробником сертифікованих стандартних зразків (CRM), яка єдина в Україні отримала міжнародний сертифікат виробника стандартних зразків ISO 17034 для напрямку АПК.

Компанію «Украгротест» засновано у 2017 році генеральним директором компанії «ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС» завдяки співробітництву із метрологом з 30 річним стажем — Бойко Світланою Вікторівною.

Основні напрямки діяльності:

Виробництво стандартних зразків (CRM) зерна, борошна та кормів з відомими показниками якості

Сертифікований стандартний зразок (CRM) становить собою зерно, борошно або корма, розфасований у подвійний поліетиленовий пакет за допомогою вакуумної упаковки.

Стандартні зразки зерна (CRM) є одним з найважливіших елементів системи забезпечення єдності вимірювань, як засіб передачі одиниці вимірювань іншим її елементам — від первинного еталона вторинному. Лабораторії використовують їх для калібрування повірки засобів вимірювальної техніки, для оцінки компетентності лаборантів, калібрування інфрачервоних експрес аналізаторів зерна, тощо.

«Украгротест» підтвердила свою компетентність та акредитована за стандартом ISO 17034:2016. Це єдина компанія в Україні, яка є акредитованим виробником стандартних зразків у агросфері, що підтверджується свідоцтвом AAC.RM.00505 від 18.08.2020.

Організація семінарів та практикумів для фахівців зернових лабораторій

Компанія «Украгротест» проводить 1 та 2 денні семінари-практикуми у власному навчальному центрі у м. Одеса. Семінар проводить завідуюча сюрвейерської лабораторії акредитованої по ISO 17025 з більш ніж 20 річним досвідом роботи.

Теми навчальних семінарів:

  • «Якісні характеристики зерна. ДСТУ, ISO, EN, USDA»
  • «Визначення спор сажки методом мікологічної експертизи зерна пшениці» згідно з ДСТУ 3768:2019»
  • «Технік-лаборант в зерновій лабораторії» — для групової підготовки лабораторного персоналу на підприємствах, де не має квалифікованих спеціалістів.

Директор ТОО «Украгротест» — Бойко Світлана Вікторівна.

Контакти

Одеська область, Одеський район, с. Лиманка, ж/м Червоный Хутор, вул. Лабораторна 1С
+38 (096) 0000-983
info@ukragrotest.com.ua
sb@technotest.com.ua

Діяльність

Навчання персоналуНаукові та лабораторні випробування