ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС

Комплексне оснащення зернових лабораторій
9

«ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС» — це група компаній, яка займаєтьсся виробництвом, поставкою та сервісним обслуговуванням обладнання та сучасних аналітичних приладів, необхідних для роботи зернової лабораторії.

«ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС» пропонує різноманітні прилади та обладнання яке використовується для контролю якості зерна та усі можливі допоміжні інструменти для зернових лабораторій.

Група компаній «ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС» на українському ринку з 1997 року. Починала з торгівлі та обслуговування зернових приладів, а згодом розпочала власні розробки та виробництво. 

«ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС» реалізує комплексні рішення потреб зернових лабораторій і найбільш повне задоволення різноманітних запитів користувачів аналітичних приладів в зернових лабораторіях: від меблів лабораторних, скла, сит лабораторних та витратних матеріалів – до аналітичних пристроїв, вагів, вологомірів, приладів числа падіння, інфрачервоних експрес аналізаторів якості зерна, ручних чи автоматичних пробовідбірників.

Основні напрямки:

Постачання та обслуговування інфрачервоних експрес аналізаторів зерна

Є одним з головних напрявків роботи компанії, за час існування було поставлено більше 500 приладів на підприємства різноманітних направленостей – від фермерських лабораторій, до елеваторів, комбікормових заводів, сюрвейерів та портів.

Це таки прилади, як:

  • INFRACONT (Угорщина) – лабораторні інфрачервоні експрес аналізатори цільного зерна та борошна Sgrain та Xgrain, мають оцінку відповідності;
  • FOCUSED PHOTONICS INC (FPI) (Китай) – лабораторні інфрачервоні експрес аналізатори цільного зерна та кормів серії SupNIR-2700;
  • GRAINSENSE (Фінляндія) – доступні портативні експрес аналізатори цільного зерна, які працюють від пальчикових батарейок;
  • SUPERTECH AGROLINE (Данія) – вологоміри зерна Farmpoint, Farmpro, Superpoint, Superpro, C-PRO;
  • Biopoint (Данія) — вологоміри пелет та тирси,
  • Система бездротової термометрії (термоштанги) для складів напольного типу СSS.

Виготовлення приладів під власною торгівельною маркою TTEST:

  • пробовідбірники зерна копьєвидні алюмінієві GSS та із нержавійки SS від 1 до 4.5м довжиною;
  • пробовідбірники щупи мішочні з нержавійки BSS;Термоштанги еелктронні DT-20 для виміру температури зерна у насипі;
  • сушильні шафи лабораторні для визначення вологи серії МО-106, MO-112, MO-212.

На власній площі більш ніж 1000 м² «ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС» виробляє широкий асортимент приладів для зернових лабораторій та подальшого контролю якості зерна під власною торгівельною маркою Ttest © та експортує продукцію у більш ніж 20 країн по всьому світі. 

Географія експорту власної продукції: Європа, Азія, США, Латинська Америка, Африка.

До Групи входить компанія «Украгротест» —  виробник сертифікованих стандартних зразків (CRM), яка єдина в Україні отримала міжнародний сертифікат виробника стандартних зразків ISO 17034 для напрямку АПК.

# Головний бенефіціар та Генеральний директор компанії  — Скороход Антон Костянтинович.

Профіль Фейсбук

Профіль Інстаграм

Контакти

Одеська область, м. Одеса, вул. Варненська, 12-Б
+38 (096) 0000-737
+38 (066) 0000-737
+38 (048) 734-41-23 (5 ліній)
info@technotest.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лабораторне обладнання