Планета Пластик

виробництво полімерної продукції
59

ТОВ «Планета Пластик» — це українська компанія з 20-річним досвідом виробництва полімерної продукції. Для аграріїв ТОВ «Планета Пластик» виробляє зернові рукава Harwell, тепличні плівки різних характеристик, силосні плівки та мульчуючі плівки.

«Планета Пластик» імпортує продукцію у 20 країн світу. Полімерна продукція компанії відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015, ISO 14024, ISO 45001:2018.

Асортимент продукції:
• Рукава для зберігання зерна. Це альтернативний вид зберігання зернових та силосу. Переваги даного методу полягають в мінімальних одноразових витратах, можливості зберігати і сортувати зерно на території власного господарства.
• Тепличні плівки. Основне призначення плівки для теплиці — це захист рослин від атмосферних явищ (сонце, дощ, град, сніг, вітер і т.д.) для подовження вегетаційного періоду рослин і створення контрольованого мікроклімату всередині, незалежно від погодних умов зовні.
• Плівки для мульчування. Мульчування — це поверхневе покриття ґрунту сільськогосподарських угідь спеціальною плівкою, для досягнення більш раннього і багатого врожаю.
• Плівки для силосування. Використання плівки для силосування дозволяє отримати в силосних ямах корм високої якості без втрат.

Генеральний директор, головний бенефіціар Ващенко Костянтин Миколайович.

Сайт підприємства: https://planetaplast.com/
Компанія «Планета Пластик» у соцмережах: Facebook, Instagram, YouTube

Контакти

Київська область, м. Ірпінь, вул. Покровська, 1. Телефон (044) 22-90-000
Подивитись на мапі