Планета Пластик

Виробництво полімерної продукції
414

ТОВ «Планета Пластик» — це українська компанія з 20-річним досвідом виробництва полімерної продукції. Для аграріїв ТОВ «Планета Пластик» виробляє зернові рукава Harwell, тепличні плівки різних характеристик, силосні плівки та мульчуючі плівки.

Компанія «Планета Пластик» починала близько 25 років тому з продажу тепличної плівки,  а у 2003 році запустила власне виробництво.

«Планета Пластик» імпортує продукцію у 20 країн світу. Полімерна продукція компанії відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015, ISO 14024, ISO 45001:2018.

Асортимент продукції:
• Рукава для зберігання зерна. Це альтернативний вид зберігання зернових та силосу. Переваги даного методу полягають в мінімальних одноразових витратах, можливості зберігати і сортувати зерно на території власного господарства.
• Тепличні плівки. Основне призначення плівки для теплиці — це захист рослин від атмосферних явищ (сонце, дощ, град, сніг, вітер і т.д.) для подовження вегетаційного періоду рослин і створення контрольованого мікроклімату всередині, незалежно від погодних умов зовні.
• Плівки для мульчування. Мульчування — це поверхневе покриття ґрунту сільськогосподарських угідь спеціальною плівкою, для досягнення більш раннього і багатого врожаю.
• Плівки для силосування. Використання плівки для силосування дозволяє отримати в силосних ямах корм високої якості без втрат.

Генеральний директор, головний бенефіціар Ващенко Костянтин Миколайович.

Компанія «Планета Пластик» у соцмережах: Facebook, Instagram, YouTube

Читати за темою: Планета Пластик: попри війну ми можемо покрити 200% потреб у зернових рукавах в Україні

Менеджмент

Ващенко Костянтин Миколайович
Ващенко Костянтин Миколайович
Генеральний директор, співвласник компанії

Контакти

Київська область, м. Ірпінь, вул. Покровська, 1
+38 (044) 22-90-000
office@planetaplast.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Силоси