Укроліяпром Асоціація

Об'єднання виробників олійно-жирової продукції
469

Асоціація «УкрОліяПром» — це добровільне об'єднання олійно-жирових підприємств, створене для координації спільної діяльності в напрямі ринкових позицій підприємств-членів Асоціації, для захисту та лобіювання їхніх інтересів на міжнародному та регіональному рівнях.

Асоціацію «Укроліяпром» створено в червні 1998 р. як майданчик для діалогу з метою узгодження та формування спільних позицій та інтересів представників олійно-жирових підприємств, консолідації зусиль для реалізації їхньої продукції.

Виконавча дирекція Асоціації «Укроліяпром» виконує представницькі функції захисту інтересів олійно-жирових підприємств з економічних питань, питань зовнішньоекономічної діяльності, митно-тарифного та технічного регулювання в законодавчих органах, інших організаціях і відомствах.

До Асоціації «Укроліяпром» входять підприємства України, діяльність яких пов'язана з олійно-жировою продукцією.

Підприємства — члени асоціації виробляють понад 80% вітчизняного виробництва рослинних олій, понад 80% виробництва маргаринової продукції, близько 26% виробництва майонезу.

До асоціації «Укроліяпром» входять:

Найбільші олійно-жирові підприємства України: «АДМ Іллічівськ», «Агропроінвест 08», «Вінницький олійно-жировий комбінат», «Чернівецький олійно-жировий комбінат», «Відродження (Голованівськ)», «ОЕЗ ГрадОлія», «УкрОлія», АТ «Каргілл», «Олсідз Блек Сі», «Дельта Вілмар Україна», «Сватівська олія», Олійноекстракційний завод «Сателіт», «Приколотнянський ОЕЗ», «ЄТСК» (Миколаївський ОЕЗ Бунге), «Пологівський олійноекстракційний завод», «Оптімус АгроТрейд», «Вайтерра Колос» («Пересічанський ОЕЗ»), «Мелітопольський ОЕЗ», група компаній «Щедро», ПП «Оліяр»«Красногірський олійний завод» тощо.

Український науково-дослідний інститут олій та жирів НААН (УкрНДІМЖ);

Навчальні заклади з підготовки фахівців за спеціальністю «Харчова технологія»: НТУ «Харківський політехнічний інститут», Одеська національна академія харчових технологій;

Підприємство з виготовлення обладнання для переробки рослинних олій: «ТАН», Науково-виробниче об'єднання «Мета», «Грантех Інжиніринг», «ТЕФФ»;

Проектно-конструкторські підприємства: КБ «Енергомашпроект», «Дельта-Інжиніринг»

Інформаційно-аналітичні та консалтингові агентства: «АПК-Інформ», «Експерт Агро», «Центр УкрАгроКонсалт».

Генеральний директор асоціації «УкрОліяПром» — Капшук Степан Павлович.

Менеджмент

Капшук Степан Павлович
Капшук Степан Павлович
Генеральний директор

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Б. Гринченка, буд. 1
+38 (044) 279-82-45
+38 (044) 279-63-56
admin@ukroilprom.kiev.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Асоціації