РІВ.А.ХОЛДІНГ

Вирощування та експорт зернових, агентування, експедирування в портах, зберігання
1447

«РІВ.А.ХОЛДІНГ» — багатопрофільна компанія, що динамічно розвивається та успішно працює на ринку України з 2000 р.

Головний офіс компанії «РІВ.А.ХОЛДІНГ» знаходиться в м. Ізмаїлі Одеської області. Входить до складу Групи компаній RISOIL S. A.

Основні напрямки діяльності:

✅ Рослинництво

«РІВ.А.ХОЛДІНГ» вирощує зернові та олійні культури на землях Бессарабії.

Профільні культури: пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник, овес, сорго тощо.

Експорт зернових на умовах CPT/FOB порти Чорного Моря

«РІВ.А.ХОЛДІНГ» торгує зерновими вантажами на внутрішньому і зовнішньому ринках. Зернові вантажі доставляються в порти Одеса/Чорноморськ/Південний автомобільним та залізничним транспортом.

Автопарк підприємства надає змогу здійснити доставку вантажів у будь-яку точку області або регіону. Доставка залізничним транспортом здійснюється по всій території України.

Торгівля зерном здійснюється на умовах «франко-склад», CPT/ FOB — порти Чорного моря.

«РІВ.А.ХОЛДІНГ» експортує зернові судновими партіями від 3 до 5 тисяч тонн через Дунайські порти Ізмаїл, Рені, Кілія. Компанія експортує транзитну молдавську пшеницю через Дунайські порти Ізмаїл/Кілія, а також надає транспортно-експедиторські послуги з експорту транзитних обсягів пшениці через ці порти.

Послуги транспортування та експедирування вантажів

  • складання економічних обґрунтувань транспортно-технологічних схем та маршрутів, укладення договорів, розрахунок вартості доставки, розрахунок та оплата провізних та інших платежів і зборів;
  • організація морських перевезень вантажів, інформування вантажовласників про рух вантажів, ведення необхідної комерційної документації;
  • надання повного комплексу послуг з експедирування експортних, імпортних та транзитних вантажів у портах Ізмаїл/Рені/Кілія;
  • організація перевалки й оброблення вантажів у портах, включно з відстеженням перебігу та/або виконання вантажно-розвантажувальних, перевантажувальних, перевалочних, складських і пакувальних робіт, дотримання строків та умов зберігання, накопичення вантажів, організація складування вантажів, переданих експедитору клієнтом на зберігання;
  • участь в оформленні документів, пов'язаних зі страхуванням вантажів

Послуги з агентування та фрахтування суден

Компанія «РІВ.А.ХОЛДІНГ» забезпечує повний комплекс послуг з агентування та фрахт суден у портах р. Дунай.

Закупівля, зберігання, підробіток зернових

«РІВ.А.ХОЛДІНГ» надає повний комплекс послуг із закупівлі, приймання, підробітку (очищення/сушіння), зберігання, стафірування та відвантаження зернових вантажів на сучасному зерноперевалочному комплексі, розташованому поблизу портової зони в м. Ізмаїл Одеської області.

Елеваторний комплекс «РІВ.А.ХОЛДІНГ» (Ізмаїл) має потужність одноасного зберігання  — до 28 тис. т зернових.

Приймання та відвантаження автотранспортом — до 1 500 тонн зернової продукції на добу. Залізничне відвантаження — до 10 вагонів зерна на добу. До елеватора підведена власна залізнична гілка. Комплекс оснащений 3 зерносушарками та 2 сепараторами для очищення зерна.

Лабораторію зернокомплексу оснащено необхідним обладнанням для проведення аналізу зернових культур, вона пройшла сертифікацію.

З 2009 р., зерноперевалочний комплекс надає повний комплекс послуг з навантаження зерна в двадцяти/сорокафутові контейнери як у мішках, так і навалом. Норма навантаження – до 10 контейнерів на добу.

# За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефіціарами компанії «РІВ.А.ХОЛДІНГ» є Мінов Олександр Дмитрович (60,0%) та Ботіка Вадим Андрійович (40,0%).

Менеджмент

Мінов Олександр Дмитрович
Мінов Олександр Дмитрович
Співвласник Групи компаній RISOIL S.A., генеральний директор компанії

Контакти

Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Локомотивна, буд. 3
office@rivaholding.com (Секретар)
+38 (048) 743-38-92 (Одеса)
+38 (04841) 2-54-37 (Ізмаїл)
+38 (04840) 6-13-85 (Рені)
+38 (050) 415-35-70 (Департамент логістики)
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання