Каскадагро

Рослинництво, переробка, зберігання, зернотрейдинг, хлібопекарське виробництво
3525

«Каскадагро» з 2005 р. по 2021 р. об'єднувала сільськогосподарські активи інвестиційного фонду ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Cascade Investment Fund). 

З 2021 р. входить до структури Групи підприємств «Альфа-Капітал».

Агрохолдинг «Каскадагро» — це кілька десятків тисяч гектар землі, елеватори, хлібозавод та 12 агрокомпаній.

Основні напрямки діяльності:

Рослинництво

Групі належить близько 45 тис. га в Чернігівській та Сумській областях, які оброблюють компанії ПП «Сосницькі Аграрні Інвестиції», ПП «Червонянські Аграрні Інвестиції», ПП «Коропські Аграрні Інвестиції», Приватне сільського­сподарське підприємство агрофірма «ВІДРОДЖЕННЯ», ТОВ «Красноколядинське», СТОВ «Нива», ТОВ «Україна» — Чернігівська область, ПП «Червонослобідське-2», ПП «Засулля-5», ПСП «Агросвіт» — Сумська область, тощо.

Переробка сільськогосподарської продукції

Торгівля зерном і кормами для тварин

Молочне тваринництво

Зберігання

Елеваторні потужності «Каскадагро» також представлені в Сумській області та Чернігівській області.  Також компанія «АГРО-ПОЛІС» має невеликі зернотоки в відокремлених підрозділах:
Філія «Курмани», Філія «Маршали», Філія «Дептівка», Філія «Жовтневе».

«Агродмитрівське» (філія «Бахмацький елеватор»)

Знаходиться в м. Бахмач Чернігівської області. У 2018 році на елеваторі було проведено модернізацію. Потужність одночасного зберігання «Бахмацького елеватора» — 52,2 тис. т у підлогових складах.

«АГРО-ПОЛІС» («Конотопський елеватор»)

Елеватор «Конотопського млинового заводу» розташований у центральній частині м. Конотоп Сумської області. Потужність одночасногоо зберігання 5 тис. т у підлогових складах.

«АГРО-ПОЛІС» (Вирівська дільниця)

Знаходиться в с. Питомник Контопського району Сумської області біля залізничної станції Вирівка. «Вирівська дільниця» мала складську ємність 20 тис. т зберігання в підлогових складах. У 2013 році проведено модернізацію, встановлено металеві силоси і загальна потужність одноразового зберігання збільшилася до 35 тис. т.

У 2018 р. на «Вирівській дільниці» встановлено нову зерносушарку ЗШ-600 з газовими атмосферними лінійними модулюючими лінійними пальниками «Tecflam» (Італія та проведено автоматизацію елеватора.

«АГРО-ПОЛІС» (Дубов'язівська дільниця)

Знаходиться в смт. Дубов'язівка Конотопського району Сумської області. Потужність одночасного зберігання — 20 тис. т у підлогових складах.

Історія розвитку:

2013 р. — створено Конотопський млиновий завод у центральній частині м. Конотопа.

1936 р. — організовано «Вирівську дільницю» на станції Вирівка за 10 км від головної дільниці млинового заводу.

1943 р. — організовано «Дубов'язівську дільницю» в сел. Дубов'язівка за 25 км від головної дільниці.

1972 р. — усі три дільниці було об'єднано в «Конотопський комбінат хлібопродуктів».

1998 р. — у процесі приватизації було створено ВАТ «Конотопський КХП».

2010-2014 рр. — створено на його базі ТОВ «Конотопський елеватор» (виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості).

2013 р.  — на «Конотопському елеваторі» було встановлено металеві силоси та дві зерносушарки.

2018 р.  — встановлено нову зерносушарку, виробництва ЗЕО «Сокол» з газовими атмосферними лінійними модулюючими пальниками «Tecflam».

У серпні 2020 р. Антимонопольний комітет України дозволив продати 13 агропідприємств, що входять до агрохолдингу «Каскадагро», фізичній особі-громадянину Франції через через фонд прямих інвестицій Agartha Fund L.P. (Абу-Дабі, ОАЕ). Але угода не відбулася.

2021 р. — у лютому Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав Kernel Holding S.A. дозвіл на купівлю частки в статутному капіталі, що забезпечує перевищення 50% голосів, 13 агрокомпаній і елеваторів «Каскадагро». 

«Компанію будували понад 15 років, протягом яких частинами було придбано активи у різних на той момент власників, зокрема й у «Кернел». Зараз компанія перебуває на стадії розгляду пропозицій,і поки що зарано казати, чи буде в підсумку покупцем саме «Кернел». Тривають переговори з кількома потенційними покупцями, зокрема з Agartha Fund, Kernel та іншими, про придбання 13 підприємств агрохолдингу «КаскадАгро».

Угода з «Кернел» теж не відбулася. У грудні стало відомо, що «Каскадагро» купила Група підприємств «Альфа-Капітал» (Полтавська область)

За даними аналітичної системи Youcontrol, кінцевий бенефіціар — Павлюченко Олександр Петрович, а до грудня 2021 р. через «Каскад-Інвест» власником був Хомутиннік Віталій Юрійович

 

Менеджмент

Павлюченко Олександр Петрович
Павлюченко Олександр Петрович
Директор та власник Групи компаній

Контакти

Полтавська область, Полтавський район, с. Рунівщина, вул. Гаврилка Михайла, буд. 15
+38 (053) 261-18-52
+38 (053) 261-18-53
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПереробкаЗаготівля, обробка та зберігання