S-Engineering

Інжинірингова компанія
1990

S-Engineering («С-Інжиніринг») — українська інжинірингова компанія, яка розробляє та впроваджує системи автоматизації та електротехнічне обладнання для промислових підприємств. 

Група «С-Інжиніринг» — EPC-контрактор у сфері автоматизації та електропостачання промислових підприємств.

Основні напрямки діяльності:

✅ Розробка та впровадження системи автоматизації та електротехнічного обладнання

✅ Виконання робіт з керування електроприводом

✅ Виконання робіт з технічної безпеки

✅ Телекомунікаційні системи

На сьогоднішній день у «С-Інжиніринг» 4 власні патенти та дві технології, компанія розробляє та впроваджує наукомісткі технології, які вже мають практичне застосування:

  • запатентоване інноваційне рішення для потоково-транспортних ліній (SENUMAC);
  • унікальна технологія контролю завантаження конвеєра (LEFFOL);
  • SENUVOL забезпечує вимірювання рівня, профілю та обсягу сипких вантажів у ємностях у режимі реального часу з високою точністю.

У компанії існує R&D департамент, в якому задіяно 7 осіб, більшість з яких мають наукові ступені.

З моменту створення компанія S-Engineering була орієнтована на випуск обладнання та надання інжинірингових послуг за світовими стандартами з орієнтацією на глобальний ринок.

Продукція компанії відповідає всім стандартам якості Євросоюзу (маркування CЕ). В рамках екосистеми ланцюжка постачання S-Engineering постачає власну продукцію до країн Центральної та Східної Європи, країн регіону MENA та інших країн.

Вперше складний і тривалий технічний аудит S-Engineering пройшла в 2009 р., коли було виграно тендер на будівництво енергоблоку заводу з первинного очищення нафти в одній з нафтовидобувних компаній, що входять в італійський концерн ENI.

«С-Інжиніринг» — єдиний в Україні ліцензіат компанії SIEMENS у статусі Technology Partner. Сертифікований партнер SIEMENS у статусі Solution Partner. В наявності сертифікати ISO, OHSAS, що підтверджують якість, безпеку та енергоефективність виконаних робіт.

В Україні компанія «С-Інжиніринг» вже впровадила технологію SENUMAC на 4-х терміналах загальною проєктною потужністю 11 млн тонн на рік. У розробці впровадження технології — термінали потужністю 8,5 млн тонн. Фактично йдеться про штучний інтелект в управлінні зерновими терміналами. Використання SENUMAC забезпечує прямий економічний ефект: витрати на електроенергію знижуються на 17%, а продуктивність терміналу підвищується на 16%.

S-Engineering стала другою компанією у світі, якій концерн Siemens AG довірив виробництво ячеек за технологією Sitras® ASG25. Це рішення для тягового енергопостачання. Основні ділянки залізничної системи Казахстану працюють на обладнанні, виготовленому компанією S-Engineering за німецькою технологією.

Велике портфоліо S-Engineering включає реалізацію EPC-проєктів у харчовій, нафтогазовій, енергетичній, інфраструктурній, хімічній галузях, у цивільному будівництві та інших галузях.

Група S-Engineering реалізувала понад 700 комплексних проєктів у 17 країнах за 16 років у різних галузях. Серед клієнтів S-Engineering — Cargill, Bunge, Cofco International, Posco, Dragon Oil, Eni SpA, Mondelez International, Danone, PepsiCo, Укртрансгаз та багато інших відомих компаній.

Власники компанії «С-Інжиніринг» — Аннаєв Батир та Аннаєва Ірина Пилипівна.

Профіль Фейсбук

Профіль linkedin

Менеджмент

Аннаєв Батир
Аннаєв Батир
Голова правління та співвласник групи

Контакти

м. Одеса, ул. Миколи Боровського, буд. 28, корпус 47
+38 (048) 730 57 40
+38 (048) 730 57 31
office@se.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Автоматизація