Батир Аннаєв

Голова правління та співвласник групи «S-Engineering»
293
Вік: 54 роки

Профіль linkedin

Освіта:

1992 р. — Батир Аннаєв закінчив Одеський національний морський університет, спеціальність — економіст.

2018 р. — Одеський національний політехнічний університет, Батир Аннаєв захистив кандидатську дисертацію на тему «Наукові засади формування інноваційного потенціалу виробничого підприємства в економіці знань». Кандидат (PhD) економічних наук.

Кар'єра та бізнес:

до 2006 р. — Батир Аннаєв працював директором Департаменту АСУ будівельної компанії (м.Одеса);

з 2007 р. — Батир Аннаєв Голова правління та співвласник (64,09%) компанії «С-Інжиніринг» (м. Одеса), засновник групи компаній S-Engineering;

з 2008 р. — засновник та співвласник (50,0%) компанії «Сі Груп» (обробка металів);

з вересня 2021 р. — засновник та співвласник (64,09%) компанії «Грін Інжиніринг» (виробництво електророзподільної та контрольної апаратури).

Громадська діяльність:

з 2015 р. — член Наглядової ради «Одеського національного технологічного університету». З ініціативи та при сприянні Батира Аннаєва в ОНТУ було створено Навчально-наукову лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу, в якій розміщено новітнє обладнання.

з 2019 р. — співзасновник та Президент Громадської організації «Асоціація більярдного спорту» (м. Одеса).

з 2021 р. — Батир Аннаєв член CEO-club Ukraine.

Сімейний стан:

Батир Аннаєв одружений, дружина — Аннаєва Ірина Пилипівна, співвласник бізнесу.

Цитати:

«Компанія S-Engineering самостійно розробляє високотехнологічні рішення в галузі автоматизації та електропостачання, поряд із високоякісними рішеннями та послугами, збалансованою ціновою політикою та високим ступенем локалізації технологій від світових лідерів галузі».

«Завдяки послугам S-Engineering, продукція наших клієнтів стає більш конкурентоспроможною. Розробки власного R&D департаменту забезпечують надійність наших нестандартних наукомістких рішень за незмінно високої якості. Саме це відрізняє нас на ринку».

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 8 вересня 2023