Агротех-Гарантія

Вирощування та реалізація зернових, технічних, олійних, бобових та овочів, зберігання
3147

«Агротех-Гарантія» заснована у вересні 2001 р.

Основна база підприємства «Агротех-Гарантія» розташована у с. Бакумівка, там же розміщені тракторний і автомобільний парки, центральний склад і струмове господарство.

Основні напрямки діяльності:

Рослинництво

Земельний банк: «Агротех-Гарантія» працює на землях Миргородського, Хорольського та Лубенського районів Полтавської обл. на умовах оренди на території десяти сільських і селищних рад, орендує 19 тис. га чорноземів.

Профільні культури: кукурудза, соя.

Підприємство володіє великим парком техніки: тракторний парк налічує понад 30 тракторів, для збирання врожаю задіяно комбайни CASE і John Deer, автомобільний парк включає понад 100 одиниць автотранспорту, основою якого є 24 автопоїзди, які використовуються для перевезення врожаю.

Овочівництво

«Агротех-Гарантія» займається вирощуванням овочів, площа яких займає понад 500 га земель, зі спеціалізацією на вирощуванні картоплі. До числа овочів, що вирощує компанія, також відносяться морква, капуста, цибуля.

У 2010 р. в смт. Комишня введено в експлуатацію картоплесховище, побудоване за європейськими стандартами, загальною потужністю 12 000 тонн.

В роботі овочесховища використовується холодильне обладнання та система примусової вентиляції. Зберігається картопля, морква та цибуля за технологією голландської компанії AGRO VENT, по якій овочі доводяться до потрібної кондиції незалежно від природних умов.

Зберігання

Елеватор «ГІС»(«Агротех-Гарантія»)

Для зберігання вирощеної продукції «Агротех-Гарантія» має елеватор загальною потужністю до 100 тис. т. Розташований елеватор на околиці м. Миргорода, має у своєму розпорядженні зручні під'їзні автомобільні та залізничні шляхи.

Елеватор «ГІС» здійснює приймання, сушіння, очищення, лабораторний аналіз і зберігання зерна.

Очищення зерна відбувається на двох сепараторах продуктивністю 250 т/год кожен, а потужність сушильних установок MEGA TC 420 дає змогу сушити 3 тис. т. кукурудзи на добу.

Зберігання зернових здійснюється на «ГІС» («Агротех-Гарантія») в підлогових складах та металевих силосах. Атестована лабораторія проводить аналіз прийнятого зерна на всіх етапах його приймання, обробки та відвантаження.

З кінця 2021 р. компанія «Агротех-Гарантія» будувала другу чергу елеватора «ГІС» — 3 ємності для зберігання зерна біля 10 тис. т кожна.

Історія розвитку:

2001 р. — засновано компанію «Агротех-Гарантія».

2007 р. — засновано підприємство «Грейн Інновейшн Системз» для зберігання зерна у м. Миргород.

2010 р. — підприємство освоїло новий напрямок діяльності — овочівництво.

2013 р. — «Агротех-Гарантія» обробляє близько 17 тис. га сільгоспземель.

2019 р. — Зернова Столиця завершила роботи з модернізації автоматизації на елеваторі «Агротех-Гарантія».

2023 р. — введено в дію другу чергу елеватора «Агротех-Гарантія».

Основними бенефіціарами компанії є за даними аналітичної системи Youcontrol є Володимир Андрійович Федончук (40,0%), Юрій Геннадійович Дробязко (20,0%), Володимир Петрович Кулик (15,0%), Олександр Дмитрович Богданьок (10,0%).

Менеджмент

Дробязко Юрий Геннадьевич
Совладелец компании «Агротех-Гарантия», совладелец агрохолдинга

Контакти

Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, буд.176
+38 (05355) 4-67-42
+38 (05355) 4-67-32 (Факс)
office@at-g.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЗаготівля, обробка та зберігання