Гадз-Агро
«Гадз-Агро» («Бучачагрохлібпром») — група компаній, виробник і постачальник високоякісного насіннєвого матеріалу вітчизняної та зарубіжної селекції, займається рослинництвом, тваринництвом, активно розвиває садівництво.
У грудні 2022 р. компанія «Бучачагрохлібпром» змінила назву на «Гадз-Агро».
З 2024 р. — співвласницею групи (50,0%) стала OKKO Group.
Група «Гадз-Агро» посідає одне з провідних місць серед виробників насіння, маючи в своєму розпорядженні потужну матеріально-технічну базу, сучасний машино-тракторний парк, ґрунтообробну, посівну, зернозбиральну техніку.
Кількість співробітників групи компаній на 2024 р. — більше 1000 чоловік.
До складу групи «Гадз-Агро» належать такі госоподарства, як Фермерське господарство «Гадз», «Гадз-Агро», «Укрполфрукт», «Перспектива-2», «Бучач-Агротрейд» тощо.
Основні напрямки діяльності:
✅ Вирощування зернових
Земельний банк: «Гадз-Агро» на 2023 р. має в обробці близько 26 500 га землі, розташованих одним масивом у 3-х р-нах Тернопільської обл.
У 2024 р. земельний банк збільшено на 20%.
«Гадз-Агро» вирощує зернові, олійні та технічні культури, сорти яких занесені до Державного реєстру сортів сільськогосподарських культур.
Профільні культури: озима та яра пшениця, ячмінь, ріпак, соя, горох, гречка, цукровий буряк, овес, кукурудза, соняшник.
Найбільший клин «Гадз Агро» відводить під кукурудзу — 9 000 га, під решту культур:
- соняшник — 6 000 га,
- озима пшениця — 4 500 га,
- озимий ріпак — 3 500 га,
- озимий ячмінь — 1 000 га,
- озиме жито на зелений корм — 900 га,
- ярий ячмінь — 700 га,
- горох та яра пшениця — по 200 га.
✅ Насінництво
У 2006 р. розпочав роботу насіннєвий завод «Бучачагрохлібпром» у с. Підзамочок Тернопільської обл., який спеціалізується на очищенні, калібруванні, протруюванні та фасуванні насіння різних сільгоспкультур. Обладнання насіннєвого заводу — від датської фірми «Cimbria», з двома потужними зерноочисними лініями: перша — потужністю 150 т/добу, друга — 250 т/добу.
Насіннєвий завод готує насіння не тільки для власних потреб, а й надає послуги іншим підприємствам усіх регіонів України. Пріоритетними культурами є сорти озимої та ярої пшениці з високоякісними показниками сирої клейковини та білка.
Щорічно «Гадз Агро» проводить День Поля. Тут керівники та фахівці господарств, фермери мають змогу побачити не лише демонстраційні посіви, а й насіннєві ділянки озимих та ярих культур, демонстраційні полігони гібридів кукурудзи та соняшнику.
Консультативна служба групи компаній надає кваліфіковану агрономічну консультацію: послуги із супроводу технології вирощування сортів зернових і зернобобових культур, які продає насіннєвий завод.
✅ Тваринництво
«Гадз-Агро» займається розведенням свиней і великої рогатої худоби.
На 3-х власних молочно-тваринницьких комплексах утримується близько 10 000 поголів'я ВРХ, зокрема 3 500 голів дійного стада. На відгодівлі перебуває 800 голів биків з акцентом на органічний напрямок годівлі.
Удій молока на 1 корову на 2021 р. становив — 10050 кг. Щодня реалізується 105 тонн молока екстра-класу, що становить 90% усього молока екстра-класу в регіоні.
✅ Переробка сільгосппродукції
Підприємтво «Гадз-Агро» виробляє та реалізовує:
- борошно пшеничне (вищого та першого ґатунку);
- висівки пшеничні;
- крупи (ячмінні, пшеничні, кукурудзяні, горохові, перлинні та кутю);
- мед.
✅ Садівництво
Вирощуванням подових дерев у групі «Гадз-Агро» займається ФГ «Гадз». На понад 600 га саду висаджено плодові дерева, саджанці яких було привезено з Європи. Основними сортами яблунь є: Голден Делішес, Гала, Айдаред а також інші інтенсивні сорти; груша — Конференція, слива — Стенлей. Також у господарстві закладено малинник площею 5 га.
В 2013 р. господарством «Гадз» було введено в дію фруктосховище, а в 2015 р. збудовано сучасний холодильно-сортувальний комплекс загальною площею 5250 м², в якому розміщено сортувальна лінія фірми Sorter, що дозволяє відсортовувати яблуко по калібру, кольору та вазі.
В грудні 2016 р. відкрито холодильний комплекс з регульованим газовим середовищем (РГС) ємністю 6 500 тонн зберігання. У 2017 р. у Фермерському господарстві «Гадз» побудовано сушильну лінію компанії «Укрсушка». Застосування червоних випромінювачів і системи конвекції дозволяє з високою продуктивністю сушити різні види фруктів.
У 2020 р. відбулася четверта черга будівництва фруктосховища з регульованим газованим середовищем ємкістю 4500 тонн. Загальна потужність зберігання на 2020 р. становить 15 тис. т плодової продукції
2021 р. введено в експлуатацію фруктопереробний завод Ing. A. Rossi, з потужністю 6 т/годину. Фермерське господарство «Гадз» запустило лінію пюре асептичного розливу та лінію соків прямого віджиму.
У 2022 р. добудувано холодильник, розрахований на зберігання 8 000 тонн продукції. Загальна потужність зберігання становить 26 000 тонн фруктів.
Продукція «Гадз»: консерви, сухофрукти, соки, пюре для дитячого харчування, фруктові чіпси тощо експортується у понад 20 країн світу.
✅ Зберігання
«Гадз-Агро» має 2 власних елеватори.
Елеватор «Бучачагрохлібпром» — сучасний високотехнологічний комплекс із власною атестованою лабораторією в м. Бучач Чортківського р-ну. Елеватор надає повний спектр послуг із приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна на автомобільний і залізничний транспорт.
Загальна потужність елеватора становить 95 тис. т зернових у зерносховищах силосного та підлогового типу зберігання, що повністю забезпечує власні потреби та дає змогу надавати послуги іншим фермерським господарствам.
Наявність кількох ліній дає змогу одночасно приймати зернові не тільки різних культур, а й різної якості та вологості.
Для відвантаження зернових передбачено автомобільний та залізничний транспортний вузли, загальною потужністю до 2 500 т/добу.
На елеваторі встановлено двоступеневе очищення зерна, сучасну систему аспірації, зерносушильні установки SUKUP (США) і BONFANTI (Італія).
У 2022 р. введено в дію нову зерносушарку STELA німецького виробництва, потужністью до 1500 т/добу, з теплогенератором, який дає змогу працювати на альтернативному палеві.
Фото за темою: Відкриття нової черги елеватора Бучачагрохлібпром (2017 р.)
✅ «Бучачагрохлібпром» (Підзамочок)
Елеватор насіннєвого заводу знаходиться в с. Підзамочок, обсяг одноразового зберігання— 24 тис. т в підлогових складах.
Історія розвитку «Гадз-Агро»:
2004 р. — заснування компанії «Бучачагрохлібпром» з 1500 га.
2006 р. — «Бучачагрохлібпром» введено в експлуатацію насіннєвий завод у с. Підзамочок Тернопільської обл.
2009 р. — початок роботи першої черги елеватора на 24 тис. т зберігання зернових із власною атестованою лабораторією в м. Бучач. Створення сучасного тваринницького комплексу в с. Соколів із сучасним доїльним залом фірми GEA WestfaliaSurgе.
2011 р. — введено в експлуатацію ще один молочно-тваринницький комплекс (МТК) у с. Пилява з безприв'язним утриманням 1200 фуражних корів.
Посаджений фруктовий сад ФГ «Гадз» площею 600 га.
2012-2016 рр. — утворення Фермерського господарства «Гадз», яке займається садівництвом. Здійснено посадку понад 600 га саду саджанцями, вирощеними в Європі.
2013 р. — ФГ «Гадз» введено в експлуатацію фруктосховище обсягом 2 тис. т плодів.
2015 р. — завершено будівництво МТК в с. Осівці на 1200 фуражних корів.
ФГ «Гадз» побудовано сучасний холодильно-сортувальний комплекс загальною площею 5250 м², в якому розміщено сортувальну лінію фірми Sorter.
«Гадз-Агро» планує вийти на експортний ринок ЄС, у зв'язку з цим виникає необходимость збільшення потужностей для зберігання врожаю. Цього року компанія заклала перший камінь під новий елеватор на 50 тис. т у Бучачі.
2016 р. — у квітні розпочато будівництво третьої черги елеваторного комплексу у Буачі потужністю 30 тис. т, з можливістю відвантаження на автомобільний і залізничний транспорт.
У грудні відкрито холодильний комплекс з регульованим газовим середовищем (РГС), ємністю 6500 тонн зберігання плодів і ягід.
2017 р. — відкриття нового елеваторного комплексу «Бучачагрохлібпром». Встановлене обладнання — це силоси SYMAGA, зернова сушарка Bonfanti і транспортні системи «ЗЕО».
«Гадз-Агро» пройшла сертифікацію для експорту молочної продукції в ЄС.
2020 р. — побудовано 4 чергу холодильного комплексу з регульованим газовим середовищем (РГС), ємністю 4500 тонн Проведено реконструкцію молочного комплексу в с. Пилява.
2021 р. — відкриття заводу з виробництва пюре, джемів, соків і дитячого харчування в с. Требухів Тернопільської області. Посаджено 70 га нового саду, з дотриманням сучасних італійських технологій. Введено в експлуатацію фруктопереробний завод Ing. A. Rossi.
У вересні введено в эксплуатацию новий коровник на 640 місць на молочної фермі в с. Соколов.
2022 р. — будівництво інноваційного корівника на 640 голів ВРХ в МТК «Осівці» та МТК «Пилява». В господарстві «Гадз» почали займатися овочівництвом.
Закладено фундамент під будівництво комбікормового заводу у с. Заривинці потужністю 10 тонн продукції за годину.
Проведено реконструкцію елеватора у Бучачі із заміною обладнання та зведення нової сушарки продуктивністю 1,5 тисячі тонн на добу.
«Бучачагрохлібпром» змінила назву на «Гадз-Агро».
2024 р. — у травні Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії GNG Retail Limited (Кіпр), в якій належить холдинг OKKO Group, на купівлю частки 50,0% компаній «Укрполфрукт» та «Гадз-Агро». OKKO Group інвестуматиме у проєкти глибокої переробки сої, кукурудзи, гною та інших проєктів, пов'язаних із тваринництвом.
# За даними аналітичної системи Youcontrol, на травень 2024 р. основні бенефіціари групи «Гадз-Агро» – Гадз Петро Іванович та Антонов Віталій Борисович.
Управління компаніями групи здійснюється наглядовою радою, до якої входить 2 представників від «Гадз-Агро», 2 — від ОККО GROUP. Директори також від обох власників. Від одного — фінансовий, від другого — виконавчий.
Профіль Фейсбук
Менеджмент
Контакти
+38 (067) 360-69-08
+38 (067) 354-61-53 (Комерційний директор)
buchach-seed@ukr.net