Український Аграрний Холдинг

Рослинництво, молочне тваринництво, зберігання, залізничні перевезення, трейдинг
9303

«Український Аграрний Холдинг» — група компаній, яка з 2008 року займається рослинництвом, молочним тваринництвом, зернотрейдингом та наданням елеваторних послуг.

«Український аграрний холдинг» («УАХ»)— відомий виробник кукурудзи та сої в Україні.

Основні напрямки діяльності:

✅ Рослинництво

«Український аграрний холдинг» управляє низкою сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні кукурудзи та сої.

Серед них: «Наташа-Агро», «Рожнівка-агро» (Чернігівська обл.), «Княжі лани» (Львівська обл.), «Зборівські лани» (Тернопільська обл.) тощо.

Компанії «Український аграрний холдинг» використовують насіння Monsanto, Pioneer, Prograin, Syngenta. Засоби захисту рослин постачаються Syngenta, BASF та Bayer. У технологічному процесі використовується техніка Fendt, Case, Claas, Kinze та Apache, Terra Gator.

Земельний банк: На 2022 р. земельний банк «УАХ» оцінюється в 100 тис. га.

У 2019 р. «УАХ» обробляв близько 70 тис. га у різних регіонах: у Чернігівській, Полтавській, Київській областях, на Закарпатті, у Сумській, Львівській та Тернопільській областях.

У 2016 р. холдинг обробляв 45 тис. га землі на Чернігівщині, Полтавщині та на Закарпатті. У 2017 р. холдинг збільшив свій земельний банк до 51 тис. га.

Компанія «Наташа Агро» займає 35 тис. га і є найбільшим підрозділом «УАХ».

Молочне тваринництво

«Український аграрний холдинг» має тваринницьке господарство молочного напряму «Рожнівка-Агро».

Ферма у с. Рожнівка Чернігівської обл. увійшла до складу «УАХ» 2009 р. В стаді налічувалося 520 корів з продуктивністю 3 тонни молока на корову в рік.

Тваринництво «Рожнівка-Агро» виросло до понад 2200 голів, з них 970 корів, які дояться на 2 молочнотоварних фермах. Продуктивність на корову зросла до 11 400 кг на голову на рік за 2021 р.

У 2022 р. «Рожнівка-Агро» здобула статус племінного репродуктора з розведення голштинської породи. Високопродуктивне стадо вдалося отримати завдяки осіменінню корів та телиць спермопродукцією американської селекції вже понад 13 років.

Реалізація молока на сьогодні зросла і становить на рівні 26-27 тонн молока екстра гатунку, котре реалізується на молокопереробні підприємства.

Зернотрейдинг

«Український аграрний холдинг» на постійній основі закуповує зернові та олійні культури.

Наявність власних зерносховищ, сертифікованих за системою GMP+ та відділу логістики,  дозволяють пропонувати постачальниками найкращі умови

Залізничні перевезення

До складу «Українського Аграрного Холдингу» з 2016 р. входить транспортно-експедиційне підприємство «Промвагонтранс», яке організовує перевезення залізничним транспортом зернових культур по Україні та за кордон. «Промвагонтранс» сертифікований по перевезенню вантажів по стандарту GMP+ та ICC.

На 2023 р. «Промвагонтранс» оперує 726 власними вагонами зерновозами 2016-2022 рр. побудови.

«Промвагонтранс» володіє зерновозами об’ємом 116 м3 моделі 19-7053-02. Такi вагони мають значну перевагу над вагонами «Укрзалізниці», у яких максимально дозволений об’єм завантаження — 94 м3. Ще 300 зерновозів належить «Наташа-Агро», які входять до складу холдингу «УАХ».

«Промвагонтранс» співпрацює з українськими та міжнародними партнерами: ADM, Continental Farmers Group, АСТ, Glencore International AG, Астарта-Київ, COFCO Agri Resources Ukraine, Cargill, олійно-екстракційними заводами (ПП «Оліяр», ПП «Лан-Оіл Трейд») та інші.

Протягом 2020-2021 рр. «Промвагонтранс» брав участь в пілотному проекті по допуску приватної тяги та отримал допуск локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування. «Промвагонтранс» придбал 4 магістральних тепловози серії 2ТЕ116 та 5 маневрових тепловозів серії ЧМЕ3.

✅ Елеваторн послуги

Всі елеватори «Українського аграрного холдингу» розташовані в стратегічній близькості від регіонів збору врожаю і мають сполучення з національною залізничною мережею.

Чернигівська область

«Наташа-Агро» («Носівське ХПП»)

Обсяг одночасного зберігання «Носівське ХПП» — 59 тис. т, сушіння — до 3 тис. т/добу.

Елеватор «Носівське ХПП» розпочало свою діяльність у 1940 році як державне хлібоприймальне підприємство. У 1995 р. воно було перетворено на ВАТ «Носівське ХПП». Зерносховище «Носівське ХПП» мало 12 складів підлогового типу зберігання на 34,4 тис. т.

Протягом 2011-2012 рр. на «Носівському ХПП» було запущено першу чергу модернізованого елеватора, встановлено елеваторне обладнання від компанії KMZ Industries. Введено в експлуатацію 2 силоси загальною ємністю 12,6 тис.т. Елеватор «Носівське ХПП» окупив себе лише за 7 місяців з моменту свого запуску.

У 2019 р. елеватор «Носівське ХПП» завершило наступну чергу будівництва, додавши ще 2 ємності на 12,6 тис. т від компанії Варіант АгроБуд.

Елеватор «Носівське ХПП» — маршрутний, має власний тепловоз, 2 точки відвантаження: на кожен вагон припадає по 2 буферні завантажувальні ємності на 120 т. Завантажують партіями по 15 вагонів, транспортують їх на накопичувальні шляхи, а готовий склад транспортують на залізничну станцію.

Читати за темою: Носівське ХПП: як побудувати успішний елеватор

Фото за темою: Носівське ХПП

✅  «Наташа-Агро» («Малодівицьке ХПП»)

Обсяг одночасного зберігання елеватора «Малодівицьке ХПП» — 60 тис. т, сушіння — 3,8 тис. т/добу.

Будівництво елеватора «Наташа-Агро» розпочалося у березні 2013 р. біля залізничної станції Галка у с. Обичів, а до кінця року введено в експлуатацію першу чергу елеватора — 4 металеві силоси, загальним обсягом 40 тис. т. У 2016 р. «Малодівицьке ХПП» побудувало другу чергу та встановило елеваторне обладнання виробництва KMZ Industries ще на 20 тис. т.

«Малодевицьке ХПП» має 2 зернові сушарки фірми BUHLER, для відвантаження на залізничні вагони є два бункери, ємністю 70 т. Елеватор «Малодевицьке ХПП» — маршрутний, має власний тепловоз.

Фото за темою: Будівництво елеватора у Малий Девиці (Український аграрний холдинг)

Закарпатська область

З 2017 р. елеватори на Закарпатті мають можливість завантаження як у вагони українського, так і європейського стандарту, а зернові склади сертифіковано за системою GMP+.

«Берегівське хлібоприймальне підприємство» 

Елеватор «Берегівське ХПП» має обсяг одночасного зберігання — 25 тис. т у бетонних силосах та підлогових складах.

Потужність приймання/сушіння «Берегівського ХПП»: 400 т/добу. Потужність залізничного навантаження елеватора: до 8 вагонів на добу.

«Агро-Лучки» (Батьово) 

Елеватор «Агро-Лучки» (Батьово) може одночасно вміщувати  у металевих силосах до 80 тис. т зерна.

Елеватор «Агро-Лучки» у смт. Батьово почали будувати у 2015 р. На 2020 р. потужність зберігання елеваторного комплексу збільшено до 80 тис. т.

Потужність навантаження «Агро-Лучки» (Батьово): фронт подачі вагонів — 15 вагонів одночасно (або 32 вагони європейського зразка), максимальне завантаження — до 54 вагонів на добу. 

Львівська область

«Княжі лани»

Елеватор «Княжі лани» знаходиться у с. Хільчиці Золочівського району, має загальну місткість 15 тис. т зернових у підлогових складах.

«Красненський елеваторний комплекс»

Новий елеватор у с. Утішків Золочівського району «Український аграрний холдинг» почав будувати у 2020 р. Загальна місткість зберігання «Красненського елеваторного комплексу» передбачається у 209,56 тис. м3.

У жовтні 2020 р. завершено першу чергу будівництва, місткістю 65,6 тис. т зернових. Побудовано власні під'їзні залізничні колії на елеватор та майданчик для тепловоза, 3 точки автоприймання.

На сьогодні загальна потужність зберігання «Красненського елеваторного комплексу» становить 100 тис. т.

Історія розвитку

2008 р. — початок роботи «Українського Аграрного Холдингу». Земельний банк склав 800 га.

2009 р. — до складу «Український аграрний холдинг» увійшли молочна ферма в с. Рожнівка та «Носівське ХПП», об'ємом 34,4 тис. т , сушіння 100 т/доба. Земельний банк зріс до 10,815 тис. га.

2011 р. — збільшено потужність зберігання «Носівського ХПП»до 46,4 тис. т, сушіння — 1600 т/доба. Земельний банк збільшився до 23,364 тис. га.

2013 р. — введено в експлуатацію першу чергу «Малодівіцького ХПП», місткістю зберігання 42 тис. тон, сушіння 3500 т/добу. За 9 місяців 2013 р. до будівництва елеватора залучено капітальних інвестицій на суму близько 100 млн. грн. Земельний банк — 29,545 тис. га.

2014 р. — початок діяльності «Український аграрний холдинг» у Закарпатській області. Земельний банк в Закарпатті складав 5 тис. га. Придбано «Берегівське ХПП», місткістю зберігання 23 тис. т. Загальна площа оброблюваних земель становила 38,837 тис. га.

2015 р. — збудовано першу чергу елеватора в смт. Батьово Закарпатської обл., місткістю зберігання 20 тис. т, сушіння 2000 т/добу. Земельний банк — 46,438 тис. га.

2016 р. — засновано логістичний підрозділ, придбано 100 залізничних вагонів об'ємом 116 м куб. кожен. Збудовано другу чергу «Малодівіцького ХПП». Модернізовано елеватор в смт Батьово: друга черга, збільшено місткість зберігання до 300 тис. тон. Земельний банк збільшений до 47,9 тис. га.

2017 р. — збудовано третю чергу елеватора в смт. Батьово. Завершено будівництво точки залізничних перевантажень вагонів з колій 1520 мм на колії 1435 мм європейського типу. Придбано 300 залізничних вагонів об'ємом 116 м куб. кожен. Земельний банк понад 51 тис. га.

2018 р. — «Промвагонтранс» придбав ще 100 залізничних вагонів.

2019 р. — побудовано третю чергу «Носівського ХПП», потужність зберігання збільшена на 12,6 тис. т. У березні до складу «УАХ» увійшло підприємство «Княжі лани», що обробляє понад 6 тис. га у Львівській обл.

Земельний банк збільшено до 70 тис. га. Завершено будівництво елеватора «Агро-Лучки». «Промвагонтранс» збільшив залізничний парк на 100 вагонів.

2020 р. — проведено реконструкцію під'їзної залізничної колії з елеватора «Агро-Лучки» на станцію Батьово.

Побудовано першу чергу на 65,6 тис. т зернових «Красненського елеваторного комплексу» у Львівській області.

2021 р. — «Промвагонтранс» отримав ще 50 вагонів-зерновозів.

2022 р. — придбано 76 вагонів-зерновозів об’ємом 116м3 моделі 19-7053-02.

#  За даними аналітичної системи YouControl компанію «Український аграрний холдинг» контролюють Радавський Олександр Юрійович, Пукшин Ігорь Гелярович, Сольський Микола Тарасович, Кирилюк Руслан Іванович, Баулін Олександр  Юрійович.

Профіль на Фейсбук

Менеджмент

Пукшин Ігор Гелярович
Пукшин Ігор Гелярович
Юрист, адвокат, співвласник групи
Радавський Олександр Юрійович
Співзасновник та співвласник Групи

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Протасів Яр, буд.8, к. 89
+38 (044) 257-51-25
+38 (044) 257-51-14
info@ukragroholding.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЗ-д перевезенняЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання