Український Аграрний Холдинг

Рослинництво, молочне тваринництво, зберігання, залізничні перевезення, трейдинг
8587

«Український Аграрний Холдинг» — група компаній, яка з 2008 року займається рослинництвом, молочним тваринництвом, зернотрейдінгом та наданням елеваторних послуг.

«Український аграрний холдинг» («УАХ»)— один з провідних виробників кукурудзи та сої в Україні.

Напрямки виробництва:

✅ Рослинництво

Холдинг управляє низкою сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні кукурудзи та сої.

Серед них: ТОВ «Наташа-Агро», ТОВ «Рожнівка-агро» (Чернігівськя область), ТОВ «Княжі лани» (Львівськя область), ТОВ «Зборівські лани» (Тернопільська область) та інші.

Використовується насіння таких компаній, як Monsanto, Pioneer, Prograin, Syngenta. Засоби захисту рослин постачаються компаніями Syngenta, BASF та Bayer. У технологічному процесі використовується техніка Fendt, Case, Claas, Kinze та Apache, Terra Gator.

Земельний банк:

У 2016 році холдинг обробляв 45 тис. га землі на Чернігівщині, Полтавщині та на Закарпатті. У 2017 року холдинг збільшив свій земельний банк до 51 тис. га.

У 2019 р. «УАХ» обробляє вже близько 70 тис. га у різних регіонах: у Чернігівській, Полтавській, Київській областях, на Закарпатті, у Сумській, Львівській та Тернопільській областях.

На 2022 р. земельний банк «УАХ» оцінюється в 100 тис. га.

Компанія «Наташа Агро» займає 35 тис. га і є найбільшим підрозділом.

Молочне тваринництво

У складі холдингу працює сучасне тваринницьке господарство ТОВ «Рожнівка-Агро», яке за всіма показниками посідає провідне місце в Україні.

Ферма в с. Рожнівка Чернігівської області увійшла до складу «Українського Аграрного Холдингу» з 2009 року. В стаді налічувалося 520 корів з продуктивністю 3 тонни молока на корову в рік.

Продуктивність корів на сьогодні виросла більш ніж в 3 рази (більше 10 тонн на фуражну корову в рік). Щодня на фермі виробляють 24-25 тонн молока найвищої якості екстра-класу.

Зернотрейдинг

«Український аграрний холдинг» на постійній основі закуповує зернові та олійні культури.

Наявність власних зерносховищ, сертифікованих за системою GMP+ та відділу логістики,  дозволяють пропонувати постачальниками найкращі умови

Залізничні перевезення

До складу «Українського Аграрного Холдингу» з 2016 р. входить транспортно-експедиційне підприємство «Промвагонтранс», яке організовує перевезення залізничним транспортом зернових культур по Україні та за кордон. 

«Промвагонтранс» володіє 400 зерновозами об’ємом 116 м3 моделі 19-7053-02. Такi вагони мають значну перевагу над вагонами «Укрзалізниці», у яких максимально дозволений об’єм завантаження — 94 м3.

Ще 300 зерновозів належить ТОВ «Наташа-Агро», які входять до складу холдингу «УАХ».

✅ Елеваторн послуги

Всі елеватори «Українського аграрного холдингу» розташовані в стратегічній близькості від регіонів збору врожаю і мають сполучення з національною залізничною мережею.

Чернигівська область

«Наташа-Агро» («Носівське ХПП»)

Обсяг одночасного зберігання 59 тис. т, сушіння — до 3 тис. т/добу.

Елеватор «Носівське ХПП» розпочало свою діяльність у 1940 році як державне хлібоприймальне підприємство. У 1995 р. воно було перетворено на ВАТ «Носівське ХПП». Зерносховище мало 12 складів підлогового типу зберігання на 34,4 тис. т.

Протягом 2011-2012 рр. на «Носівському ХПП» було запущено першу чергу модернізованого елеватора, встановлено елеваторне обладнання від компанії KMZ Industries. Введено в експлуатацію 2 силоси загальною ємністю 12,6 тис.т. Елеватор у Носівці окупив себе лише за 7 місяців з моменту свого запуску.

У 2019 р. Носівське ХПП завершило наступну чергу елеваторного комплексу, додавши ще дві ємності на 12,6 тис. т від компанії Варіант АгроБуд.

Елеватор — маршрутний, має власний тепловоз, дві точки відвантаження: на кожен вагон припадає по дві буферні завантажувальні ємності на 120 т. Завантажують партіями по 15 вагонів, транспортують їх на накопичувальні шляхи, а готовий склад транспортують на залізничну станцію.

За теоюе: Носівське ХПП: як побудувати успішний елеватор

Фото за темою: Носівське ХПП

✅  «Наташа-Агро» («Малодівицьке ХПП»)

Обсяг одночасного зберігання 60 тис. т, сушіння — 3,8 тис. т/добу.

Будівництво елеватора «Малодівицьке ХПП» розпочалося у березні 2013 р. біля залізничної станції Галка у с. Обичів, а до кінця року введено в експлуатацію першу чергу елеватора — 4 металеві силоси, загальним обсягом 40 тис. т. У 2016 р. продовжено будівництво другої черги та встановлено елеваторне обладнання виробництва KMZ Industries ще на 20 тис. т.

На «Малодевицькому ХПП» дві зернові сушарки фірми BUHLER, для відвантаження на залізничні вагони є два бункери, ємністю 70 т. Елеватор — маршрутний, має власний тепловоз.

Фото за темою: Будівництво елеватора у Малий Девиці (Український аграрний холдинг)

Закарпатська область

З 2017 року елеватори на Закарпатті мають можливість завантаження як у вагони українського, так і європейського стандарту, а зернові склади сертифіковано за системою GMP+.

«Берегівське хлібоприймальне підприємство»  — обсяг одночасного зберігання 25 тис. т у бетонних силосах та підлогових складах.

Потужність приймання/сушіння «Берегівськго ХПП»: 400 т/добу. Потужність навантаження: до 8 вагонів на добу.

«Агро-Лучки» (Батьово)  — обсяг одночасного зберігання 80 тис. т у металевих силосах.

Елеватор «Агро-Лучки» у смт. Батьово почали будувати у 2015 році. На 2020 р. потужність одночасного зберігання елеваторного комплексу збільшено до 80 тис. т.

Потужність навантаження: фронт подачі вагонів — 15 вагонів одночасно (або 32 вагони європейського зразка), максимальне завантаження — до 54 вагонів на добу. 

Львівська область

«Княжі лани»

Елеватор знаходиться у с. Хільчиці Золочівського району, обсяг одночасного зберігання 15 тис. т у підлогових складах.

«Красненський елеваторний комплекс»

Новий елеватор у с. Утішків Золочівського району «Український аграрний холдинг» почав будувати у 2020 р. Загальний обсяг зберігання «Красненського елеваторного комплексу» передбачається у 209,56 тис. м3.

У жовтні завершено першу чергу будівництва, потужністю 65,6 тис. т зернових. Побудовано власні під'їзні залізничні колії на елеватор та майданчик для тепловоза, три точки автоприймання.

На сьогодні загальна потужність зберігання «Красненського елеваторного комплексу» становить 100 тис. т.

Історія розвитку

2008 р. — початок роботи «Українського Аграрного Холдингу».  Земельний банк склав 800 га.

2009 р. — до складу холдингу увійшли молочна ферма в с. Рожнівка та «Носівське ХПП», об'ємом 34,4 тис. т , сушіння 100 т/доба. Земельний банк зріс до 10,815 тис. га.

2011 р. — збільшено потужність зберігання «Носівського ХПП»до 46,4 тис. т, сушіння — 1600 т/доба. Земельний банк збільшився до 23,364 тис. га.

2013 р. — введено в експлуатацію першу чергу «Малодівіцького ХПП», місткістю зберігання 42 тис. тон, сушіння 3500 т/добу. За 9 місяців 2013 р. до будівництва елеватора залучено капітальних інвестицій на суму близько 100 млн. грн. Земельний банк — 29,545 тис. га.

2014 р. — початок діяльності в Закарпатській області. Земельний банк в Закарпатті складав 5 тис. га. Придбано «Берегівське ХПП», місткістю зберігання 23 тис. т. Загальна площа оброблюваних земель становила 38,837 тис. га.

2015 р. — збудовано першу чергу елеватора в смт. Батьово Закарпатської обл., місткістю зберігання 20 тис. т, сушіння 2000 т/добу. Земельний банк — 46,438 тис. га.

2016 р. — засновано логістичний підрозділ, придбано 200 залізничних вагонів об'ємом 116 м куб. кожен. Збудовано другу чергу «Малодівіцького ХПП». Модернізовано елеватор в смт Батьово: друга черга, збільшено місткість зберігання до 300 тис. тон. Земельний банк збільшений до 47,9 тис. га.

2017 р. — збудовано третю чергу елеватора в смт. Батьово. Завершено будівництво точки залізничних перевантажень вагонів з колій 1520 мм на колії 1435 мм європейського типу. Придбано 100 залізничних вагонів об'ємом 116 м куб. кожен. Земельний банк понад 51 тис. га.

2019 р. — побудовано третю чергу «Носівського ХПП», потужність зберігання збільшена на 12,6 тис. т.

У березні до складу холдингу увійшло підприємство ТОВ «Княжі лани», що обробляє понад 6 тис. га у Львівській обл.

Земельний банк збільшено до 70 тис. га. Завершено будівництво елеватора «Агро-Лучки».

2020 р. — проведено реконструкцію під'їзної залізничної колії з елеватора «Агро-Лучки» на станцію Батьово.

Побудовано першу чергу на 65,6 тис. т зернових «Красненського елеваторного комплексу» у Львівській області.

#  За даними аналітичної системи YouControl компанію «Український аграрний холдинг» контролюють Радавський Олександр Юрійович, Пукшин Ігорь Гелярович, Сольський Микола Тарасович, Кирилюк Руслан Іванович, Баулін Олександр  Юрійович.

Профіль на Фейсбук

Менеджмент

Пукшин Ігор Гелярович
Пукшин Ігор Гелярович
Юрист, адвокат, співвласник групи
Радавський Олександр Юрійович
Співзасновник та співвласник Групи

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Протасів Яр, буд.8, к. 89
+38 (044) 257-51-25
+38 (044) 257-51-14
info@ukragroholding.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЗ-д перевезенняЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання