Дмитро Кобзар

Генеральний директор терміналу «Мостиська Драй порт»
18

Освіта:

2015 р. — Дмитро Кобзар закінчив Management & Marketing Universal Business School за програмою MBA.

2017 р. — Університет Альберти (Канада), сертифікаційний курс за спеціалізацією «Управління проєктами».

2017 р. — Дмитро Кобзар завершив курс у Rutgers Graduate School of Education (США) за спеціалізацією «Логістика ланцюжки поставок».

2020 р. — Institute of Cartered shipbrokers (Велика Британія), «Управління портами та терміналами» та «Судохідний бізнес».

Кар'єра:

2015-2016 рр. — Дмитро Кобзар займав посаду заступника генерального директора у компанії «Інтегровані логістичні системи»;

2016-2018 рр. — комерційний директор «БС Шипінг Сервіс»;

Дмитро Кобзар працював керівником мережи залізнично-автомобільних терміналів «Н’ЮНІТ» (N'UNIT);

з 2022 р. — генеральний директор «Контейнерний термінал Мостиська» («Мостиска драй порт»).

Сімʼя:

Дмитро Кобзар одружений, має 2 дітей.

Хобі: віндсерфінг, подорожі.

Дмитро Кобзар про себе:

«Як керівник логістичних компаній і терміналів, протягом багатьох років забезпечую зберігання, перевалку, стафування, сертифікацію, міжнародну доставку аграрних, харчових та інших вантажів».

Цитати:

«Через війну і обставини термінал отримав деякі зміни. По-перше, контейнерні перевантаження з відправкою через Польські порти були потрібні вже через те, що порти України були закрити. По-друге, інші вантажі шукали свої шляхи. Тому до нас прийшла олія, зернові, добрива та інші генеральні вантажі. Ми додали ці технології перевантаження, та поєднуємо авто, залізницю 1520 та залізницю 1435, через що термінал став мультимодальний», — розповідає Дмитро Кобзар. (квітень 2024 р.)

«Ми дуже швидко забираємо потяги зі станції до себе і навпаки, бо в нас є чотири власні локомотиви. У станції є багато клієнтів, тому коли надходить потяг, то є умовна черга на подачу станцією потягу на інший термінал. У нас такого питання немає, поїзди, які приходять на станцію, забираються зі станції за пів години власними локомотивами. Це перше, що нас відрізняє на цьому транспортному вузлі», — розповідає Дмитро Кобзар. (квітень 2024 р.)

Читати за темою: Агротур 4 кордони: як контейнерний термінал Мостиська перелаштувався під виклики війни

«Наявність сучасної інфраструктури та обладнання, оптимальне використання виробничих потужностей і професійний підхід працівників дали змогу у 2023 році успішно перевалити через термінал усі заявлені вантажі та встановити особисті рекорди, — каже Дмитро Кобзар. (лютий 2024 р.)

Читати за темою: Контейнерний термінал Мостиська у 2023 році перевалив 122 тис. т зернових

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 30 квітня 2024